Horoskop dzienny na środę 9 września 2020 roku - Barany aktywne i przedsiębiorcze, Lew ma udany dzień...

Horoskop dzienny na środę 9 września 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są teraz pełne energii. Uważają, że rozciąga się przed nimi dzisiaj masa możliwości. W zasadzie wszystko uda im się dzisiaj zdobyć, na co maja ochotę. Macie też szansę na odmianę w życiu więc korzystajcie z okazji. To dzień podejmowania dobrych decyzji. Wspiera was Waga, możecie liczyć na jej dobre słowo.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poświęca dzisiaj sporo energii pracy. Warto wykorzystać ten dzień, aby pokończyć różne zadania. Uważajcie tylko na siebie i swoje zdrowie, aby z nimi nie przesadzić i nie nadszarpnąć go nadmiernie. Wieczorem spotkajcie się z przyjaciółmi. Koziorożce czekają na znak od was.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka ciekawy i pełen sukcesów dzień. Ciągle też coś was będzie zaskakiwało. Nie zabraknie wam dzisiaj dowodów popularności. Przyjaciele i współpracownicy powierzą wam swoje troski. Zaufajcie dzisiaj Skorpionom, będą miały dobre przeczucia.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj wyjątkowo pomocne i troskliwe. Ktoś zwróci się do was o wsparcie, a wy go nie odmówicie. Wysłuchacie opowieści i plotek, którymi inni was zasypia, ale nie ulegniecie im. Wieczorem czeka was też dobra zabawa. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj zadowolone z przebiegu dnia, pełne humoru i dobrych przeczuć. Są otwarte na nowe doznania. Mają też nadzieję na poznanie ciekawych osób. Wieczorem powinny nieco przystopować i odpocząć, najlepiej w gronie miłych przyjaciół. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny postanowią dzisiaj zająć się sprawami domowymi, skoncentrują się na rodzinie i prośbach z jej strony. W związku z tym będą musiały zmienić plan dnia, a praca odejdzie na bok. Ale nie będziecie też skłonni do nadmiernego ryzyka. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą nerwowe i niespokojne, ale niepotrzebnie - czeka je szczęśliwy dzień. Siła i odwaga pomoże wam w uporaniu się z problemami. Dzień będzie sprzyjał ważnym i odpowiedzialnym decyzjom. Potrzebna wam będzie wiara we własne siły. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Koziorożec.

Zobacz wideo Jesień to czas przetworów z pigwy! Dzięki niej wyleczymy kaszel i zgagę

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Poważnie zrobi się dzisiaj w życiu Skorpiona. Zacznie się zastanawiać nad swoim losem i nad relacjami z innymi ludźmi i dojdzie do wniosku, że czas na podsumowania. Nie ufajcie dzisiaj obietnicom, które wyglądają zbyt pięknie, aby były prawdziwe. Przychylnie spoglądają dzisiaj na was Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są zasadnicze i bardzo obowiązkowe dzisiaj. Trudno ich dogonić w pracy. Wszędzie zresztą będzie ich pełno. Gdzieś muszą wyładować nadmiar energii. Dzisiaj mają także dzień pełen wrażeń związanych z życiem osobistym, przede wszystkim uczuciowym. Sprzyjający znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce muszą dzisiaj uważać na siebie, bo są nieco zdekoncentrowane. Nie pozwólcie też innym za bardzo wtrącać się do waszych spraw. Decyzje należą przecież do was. Dzisiaj możecie śmiało zaufać swojej intuicji. Czeka was też dobra wiadomość lub podróż. A sprzyjać wam będzie ktoś spod znaku Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają udany dzień. Nie ma co narzekać, bo każda sprawa obróci się w końcu na waszą korzyść. Dawne urazy zostaną zapomniane, przyjaciele okażą się lojalni i uczynni. Będzie wam sprzyjał ktoś ważny spod znaku Bliźniąt, a także pewna Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj przeżywać ważne chwile. Są aktywne, pełne pomysłów i energii. Zaskoczą niekonwencjonalnym podejściem do zadań i pomysłami. Nie krytykujcie tylko nadmiernie otoczenia, aby nikogo nie urazić. Dzisiaj czekają też na was pewne niespodzianki. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskopy