Horoskop dzienny na niedzielę 13 września 2020 roku - Barany mają udany dzień, Wodniki zatroszczą się o innych...

Horoskop dzienny na niedzielę 13 września 2020 roku - czas na odpoczynek, bo jutro przed wami kolejne wyzwania. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czeka udany dzień. Chętnie zabiorą się za organizowanie zjazdów rodzinnych, albo innych okazji do spotkań. Powinny także zwrócić dzisiaj uwagę na potrzeby najmłodszych. Będziecie się jednak świetnie bawić. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki myślą dzisiaj aktywnym o wypoczynku. Zaplanują wycieczkę lub przynajmniej dłuższy spacer. Uważajcie po południu, łatwo będzie o kłótnię z najbliższymi. W sumie dzisiaj nie będziecie się nudzić. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Dla Bliźniąt niedziela będzie za krótka. Nie zdecydują się na spotkania towarzyskie, ale zanurzą się we własnym świecie. Oddacie się lenistwu na całego. Po południu uważajcie za kierownicą. Nie dajcie się też wciągnąć w podejrzane sprawy. Trzymajcie się blisko pewnej Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki dostaną dzisiaj ciekawe zaproszenia. Dobrze jest czasem zmienić otoczenie. Nowe środowisko pozwala spojrzeć na wszystko po nowemu. Okaże się, że wszystkim dopisuje humor. Nie rzucajcie tylko zbyt kontrowersyjnych opinii, aby nikogo nie urazić. Pomocny znak zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się dzisiaj sentymentalne. Zaczną dzień od wspomnień i oglądania starych zdjęć. Zastanówcie się nad przyszłością. To ważniejsze zadanie. Kierujcie się zdrowym rozsądkiem, a nie myśleniem życzeniowym. Przed wami poważne zadania i musicie do nich poważnie podejść. Pomogą wam Rak oraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą chciały dzisiaj wyjść z domu i wziąć udział w większej zabawie, dzień sprzyja ponadto spotkaniom towarzyskim. Nie słuchajcie jednak plotek, bo te zawsze kogoś ranią. Pomocnym znakiem są Bliźnięta, trzymajcie się blisko nich.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj w sobie wiele uporu, który wykorzystają na dotarcie do sedna pewnej sprawy. Nic was nie zatrzyma przed działaniem. Może jednak dojść przy tym do potężnej awantury. Trzymajcie się blisko rodziny i nie szukajcie zwady. Na szczęście potem rodzina się o was zatroszczy. Pomocny znak to teraz Baran.

Zobacz wideo Sezon w pełni. Jak pasteryzować przetwory?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony cały dzień zachowają dobry humor. Nawet niezbyt pomyślne wiadomości, z którymi ktoś zadzwoni przed południem, nie zepsują wam dnia. Jeżeli trzeba będzie działać, bez zwłoki zabierzecie się do pracy. Po południu czeka was ciekawe wydarzenia. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą poczuć się zirytowane. Ktoś przyniesie wiadomości które was zdenerwują. Trzeba będzie zacząć działać. Najpierw jednak dokładnie wszystko przemyślcie. Dobrze, że potraficie sobie radzić w takich momentach. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce pokażą się dzisiaj z najlepszej strony. Rodzina będzie zachwycona waszymi pomysłami na niedzielny obiad lub wycieczkę. W dodatku czeka je ciekawa wiadomość, która zmieni ich pogląd na jedną sprawę. Trzeba będzie na nowo przemyśleć podjętą już decyzję. Słuchajcie, co wam powie przyjazna Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zajmą się dzisiaj sprawami rodzinnymi. Zatroszczą się o samopoczucie najbliższych. Zaplanują romantyczną kolację lub wyjścia, a wszystko po to, by sprawić im przyjemność. Ale nie zaniedbujcie też własnego odpoczynku. Przyjazne znaki zodiaku to Strzelec i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj wesołe i chętnie spędzą ten dzień w większym towarzystwie. Poczują się znakomicie w towarzystwie artystycznie utalentowanych osób. Spotkanie z przyjaciółmi przyniesie wam sporo wrażeń. Wieczorem uważajcie jednak na słowa. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskopy