Horoskop dzienny na niedzielę 30 lipca 2020 roku - Ryby poznają dzisiaj kogoś wyjątkowego, Barany liczą pieniądze...

Horoskop dzienny na niedzielę 30 lipca 2020 roku - gorąco, także w waszym życiu. Sprawdźcie horoskop.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj dzień podliczania finansów. Mają nadzieję, że znajdą trochę gotówki na przyjemności lub podróże, na które mają wielką ochotę. Czeka was wiele niespodzianek, więc nie zamartwiajcie się na zapas. Przychylne wam są dzisiaj Byk oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki marzą o tym, aby wreszcie odpocząć od domowych zadań i poleniuchować na całego. Będą zatem organizować spokojne i wesołe spotkania, w knajpce lub ogrodzie, aby nieco się odprężyć przed nadchodzącym tygodniem. Najlepsza pora to popołudnie. Sprzyjające wam znaki to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały dzisiaj ogromną ochotę na zmiany wokół siebie. Dość monotonii - uznacie i zabierzecie się za działanie. Może zajmiecie się też sprawami domowymi i na przykład przejrzycie jesienną garderobę. A potem ruszycie po nowości. Przychylna jest wam teraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą dzisiaj wpaść w niewielkie tarapaty, bo są nieuważne i roztrzepane jak nigdy. Możliwe, że to będą zabawne pomyłki, ale także coś poważniejszego, więc uważajcie na siebie. Na szczęście macie do pomocy oddanych przyjaciół. Sprzyja wam teraz Waga, rozejrzyjcie się za nią.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma przed sobą ciekawy i ważny dzień. Wasze zdolności zostaną docenione. Możliwe, ze ktoś poprosi was o rozstrzygnięcie sporu lub wydanie opinii. Potem trochę odpocznijcie, bo weekend szybko się kończy i czekają codzienne obowiązki. Macie dzisiaj za sobą pomocnego Koziorożca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna dzisiaj ceni sobie towarzystwo i szuka okazji do spotkań lub podróży. Spotkania z przyjaciółmi wypełnia im dzień. Nie zakopcie się tylko w plotkach, aby to nie zmieniło waszego osądu. Przyjazne znaki zodiaku to Lew praz Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają ochotę dzisiaj na odpoczynek od codziennych obowiązków. Ogarnie was też sentymentalny nastrój i pogrążycie się w marzeniach. Niestety, kilka spraw oraz pieniądze zmienią nieco wasz nastrój. Ponadto niektóre Wagi zaczną myśleć o zdrowiu. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Panna i Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj myśleć o innych i ich potrzebach. Okaże się, że ktoś oczekuje od was pomocy, a gdy to zauważycie, ruszycie z odsieczą. Ponadto dzisiaj możecie mieć czas i okazję, aby pomyśleć o zadbaniu o zdrowie i urodę. Pomocny dla was znak na niedzielę to Waga.

Zobacz wideo Domowy sos pomidorowy w słoiczku

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj niełatwy dzień, bo wstaną w nie najlepszym humorze. Będą przejmować się drobiazgami, zapominając o całościowym spojrzeniu na życie. Po południu postanowią poprawić sobie humor ulubionym daniem czy deserem. Ciekawe, czy to pomoże im odzyskać humor. Możecie liczyć dzisiaj na Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzień pełen energii. Poczują, że wracają im siły życiowe i chęć działania. Od rana zajmą się sprawami rodziny, aby potem mieć więcej czasu dla siebie i przyjaciół. Dzisiaj możecie też liczyć na ciekawe zaproszenia. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik spędzi ciekawie czas. Ma też okazję pomóc innym ludziom, ale oczekuje za to dowodów wdzięczności. Chce, aby jego poświęcenie zostało docenione. Nie ma jednak zamiaru specjalnie przejmować się opiniami innych. Będzie "robić swoje". Przychylne znaki dzisiaj to Lew oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj dzień spotkań. Jest spora szansa, że poznają kogoś, kto poruszy ich serce. Ponadto skupią się na nauce nowych umiejętności. To będzie ciekawy dzień. Pójdziecie też na daleki spacer. Najlepsze towarzystwo na dziś to Bliźnięta i Waga.

Horoskopy