Horoskop dzienny na piątek 18 września 2020 roku - Rak planuje romantyczny weekend, Lew spokojnie podejdzie do problemów...

Horoskop dzienny na piątek 18 września 2020 roku - przed wami spokojny, chociaż nieco zimny dzień. Ale to tylko jeden kroki i już mamy weekend. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj do załatwienia kilka ważnych spraw, głównie związanych ze sprawami finansowymi. To będzie ich zadanie na dzisiaj, dlatego tak istotne jest aby odpowiednio się skupiły i nie przeoczyły ważnych informacji. Postarajcie się uzyskać pomoc kogoś ważnego. Sprzyjają wam teraz Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj przekorne i mogą mieć przez to nieco problemów. Ale na szczęście wszyscy są im dzisiaj przychylni. Po południu zajmą się sprawami towarzyskimi i planowaniem weekendu. Przed wami także nowe znajomości i fascynacje. Sprzyjające znaki na teraz to Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj nerwowe i zdekoncentrowane. To nie najlepiej wróży niektórym sprawom. Bez rozmowy, i to konstruktywnej, daleko nie zajdziecie. Posłuchajcie tego, co radzą wam przyjaciele i rodzina. Nie zawsze tylko wy macie rację. Przyjazne znaki zodiaku to Lew i Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą miały sporo ciekawych pomysłów na nadchodzący weekend. Chcą go spędzić romantycznie. W pracy chętnie pomogą innym w wypełnieniu zawodowych obowiązków, aby szybciej mogli zacząć weekend. Nie dajcie się też zbałamucić komuś, kto lubi narzekać, żeby nie zepsuł wam humoru. A sprzyjające znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą miały raczej spokojny dzień. Okażą się życzliwe i skłonne do pomocy, ale nie dadzą się wciągnąć w spory i przesadnie głośne dyskusje. W weekend chcą wreszcie się zająć swoimi sprawami, na przykład pielęgnowaniem zdrowia i urody. Przyjazne znaki zodiaku, na które możecie dzisiaj liczyć, to Byk i Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj skoncentrowane i skupione na ważnych zadaniach. Postanowią zakończyć pewne trudne sprawy raz na zawsze. Nie dajcie się dzisiaj ponieść nerwom. Możecie też liczyć na pomoc innych ludzi. Wystarczy poprosić. Przyjazne znaki zodiaku to Baran i Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zdecydują się dzisiaj wziąć na siebie więcej odpowiedzialności. Ponadto mają dzisiaj szczęście do pieniędzy. Ktoś przypomni sobie, że jest im winien pieniądze i zdecyduje się je oddać. Taki przypływ gotówki bardzo im się przyda. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą w centrum uwagi znajomych, którzy poproszą ich o radę i pomoc. To będzie nie lada wyzwanie. Chwilę zajmie wam podjęcie decyzji, bo trzeba będzie się zastanowić nad wieloma sprawami. Ale nie dajcie się omamić plotkami. Sprzyjają wam teraz Wodnik i Byk.

Zobacz wideo Jesień to czas przetworów z pigwy! Dzięki niej wyleczymy kaszel i zgagę

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce jakieś teraz pełne rezerwy i niełatwo będzie je namówić do czegoś nowego i niecodziennego. Mają przeczucie, że niektóre sprawy nie będą się tak pomyślnie rozwijać, jak to wyglądało na początki. Może trzeba będzie przemyśleć parę spraw? Czasem lepiej zacząć wszystko od początku. A przyjazne znaki zodiaku to Rak i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce w znakomitym nastroju, czeka je dobry dzień i udany wieczór. Zapomną o nieporozumieniach i postanowią sprawić komuś miłą niespodziankę. Rozwikłają tez pewną trudną sprawę, co wprawi je w znakomity humor. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj troszczyć się o swoje zdrowie. Słuchanie o cudzych przypadłościach spowoduje, że same zaczną dostrzegać u siebie pewne niedobre symptomy. Nie dajcie się jednak tak zwieść na manowce, nic wam nie jest. Uszy do góry. A przychylne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby cieszyć się będą dzisiaj znakomitym humorem. Dawno takiego nie miały. Wykorzystajcie swoje nastawienie do świata i zakończcie jedną ze spraw, która was ostatnio wyprowadzała z równowagi. Po południu zrelaksujcie się ze znajomymi na jakimś niedalekim wypadzie. Przyjazne znaki zodiaku to teraz Baran i Strzelec.

Horoskopy