Horoskop dzienny na sobotę 19 września 2020 roku - Barany oszczędne, Rak towarzyski...

Horoskop dzienny na sobotę 19 września 2020 roku - przed wami piękny i udany dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj zajęte sprawami finansowymi rodziny. Mają ochotę na zakup nowych urządzeń lub przemeblowanie domu. Ale uznacie, że to nie czas na duże wydatki. Musicie jakoś inaczej podejść do wydatków. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom będzie dzisiaj doskwierać nieco samotność, więc zdecydują się na spotkania ze znajomymi. Solidnie wypocznijcie, a dopiero potem zabierajcie się za życie towarzyskie. Po południu czekają was niespodzianki, chociaż nie bardzo was to cieszy. Na zakupach nie wydawajcie fortuny. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj energicznie zajmować się domowymi obowiązkami. Będą potrzebować spokoju i wypoczynku bez nadmiernego hałasu wokół. W otoczeniu przyrody odpoczywa się najlepiej, ale nie zapomnijcie o zabraniu też dobrej książki na wypadek niepogody. Pomocny znak to teraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj w wirze towarzyskich zabaw. Spotkania dadzą wam też okazję do pochwalenia się ostatnimi osiągnięciami w pracy. Nie dajcie się jednak namówić nikomu na ryzykowne przedsięwzięcia. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dzień upłynie miło i interesująco. Macie też dzisiaj potrzebę pomagania innym. Po południu spotkacie się z przyjaciółmi i zaproponujecie wspólne wyprawy. Ponadto dzisiaj szczęście wam sprzyja. Wykorzystajcie ten moment. Pomocny znak zodiaku na teraz to Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą szukać dzisiaj okazji, aby je chwalono. Mają potrzebę zwrócenia na siebie uwagi. Po południu na szczęście zmieni się wam nastrój i nie będziecie już tak zwracać uwagi na otoczenie. Na zakupach rozglądajcie się uważnie. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta oraz Lwy.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj pełnić rolę rozjemcy i pomogą w rozwiązaniu cudzych kłopotów. Dzięki ich radom komuś otworzą się oczy. Macie dzisiaj w planie spotkanie się z kimś bliskim. Nie odwołujcie tego, ktoś cieszy się na waszą wizytę. Przyjazne znaki teraz to Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą mieć dzień pełen dziwnych wydarzeń. Dawno już nie mieliście takiego dnia. Będziecie krytykować niemal wszystko, co zobaczycie. Na szczęście po południu wiele spraw wyjaśni się na waszą korzyść i odzyskacie humor. Jeżeli oczekiwaliście wieści od przyjaciół, właśnie do was dotrą. A sprzyja wam teraz Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce marzą o spokoju i mają nadzieję, że dzień im minie bez większych niespodzianek. Może pójdą na zakupy albo do salonu kosmetycznego. Tak czy owak nie zamierzają zbytnio poświęcać się obowiązkom domowym. Nie obiecujcie też za dużo, aby potem nie być w kłopocie. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają dzisiaj sympatyczny czas. Będziecie też pomocni i zaczniecie doradzać znajomym, jak wyjść z impasu. Nie przesadzajcie tylko z samochwaleniem się. Ale i tak zjednacie sobie ludzi i zdobędziecie popularność. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Zobacz wideo Pracownia Bronka cz. 3. Niecodzienny sposób na nadmuchanie balonów

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj zajmować się poważnymi obowiązkami. Nie zapomną też o niesieniu pomocy. Macie tak dużo do zrobienia, że musicie poprosić o pomoc kogoś z najbliższego otoczenia. Czekają was też pewne niespodzianki. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj nastawione na pomaganie innym i od razu zauważą, że przyjaciele potrzebują wsparcia. Nie zostawią ich samych z kłopotami. Po południu uważajcie na zakupach, aby nie przesadzić z wydatkami. Łatwo wam bowiem pójdzie dzisiaj wydawanie pieniędzy. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskopy