Horoskop dzienny na 7 poniedziałek września 2020 roku - Skorpiony bardzo dzisiaj wojownicze...

Horoskop dzienny na 7 poniedziałek września 2020 roku - nie dajcie się deszczowi. Wyjdźcie na spacer.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą narzekać na poniedziałek. Są pełne energii i rewolucyjnych pomysłów. Wszyscy będą zadowoleni, a sam Baran trochę się przy tym napracuje. Jest też ktoś wśród waszych przyjaciół, kto niecierpliwie oczekuje na waszą wizytę. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki coś dzisiaj w zmiennym nastroju. Aż trudno otoczeniu będzie za wami nadążyć. Może to oznaka, że potrzebujecie więcej odpoczynku. Warto dzisiaj zainteresować się też sprawami rodziny. Niektórzy są już bardzo stęsknieni za wami. Sprzyjają wam dzisiaj Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka dzisiaj ważny dzień. Zaproszą was na spotkanie pewne osoby, co do których żywicie mieszane uczucia. Nie odrzucajcie jednak okazji dowiedzenia się czegoś interesującego. Nie dajcie się ani chandrze, ani nerwom. W razie czego, spróbujcie dać sobie nieco luzu. Zła aura w końcu minie. Sprzyjają wam Lwy i Koziorożce.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj spokojne, wyluzowane i bardzo ugodowe. Jednocześnie jednak wiele spraw poważnie przemyślą i dojdą do nowych wniosków. Nie dajcie się dzisiaj deszczowej pogodzie. Wyjdźcie na spacer i nabierzcie dystansu do wszystkiego, co was dzisiaj spotkało. Przyjazny znak zodiaku to Panna.

Zobacz wideo Sezon w pełni. Jak pasteryzować przetwory?

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy powinny być dzisiaj skoncentrowane, bo czeka je ważny dzień. Wasze oczekiwania wobec innych mogą być jednak nierealne. Jeżeli jednak się postaracie, wyjaśnicie kilka nieporozumień. Okaże się też, że przyjaciele i znajomi wyjątkowo licznie was dzisiaj odwiedzą lub zadzwonią. Rozmowa z nimi pomoże wam zrozumieć wiele spraw. Pomocny znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Panna (24 lipca do 22 września)

Panna może dzisiaj doznać pewnych przykrości, jeżeli nie skupi się dostatecznie na bieżących sprawach. Grożą jej bowiem nieporozumienia związane z zadaniami, jakie dostały w pracy. Nie dajcie sobie namieszać w głowie. Po pracy dajcie sobie chwilę na wytchnienie. Sprzyja wam dzisiaj Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj opiekuńcze i wrażliwe na niesprawiedliwość. Najważniejsze dzisiaj dla nich będą sprawy uczuć i dobro najbliższych. Skoncentrują się na potrzebach innych osób i okażą się wspaniałymi towarzyszami i opiekunami. W gronie przyjaciół będą bardzo popularne. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj wojowniczy nastrój. Czują, że potrzebują odmiany i wyzwań. Rzucą się zatem więc w wir wydarzeń, włączą w nowe przedsięwzięcia, i wszędzie go będzie pełno. Jeżeli zechcecie pozmieniać wszystko w domu, spytajcie najpierw rodzinę, co ona na to. Sprzyjający znak to Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Dla Strzelca poniedziałek okaże się sympatycznym dniem. Ktoś prześle im dobre wiadomości, możecie się też spodziewać pewnych sugestii ze strony znajomej osoby. Dzień sprzyja ponadto wyrażaniu uczuć. Nie zapomnijcie powiedzieć komuś czegoś miłego. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą śmiało zabrać się dzisiaj za ambitne przedsięwzięcia związane z finansami.  Uznają, że czas poszukać alternatywnych źródeł finansowania. Potrzebują też poczuć wreszcie docenione. Wieczorem zajmijcie się czymś, co poprawia wam zazwyczaj humor. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą ważny i pracowity dzień. Dzisiaj macie szanse wyjaśnić pewne osobiste sprawy lub nieporozumienia. Jeżeli okażecie się wyrozumiali dla innych, oni odwdzięcza się tym samym. Dostaniecie dzisiaj ciekawe zaproszenie. Pomocny znak to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie mają dzisiaj zbyt wiele energii, nie odespały jeszcze weekendowych atrakcji. Czas zatem zadbać dzisiaj o zdrowie i urodę, czyli porządnie wypocząć. Przynajmniej na tyle, na ile pozwoli wam praca. Wieczór zaplanujcie spokojny i relaksujący. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskopy