Horoskop dzienny na sobotę 5 września 2020 roku - Barany coś dzisiaj nerwowe, Rak będzie rządzić...

Horoskop dzienny na sobotę 5 września 2020 roku - nie czekajcie, aż coś was zaskoczy. Czytajcie horoskopy.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany spotka dzisiaj kilka niespodzianek, ale nie będą z nich specjalnie zadowolone. Mają  teraz ochotę na domowe ciepło. Dlatego też zainteresują się potrzebami najbliższych. Wpadną przez to w sentymentalny nastrój, zaczną wspominać przeszłość. Przypomną im się stare dobre czasy. Wieczorem wyruszą jednak na miasto aby nieco się rozerwać. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj i humor i szczęście, a weekendowy wyjazd oznacza też szansę na nowe znajomości. Są dzisiaj ciekawe świata i nie mają co narzekać na nudę. Przygody czekają i są na wyciągnięcie ręki. A najlepiej spędzić czas w towarzystwie Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj dość nerwowe. Coś was mocno wzburzy, może jakaś niesprawiedliwość lub czyjeś niegodne działanie. Trudno wam będzie pogodzić się z takim zachowaniem. Będziecie musieli zareagować. Potem spróbujcie nieco się wyluzować przy dobrej lekturze lub filmie. Pomocny okaże się ktoś spod znaku Skorpiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chcą dzisiaj za wszelką cenę postawić na swoim. To oznacza niestety pewne perturbacje. Nie wszyscy będą chcieli się wam podporządkować. Nie podejmujcie dzisiaj pochopnych decyzji. Po południu niespodziewane spotkania bardzo was ucieszą. A sprzyjają wam Skorpion oraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj spragnione porządku i harmonii. Zabiorą się zatem za porządkowanie otoczenia, a poświęcą temu niemal cały dzień. Nie ustaną, dopóki wszystko nie będzie wokół lśniło poukładane na pólkach i w szafkach. W sumie dzień jednak okaże się bardzo udany. A pomocą służyć wam będzie ktoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka udany dzień. Tylko do południa zajmować was będą trudne sprawy, potem możecie sobie już odpuścić i cieszyć się weekendem. Najlepiej nad pilnymi sprawami pochylcie się więc przed wcześniej. Potem szczęście wam sprzyja i możecie śmiało zacząć planować przyszłość. Ruszajcie więc po przygody. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie mają co narzekać, przed nimi udany dzień. Wszystko co sobie zaplanowały przebiegać będzie pomyślnie i bez zakłóceń. Może tylko pamiętajcie o pewnej starszej osobie i porozmawiajcie z nią chwilę, być może potrzebuje waszej pomocy. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj rozrywane. Dostaną zaproszenie od przyjaciół, a spotkanie może okazać się bardzo inspirujące i wpłynąć na waszą przyszłość. Zdobędziecie mnóstwo pomocnych informacji. Całkiem możliwe, że dostaniecie też intratną propozycję. Wieczorem natomiast gwiazdy zalecają ostrożność. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Zobacz wideo Trzy myki na usuwanie etykiet ze słoików

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj leniwe, można nawet powiedzieć, że nadmierne wyluzowane. Mają teraz w sobie sporo wrażliwości i uznają, że świat jest piękny. Może będzie to na spacerze, a może w lesie, kto wie, gdzie was dzisiaj los zaprowadzi. A najlepiej spędzić dzisiejszy dzień w towarzystwie Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce muszą wiedzieć, że czeka je nietypowy dzień. To czas wyjaśniania sporów i nieporozumień. Wszystkie okażą się w sumie błahe, więc niepotrzebnie się tak przejmujecie. Po ich wyjaśnieniu możecie znowu zacząć z czystą kartą i po prostu iść do przodu. Przyjazny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik jest dzisiaj pogrążony w myślach i marzeniach. Spojrzy krytycznie na swoje dokonania i próbuje zrozumieć, co osiągnął. Może uda się rozwikłać przeszłość. Gdy to już będzie za wami  zróbcie plany na najbliższe tygodnie. W razie czego poproście o radę przyjazną wam Wagę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby dostaną dzisiaj dobre wiadomości. Będą też musiały rozwiązać kilka życiowych problemów. Powinny zastanowić się, czego tak naprawdę chcą i co jest im potrzebne do szczęścia. Czas zająć się też sprawami uczuć. Zdecydujcie się na jakieś rozwiązanie. A sprzyjające znaki to Lew i Panna.

Horoskopy