Horoskop dzienny na czwartek 3 września 2020 roku - dla Lwów i Ryb najważniejsze będą dzisiaj uczucia...

Horoskop dzienny na czwartek 3 września 2020 roku - miły dzień przed wami. Przeczytajcie, co was czeka.

Horoskop – Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany poszukają dzisiaj okazji do wypoczynku. Praca pójdzie w kąt, a wy wyjdziecie wcześniej do domu. Oby nie trzeba było nadrabiać potem zaległości. Wieczorem zdecydujecie się na ulubioną formę wypoczynku, ale niektórzy wyruszą na pomoc przyjaciołom. Dzisiaj wspierają was Wodniki.

Horoskop – Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Obowiązkowy i pracowity Byk znajdzie się w swoim żywiole. Praca pójdzie mu jak z płatka, a szefowie będą wniebowzięci. Dzisiaj też będziecie niezwykle wyczuleni na czyjąś krzywdę. Ruszycie natychmiast na pomoc. Na koniec dnia czeka was urocze spotkanie towarzyskie. Wodniki są dla was dzisiaj niezwykle czułe.

Horoskop – Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

To nie będzie dzień leniwych pogaduszek i obijania się w pracy. Bujanie w obłokach bywa bardzo przyjemne, ale trzeba będzie zacząć myśleć poważnie o karierze zawodowej. Może czas na nowe  specjalności i przekwalifikowanie się? W każdym razie rozejrzycie się za jakimiś kursami. Wsparcie macie ze strony Byka.

Horoskop – Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Zachowajcie dziś siły na walkę z urzędami lub podobnymi przeszkodami. Macie jednak dar przekonywania, zatem nie macie się co martwić o rezultaty waszych działań. Popołudnie okaże się bardzo udane. Gwiazdy mówią, że sprzyja wam Baran.

Horoskop – Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą się dzisiaj kierować uczuciami. Trudno będzie do was dotrzeć z racjonalnymi argumentami, ale to oznacza, że nie dacie sobie też niczego narzucić. Nadszedł także czas na romantyczne przeżycia. Wspierają was teraz Bliźnięta.

Horoskop – Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj do podjęcia pewną decyzję, której nie da się ot tak potraktować. Wcześniej jednak musicie się z kimś lub czymś pogodzić. Po południu za to zaciekawią was nowinki dietetyczne i postanowicie zmienić tryb życia na zdrowszy. Sprzyjać wam będzie Waga.

Horoskop – Waga (23 września do 22 października)

Plotki i zakupy, to czeka dzisiaj stateczne Wagi. Życie towarzyskie rozkwitnie, ale dopiero pod wieczór. W ciągu dnia jednak oddacie się rozmyślaniom i marzeniom. Uważajcie, bo jesteście dość dzisiaj rozkojarzeni. Warto pilnować gazu będąc za kierownicą. Przychylny znak teraz to Lew.

Zobacz wideo Słoiki nie tylko na przetwory! Wykorzystaj je w dwóch nietypowych rolach

Horoskop – Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzisiaj Skorpion okaże się miły i uczynny. Wasz urok osobisty zrobi dzisiaj na ludziach niezłe wrażenie i niczego wam nie odmówią. Spotkanie z przyjaciółmi przyniesie wam sporo radości. Szukajcie kontaktu z Koziorożcem.

Horoskop – Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce coś dzisiaj nieufne. Niełatwo im będzie "wcisnąć kit". W dodatku są też pamiętliwe, co niedobrze wróży pewnym spotkaniom. Nie uda się dzisiaj zakończyć niektórych spraw. Dostęp do poufnych informacji da wam jednak pewną przewagę. Macie po swojej stronie kogoś spod znaku Raka.

Horoskop – Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zapomną dzisiaj o powadze, będą wesołe i dowcipne, nieco nawet złośliwe. Dzisiaj poznacie sporo nowych ludzi, a wasze zainteresowania pofruną w bardzo różnych kierunkach. Jeżeli lubicie podróże, to dzisiaj jest wasz dzień.

Horoskop – Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki skoncentrują się dzisiaj raczej na swoim wyglądzie niż na pracy. Uznają, że "jak cie widzą, tak cię piszą" i zadbają o urodę. Sporą część dnia spędzą jednak rodzinnie. Wspólna kolacja i pogaduszki przy stole bardzo się wam spodobają.

Horoskop – Ryby (19 lutego do 20 marca)

Czeka was bardzo udany dzień. Skoncentrujecie się na życiu towarzyskim. I bardzo dobrze. Chociaż także w sprawach sercowych coś drgnie i może nawet zdecydujecie się na randkę. Pomocny znak zodiaku to Byk lub Koziorożec.

Horoskopy