Horoskop dzienny na wtorek 8 września 2020 roku - Byki czekają niespodzianki, Lwy pełne dobrych pomysłów...

Horoskop dzienny na wtorek 8 września 2020 roku - uważajcie dzisiaj na humor. Nie dajcie go sobie zepsuć!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w znakomitym humorze. Na spotkaniach pochłoną je plotki i ploteczki. Wpadną im do głowy niezłe pomysły na spędzenie czasu. Możecie też dzisiaj śmiało wybrać się na zakupy. Dzień sprzyja udanym łowom. Najlepiej w towarzystwie Bliźniąt i Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czekają dzisiaj niespodzianki, w tym także ekscytujące spotkanie z kimś, kogo dawno nie widziały. W związku z tym będą musiały zmienić swoje plany. Spotkanie okaże się bardzo obiecujące. Byki powinny dzisiaj trzymać się blisko Lwa i Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta szukają dzisiaj emocji i przygód. Ruszają więc z impetem i podejmują się nowych zadań. Czekają was też szczęśliwe zbiegi okoliczności. W pracy za to trudno wam będzie się skupić. A sprzyjają wam dzisiaj Wodniki.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą musiały zająć się dzisiaj sprawami rodzinnymi. To nie pozwoli im specjalnie skupić się na pracy. Nie będą mieć cierpliwości, aby wysłuchać co mają do powiedzenia współpracownicy. Może po południu humor się wam poprawi. Macie teraz po swojej stronie Byka oraz Ryby, trzymajcie się ich towarzystwa.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu. Nie będzie czasu na nudę. Zachwycą otoczenie urokiem, zaproszą przyjaciół na obiad lub kolację, znajdą czas na ciekawe rozmowy. Dzisiaj najważniejsze będą przyjemności. Trzymajcie się blisko Barana.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna będzie dzisiaj pełna energii, zdecydowana na przygody. Będzie rozglądać się także za nowymi źródłami zarobków. Ma też sporo do powiedzenia, ale niektórzy nie będą zachwyceni jej pomysłami oraz tym, że narzuca im swoje zdanie. Porozmawiajcie o tym z przyjaznym wam Skorpionem.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj otoczone znajomymi. Dzień sprzyja ciekawym spotkaniom, romantycznym spacerom, a nawet randkom, jeżeli akurat mówimy o singlach. Niektóre Wagi odkryją nowe hobby. Jednym słowem, całkiem udany dzień. Sprzyjają wam teraz Strzelce.

Zobacz wideo Został ci kawałek dyni? Oto, jak najlepiej go przechować

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj dość niespokojne. Skoncentrują się na swoich finansach i zaległych rachunkach. Po południu będą mieć jeszcze sporo energii i chętnie ją wyładują w plenerze, albo na basenie czy na fitnessie. Pomocne znaki na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj otwarte na nowe pomysły. Dotyczy to głównie spraw zawodowych, które ostatnio zajmują im sporo czasu. Posłuchajcie jednak najpierw opinii pewnych osób, bo macie przed sobą trudne decyzje do podjęcia. Trzymajcie się teraz blisko Bliźniąt i Wodnika. Możecie na nich liczyć w trudniejszych sprawach.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zajmą się dzisiaj głównie sprawami zawodowym. To będzie na teraz priorytet, rodzina musi uzbroić się w cierpliwość. Nie martwcie się jednak, wszystko pójdzie dobrze, bo ktoś stoi za wami murem. Pomocne znaki zodiaku to teraz Ryby oraz Panna. Spędzicie ze sobą dobre chwile.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj całkiem dobry nastrój. Uważajcie tylko, aby ktoś nie wciągnął was w nieco dziwne interesy. Nie obiecujcie też ludziom zbyt wiele, bo możecie nie mieć czasu wszystkiego zrobić dzisiaj. Pomocne znaki to teraz Strzelec oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są uparte i pewne siebie. Ponieważ nie wysłuchają racji drugiej strony może dość jednak do pewnego konfliktu. Popołudnie może być ciekawe, bo wyruszycie na większe zakupy. Nie wydawajcie tylko za wiele, bo oferty będą kuszące. A przyjazne dzisiaj znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskopy