Horoskop dzienny na niedzielę 20 września 2020 roku - Wodniki wstaną w nie najlepszym humorze, Ryby czekają niespodzianki...

Horoskop dzienny na niedzielę 20 września 2020 roku - powinniście dzisiaj solidnie wypocząć. Żadnych dodatkowych zajęć. Trzymajcie się słonecznej strony dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj do załatwienia pewna rodzinną sprawę. Na szczęście będziecie w formie i wszystkie zadania wykonanie szybko i dokładnie. Ktoś okaże wam sporo wdzięczności. Co do domowych finansów - jeszcze nie ma co wpadać w panikę. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj ciekawe świata i chętnie wezmą udział w jakimś większym wydarzeniu. Dotrą do was informacje, które będziecie chcieli z kimś omówić. Odpoczniecie potem w małym ale sympatycznym gronie. Możecie dziś liczyć na Barana i Wagę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta łatwo popadają dzisiaj w konflikty. Dlatego też powinny uważać na kontakty z ludźmi, szczególnie ze starszymi osobami. To dzień pełen problemów. Będzie im trudno dopasować się do ogólnie obowiązujących norm. Po południu atmosfera trochę się zmieni i Bliźnięta będą mogły nieco się rozluźnić. Nowe relacje nawiążą z Wagą i Koziorożcem.

Zobacz wideo Przygotuj dla swojego dziecka zabawę z kształtami i kolorami

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak chciałby dzisiaj być w centrum wydarzeń. Aby czuć się potrzebne i lubiane zaczną wymyślać jakieś wspólne działania, może wycieczki lub spotkania towarzyskie. Wpadniecie na całkiem ciekawe pomysły. Pomocne znaki zodiaku to Waga i Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj dzień, w którym trzeba będzie się zająć tylko osobistymi sprawami. Pewne decyzje nie mogą już dłużej czekać. W domu jednak traficie na kogoś marudnego i leniwego, kto wykorzysta wasze zaangażowanie w domowe sprawy bez skrupułów. Dlatego róbcie swoje, ale nie dajcie się wykorzystać. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna i Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panna rano okaże się niespecjalnie uważna i może z tego powodu dojść do pewnej scysji. Możliwe, że coś zgubicie lub o czymś zapomnicie. Po południu przyda się zadbać o kondycję. Czeka was tez znaczna poprawa humoru. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają w planach spotkanie z przyjaciółmi, ale najpierw zajmą się domowymi sprawami. Nie musicie się do niego specjalnie przygotowywać. Zabierzcie się za sprawy najpilniejsze. Potem czas na odpoczynek i ciekawe spotkania. Poszukajcie towarzystwa Skorpiona.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj hałaśliwe i rozgadane. Wszędzie, gdzie się pojawią, będzie głośno i energetycznie. Na spotkania z przyjaciółmi przyniesiecie sporo plotek. Nie dajcie sobie potem odebrać dobrego humoru. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj pogrążone w marzeniach. Coś lub ktoś bardzo was jednak zaciekawi i zainspiruje do działania. Dzień sprzyja także nawiązywaniu nowych przyjaźni, rozejrzyjcie się zatem wokół. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj wesołe i zadowolone z siebie. Mają dzień pełen szczęśliwych wydarzeń i nie maja co narzekać na brak wrażeń. Powinniście przyjrzeć się rodzinnym sprawom, może coś wymaga waszej interwencji. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran i Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą czuć się dzisiaj nieco niepewnie i osłabione. Dlatego najchętniej nie wychylałyby nosa z domu. Dopiero po pewnym czasie humor wam się poprawi, a przynajmniej nie będziecie już tak narzekać. Pomoże szczęśliwy zbieg okoliczności. Przyjazne znaki ne zodiaku to teraz Rak i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zatęsknią za spokojem i ciszą, a tymczasem wszystko będzie na odwrót. Nowe sprawy, którymi będziecie się zajmować, okażą się trudne i wymagające czasu. Czekają was niespodzianki i nowe znajomości., które jednak okażą się szczęśliwe. Trzymajcie zatem nerwy na wodzy. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Waga oraz Wodnik.

Horoskopy