Horoskop dzienny na czwartek 17 września 2020 roku - Barany towarzyskie, Byki zapracowane...

Horoskop dzienny na czwartek 17 września 2020 roku - od dzisiaj możecie już zacząć myśleć o weekendowych atrakcjach. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj towarzyskie i otwarte na nowe doznania i przygody. Sporo czasu spędzą w kawiarni lub na nieformalnych spotkaniach na korytarzu w pracy. Potrzebujecie inspiracji i rozmów z ciekawymi ludźmi. Nie zapominajcie jednak dzisiaj o karierze i jej wymogach. Nie obijajcie się zbytnio w pracy. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom zapracowane od samego rana, ale na szczęście wpadną im do głowy nowe pomysły na usprawnienie pracy. Czekają wam bowiem nowe zadania. Rodzina i przyjaciele ucieszą się, jeżeli zaczniecie też planować weekendowy wyjazd. Popołudnie czeka was też raczej luźne i leniwe. Trzymajcie się kogoś spod znaku Raka lub Lwa.

Zobacz wideo Został ci kawałek dyni? Oto, jak najlepiej go przechować

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj szukały artystycznych wrażeń. Macie szansę stworzyć dzisiaj coś niebanalnego. Ponadto niektóre sprawy będą wymagały od was cierpliwości i zmysłu organizacyjnego. Coś trzeba będzie zorganizować dla rodziny lub znajomych. A czas spędzajcie z Panną i Rybami.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki skoncentrują się dzisiaj na uczuciach. Niektóre zaczną poważnie romansować. Dobry nastrój nie opuści je przez cały dzień. W pracy niestety, nieco się będą obijać, co zauważy szef i je upomni. Miejcie też teraz więcej cierpliwości i wyrozumiałości dla cudzych słabości. Przyjazne znaki na dzisiaj to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj szukać nowości i ciekawych przeżyć. Nie chcą marnotrawić czasu na nudne codzienne obowiązki. Popołudnie wymagać będzie od nich sporo energii, znajomi zaproszą ich na imprezę. Ale to dopiero w drugiej połowie dnia, tymczasem skupcie się na pracy. Macie teraz po swojej stronie kogoś spod znaku Bliźniąt oraz Ryb.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj szansę na spełnienie marzeń, a pragną przede wszystkim kariery i pieniędzy. Dlatego też będą rzucać pomysłami, z których każdy będzie wart uwagi. Weźcie się także za swój wygląd, trzeba się teraz postarać. Macie przed sobą kilka ciekawych spotkań. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka udany dzień. Będą też uparcie bronić swoich pomysłów. Popołudnie będą miały zajęte wyjątkowymi spotkaniami. Macie szansę na nowe znajomości, więc korzystajcie z okazji. Teraz wasze opinie będą uważnie słuchane. Sprzyjają wam dzisiaj osoby spod znaku Skorpiona i Koziorożca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skupione będą na sprawach rodziny, ale niezbyt zadowolone z pewnych wydarzeń. Niespecjalnie skupią się na pracy, będą rozmyślać o czymś innym niż zwykłe obowiązki. Może to doprowadzić do utarczek słownych i niepotrzebnych nerwów. Zastanówcie się, czy warto się tak upierać przy swoim. W razie czego, posłuchajcie, co ma do powiedzenia ktoś spod znaku Wodnika lub Ryb.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają naprawdę pracowity, pełen wydarzeń dzień przed sobą. Przede wszystkim to sprawy zawodowe tak was zajmą. Będziecie jednak nie do pokonania, pełni inicjatywy i pomysłów. Szef będzie pod wrażeniem. Sprzyjają wam teraz Panna i Rak. Trzymajcie się ich towarzystwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj potrzebować chwili odpoczynku, bo obudzą się nieco osłabione. Senność będzie je męczyła przez cały dzień. A szef będzie wymagający. Dopiero po południu zdecydujecie się na chwilę luzu w towarzystwie przyjaciół. Macie z nimi trochę spraw do omówienia. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj rozkojarzone od samego rana, więc zbyt dużo nie zdziałają w pracy. Potem zapragną spotkać się z przyjaciółmi i miło z nimi pogawędzić. Ktoś znienacka was dzisiaj odwiedzi. Macie też wiele wspólnego z Bykiem oraz Rakiem. Będziecie się z nimi dobrze bawić.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj bardzo odpowiedzialne, punktualne i dokładne. Zadania nałożone na nich przez szefa wykonają śpiewająco. Ale potem potrzebować będziecie wytchnienia. Może warto też pomyśleć o jakimś geście wobec bliskiej osoby. Pomocne znaki zodiaku to teraz Strzelec oraz Wodnik.

Horoskopy