Horoskop dzienny na poniedziałek 14 września 2020 roku - Lwom sprzyja dzisiaj szczęście, Bliźnięta pełne energii...

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 września 2020 roku - miłego poniedziałku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w centrum wydarzeń i dostaną to, na czym im tak ostatnio zależało. Bądźcie jednak ostrożniejsi w sprawach finansowych. Po południu ktoś poprosi was o pomoc i ma nadzieję, że nie odmówicie. Sprzyjają wam teraz Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki jak zwykle cierpliwe i rozsądne. Czeka je udany dzień, szczególnie przed południem. Koniecznie idźcie na spotkanie ważną dla was osobą i porozmawiajcie z nią. Jest teraz najlepszy czas na rozwiązywanie problemów i macie zapewnioną przychylność ze strony decydentów. Sprzyjają wam Rak i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają w sobie dzisiaj dużo energii i powinny ten czas dobrze wykorzystać. Potrzebujecie nowych wyzwań, bo nie znosicie nudy i stagnacji. Ale nie rozpędzajcie się po południu z zakupami. Sprzyjający wam znak to Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki skoncentrują się na obowiązkach i poważnych przemyśleniach. Dojdziecie do ciekawych wniosków. Uważajcie dzisiaj, aby nie przeoczyć ważnego spotkania lub daty. Nie ulegajcie też pewnym ryzykownym propozycjom. Sprzyjający wam znak to Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom szczęście będzie dzisiaj sprzyjać, mają sporo do osiągnięcia. Zatem za istotne sprawy zabierzcie się od razu, żeby mieć je z głowy. Jeszcze raz przemyślcie też pewną propozycję, bo może ona oznaczać, że zarobicie trochę pieniędzy. Porozmawiajcie z Baranem i Strzelcem o tym i podejmijcie decyzję.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie będą dzisiaj marnować ani czasu, ani sił. Ruszą z impetem na spotkanie dnia. Mają dzisiaj okazję sporo osiągnąć. Są spostrzegawcze i bystre. Może też zabiorą się za planowanie kariery. W razie problemów możecie liczyć Ryby.

Zobacz wideo Jak oczyścić kurki? Mamy dwa sposoby

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą sympatyczny i ciekawy dzień. Tym bardziej, że nawet się nie spodziewają, ile pomocy mogą uzyskać od przyjaciół. Dzień sprzyja nawiązywaniu znajomości i poszerzaniu horyzontów. Wybierzcie się przynajmniej na zakupy. Pomocnym znakiem zodiaku jest teraz Baran.

Horoskop - Skorpion (24 października do 21 listopada)

Skorpiony zdecydują się dzisiaj na załatwianie spraw urzędowych i to nie tylko swoich. Zatem jeżeli macie jakieś ważne sprawy do załatwienia, zróbcie to przed południem, bo wtedy gwiazdy wam sprzyjają. Możecie bowiem liczyć na życzliwość ze strony urzędników lub innych osób, powiązanych ze sprawą. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są w dobrym nastroju i optymistycznie nastawione do świata. Rozpoczną tydzień pełne dobrej woli. A ponieważ gwiazdy sprzyjają teraz dużym przedsięwzięciom, więc nie obawiajcie się podejmowania decyzji. Wasza ambicja tylko na tym zyska. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew i Strzelec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą energicznie zabierać się za pracę, bo niestety ujawnić się mogą pewne niedociągnięcia lub przeoczenia. Spokojnie przeczekajcie czas i wykorzystajcie go na analizę. Nie pozwólcie, aby drobiazgi wytrąciły was z równowagi. Sprzyjają wam dzisiaj Skorpion i Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj spokojne i dość wyrozumiałe. Rozwiążą trudny problem, co wprawi ich to w znakomity humor. Resztę dnia spędzą już beztrosko i nie będą przy tym specjalnie skupione. Nawet zdecydują się na wcześniejsze wyjście z pracy i  spędzenie wieczoru na świętowaniu sukcesu. Spotkają się z Wagą.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pragną dzisiaj spokoju inie pozwolą, aby spadły im na głowę dodatkowe obowiązki. Najlepiej skoncentrujcie się na kilku najistotniejszych problemach, a resztę zostawcie innym. Powinniście wygospodarować czas na pewne spotkanie towarzyskie, bo okaże się ciekawe i pomocne. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Raka.

Horoskopy