Horoskop dzienny na sobotę 29 sierpnia 2020 roku - Panny rozleniwione, Wagi powinny zrobić sobie przerwę w domowych obowiązkach...

Horoskop dzienny na sobotę 29 sierpnia 2020 roku - nie przegapcie swojej szansy. Może spotkacie kogoś, koło kogo trudno wam będzie przejść obojętnie. Sprawdźcie w horoskopie co was czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają ciekawy dzień przed sobą. Zajęte będą głównie sprawami sercowymi. Trzeba będzie uporządkować kilka spraw. Przy okazji pamiętajcie, że nie tylko druga strona ma zobowiązania. Dzisiaj czeka was także pewna niespodziewana wiadomość. Może mieć coś wspólnego z Wodnikiem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzień przemyśleń i podsumowań. Czeka was trochę rodzinnych zobowiązań, ale przesadzajcie i nie gotujcie jak dla armii. Rodzina potrzebuje większego zaangażowania się w jej sprawy, ale niekoniecznie większych ilości kalorii. Pomocna dłoń także się przyda. A wsparcia możecie oczekiwać od Bliźniąt.

Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka miły dzień, chociaż niektóre sprawy tak się ułożą, że będą musiały zmieniać nieco plany. Na waszej drodze stanie dzisiaj ktoś wyjątkowy. Poza tym, czeka was dalszy wyjazd i cieszenie się pięknem przyrody. Może towarzystwo kogoś spod znaku Wodnika was uraduje? Spędzicie razem sympatycznie czas.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie mają co narzekać, bo czeka je ciekawy dzień. Bez problemu poradzicie sobie z wszystkim co was czeka dzisiejszego dnia, tym bardziej, że dostaniecie pomocnika. Możecie spotkać się z kimś spod znaku Barana, dzisiaj macie podobne upodobania.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są nieco zniecierpliwione ciągłym czekaniem na kogoś, kto się spóźnia. Powinny teraz okazać wielkoduszność i zapomnieć o starych urazach. Pomysły, jakie macie na spędzenie dnia, okażą się trafione i wszyscy będą się znakomicie bawić. Nowe znajomości okażą się ciekawe i pomocne. A sprzyjać wam będzie dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny jakieś dzisiaj leniwe i niezbyt chętnie do wyjścia z domy. Szkoda, bo czeka was piękny dzień. Nie zaniedbujcie znajomych, stęsknili się za wami. Tym bardziej, że długi wieczór przed wami. Ale póki co, uporajcie się z bieżącą robotą. Poproście o pomoc kogoś spod znaku Byka, nie powinien odmówić.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom przyjdzie dzisiaj zmagać się z oporem materii. Może będzie to jakaś awaria, a może inny problem. Będą musiały zając się takimi przyziemnymi sprawami. Z tego powodu szybko wam minie sobota, nie zdążycie nawet wypocząć. A sprzyjający znak to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zajęte są teraz sprawami rodzinnymi. Ktoś poprosi was o pomoc i radę. To będzie ważna sprawa, zatem przyłożycie się do pracy. Ale nie tylko to macie dzisiaj na głowie. Czas zająć się także zrzucaniem dodatkowych kilogramów. Jednym słowem warto zapisać się na jakieś zajęcia sportowe. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Zobacz wideo Kapusta ma tyle samo witaminy C, co cytrusy! Samo zdrowie

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają szansę na zdobycie tego, o co od dawna zabiegały. Nie bierzcie jednak dzisiaj na siebie zbyt wielu obowiązków. Strzelce o ciągotach artystycznych czeka uznanie dla ich twórczości. Macie dużo dobrej energii dzisiaj. Pomocny znak to teraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce uważają dzisiaj, że tradycja jest najważniejsza. Skupią się starych sprawach, wspomnieniach i zatopią w marzeniach. To także dzień rodzinnych wydarzeń. Nie zapomnijcie przy tym gdzieś zadzwonić. Wsparcia udzieli wam troskliwy Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki lubią czasem działać zupełnie bezinteresownie. Dzisiaj nadarzy się okazja do pokazania się z najlepszej strony. Okażecie się uczynni i chętni do pomocy. Będzie wam ponadto dopisywał humor i optymizm. Wsparcia możecie też oczekiwać od kogoś spod znaku Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj dociekliwe i byle co je nie zniechęci do działania. Dzięki wrodzonej intuicji uda się dzisiaj uniknąć kłopotów. Trzymajcie się swojego zdania, a wszystko się dobrze skończy. Macie dzisiaj dobrą rękę do ważnych przedsięwzięć. Pomocną dłoń wyciągnie dzisiaj Skorpion.