Horoskop dzienny na sobotę 12 września 2020 roku - Lwy zadbają o kondycję, Strzelec zadumany...

Horoskop dzienny na sobotę 12 września 2020 roku - czas na odpoczynek. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj uparte i w każdej sytuacji będą chciały postawić na swoim. To może sprowokować pewne awantury, a wy macie przecież unikać konfliktów. Dzisiaj ktoś sprawi wam niespodziankę. Czekajcie wieczorem na zaproszenie. A sprzyja wam teraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są w wirze planowania, pomysłów, zmian i podliczania wydatków. Żadne przeszkody nie są im straszne. Będą przepełnione optymizmem, nawet w sprawie przyszłych dochodów. Byki dzisiaj nie próżnują. Po południu lub wieczorem czeka je bardzo miłe spotkanie.

Zobacz wideo Złota jesień na powiekach! Makijaż ożywi szary dzień

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą potrzebować dzisiaj uwagi i czułości. Czujecie do kogoś żal i to zepsuje wam humor. Może odpuścicie i pomyślicie o czymś innym. Zróbcie sobie jakiś prezent. Gdybyście potrzebowali pomocy, zwróćcie się do Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki ciekawie spędzą dzień. Pewnie wybiorą się na wycieczkę, na którą namówią ich znajomi. Będą zachwycone wyjazdem, chociaż nie uda im się wszystkiego zobaczyć. Wieczór sprzyja refleksji i podsumowaniu miesiąca. Ponadto czeka was niespodziewana, ale dobra wiadomość. Macie też teraz po swojej stronie Skorpiona.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Czeka was spokojny, sympatyczny dzień i wiele satysfakcji. Ktoś was mocno pochwali. Wasz dobry humor udzieli się innym. Okażecie się mile widzianym uczestnikiem spotkań i wspólnych wypadów. A sprzyjać ma wam Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą starały się za wszelką cenę uniknąć niemiłych spotkań i konfrontacji. Nie chcą sobie zepsuć humoru. Pragną spędzić dzień w spokoju i bez sprzeczek. Za to w miłości będą miały wiele szczęścia, może spotkają kogoś interesującego lub bliska osoba sprawi im miłą niespodziankę. Szansa na nową znajomość tuż tuż.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi w znakomitym humorze. Przed wami weekendowa wycieczka i dobra zabawa. Może popróbujecie nowych potraw lub zobaczycie coś niezwykłego w okolicy. Nie zapomnijcie też o obowiązkach wobec bliźnich. Sprzyja wam teraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom dopisze humor i szczęście. Intuicja, która wami dzisiaj pokieruje, okaże się trafna. Nie ufajcie wizjom, roztaczanym przez pewnego niepewnego osobnika. Ponadto staniecie się powiernikami pewnych tajemnic. Zatrzymajcie je dla siebie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj sporo do przemyślenia. Zabierzcie się teraz za dokładne zapanowanie działań i podsumujcie też wydatki. To dzień podejmowania trafnych decyzji. Nie irytujcie się też na innych za ich nieznajomość rzeczy i nie martwcie się na zapas. Wykażcie się cierpliwością i wszystko wyjaśnijcie, jak trzeba. Wieczorem dobry film pozwoli wam odetchnąć.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce w świetnym nastroju i nastawione przyjaźnie do wszystkich. Maja mnóstwo energii i trudno będzie dzisiaj za nimi nadążyć. Popołudnie to pewnie czas snucia fantastycznych planów. Ale nie przegapcie dzisiaj spotkania z naprawdę ciekawą osobą, która może sporo wnieść do waszego życia.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki coś dzisiaj zamyślone. Będą pogrążone we wspomnieniach i rozpamiętywać swoją przeszłość. Najważniejsze okażą się uczucia. Nie przesadźcie tylko z obietnicami, żeby nie trzeba było potem tłumaczyć się ludziom, gdyby coś się nie udało zrealizować. Sprzyja wam dzisiaj Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pełne sił i energii, dzień poświęcą na rozwijanie kontaktów towarzyskich. Dzięki temu nawiążą nowe, interesujące znajomości i zdobędą niejedno serce. Jeżeli macie coś do załatwienia, to zróbcie to po południu. A będąc poza miastem warto porządnie poćwiczyć kondycję. Sprzyja wam teraz Baran.

Horoskopy