Horoskop dzienny na piątek 4 września 2020 roku - Lew ma trudny dzień, Byk ożywiony...

Horoskop dzienny na piątek 4 września 2020 roku - trzymajcie się słonecznej strony!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj dobry humor, a po południu wręcz znakomity. Poczują się potrzebne rodzinie i chętnie o nią zadbają. Najbliżsi będą wniebowzięci, gdy ugotujecie coś pysznego. Dopiero wieczorem poczujecie zew przygody i wyjdziecie na miasto. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się dzisiaj sprawami towarzyskimi. Będą bardzo rozmowne i ciekawe nowinek o znajomych. Nie utońcie tylko w plotkach. Dzień sprzyja poznawaniu ludzi i ich pasji, bądźcie zatem uważni i otwarci. Bądźcie dzisiaj mili i uprzejmi. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj zajęte swoją karierą. Zastanowią się, jaka czeka ich przyszłość i co powinny zrobić, aby była lepsza. Chciałyby mieć możliwość pokazania swoich uzdolnień. Znajdziecie też czas na towarzyskie spotkanie. Dajcie sobie dzisiaj nieco przyjemności. Sprzyjają wam teraz Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj dobry dzień, z którym warto zrobić coś ciekawego i pożytecznego. Nie przejmujcie się cudzymi opiniami ani zasłyszanymi plotkami. Nie tędy droga. Trzymajcie się swojego zdania. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Panna.

Zobacz wideo Jesień to czas przetworów z pigwy! Dzięki niej wyleczymy kaszel i zgagę

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają teraz trudny czas. Czują się przemęczone i czują, że potrzebują odpoczynku i odmiany. Zamiast ciężko pracować pogrąża się w marzeniach. Chciałby wyruszyć gdzie w większą podróż. Uważajcie dzisiaj na liczby. Łatwo się pogubić w rachunkach. Pomocny znaki zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj dość emocjonalnie reagować na zdarzenia. Tak naprawdę liczyć się będzie teraz tylko miłość. Możliwe też, że dotrą do was jakieś ciekawe informacje, które wykorzystacie przy budowaniu planów na przyszłość. Sprzyjające znaki zodiaku teraz Byki i Wodniki.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj skoncentrowane na sprawach, które wymagają drobiazgowości i wytrwałości. Maja przy tym potrzebę zwrócenia na siebie uwagi otoczenia. Nie poddawajcie się zniechęceniu, działajcie dalej mimo nieprzychylnych uwag ze strony kogoś wpływowego. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą dzisiaj zająć się ważnymi sprawami, w tym swoimi finansami. Może zawalczą o premię lub przypomną sobie o dłużnikach. Nie sprzeczajcie się z szefem, ale bądźcie stanowczy, jeżeli sprawa dotyczyć będzie waszej premii. Wieczorem czas na uporządkowanie otoczenia. Sprzyjające znaki zodiaku na teraz to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce staną się dzisiaj powiernikami cudzych sekretów. Ktoś wyraźnie wam zaufa. Macie też okazję wykazania się swoimi talentami, zatem do dzieła. Otoczenie będzie zainteresowane waszymi działaniami. A swoim bliskim okażcie dzisiaj wsparcie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały udany dzień, tym bardzie, że są zdeterminowane, aby zdobyć to, czego chcą. W dodatku mają dzisiaj humor, są pełne sił i energii. Dzięki zdecydowanym działaniom wszystko im się dzisiaj uda i to nadspodziewanie szybko. A pomocne znaki na dzisiaj to dla was Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj niezły galimatias w pracy. Dojdą wam nowe obowiązki i nie będzie łatwo. Musicie zatem wymyślić dobry plan. Zajdźcie wszelkie niuanse i wykorzystajcie swój spryt. Dzięki takim działaniom nie musicie się bać przyszłości. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Strzelec oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby dostaną dzisiaj wieści od dawno nie widzianych przyjaciół. Poprawią wam humor na długo. Macie też możliwość dalszego wyjazdu na weekend. Może uda się wam wypocząć na świeżym powietrzu. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Waga.

Horoskopy