Horoskop dzienny na poniedziałek 21 września 2020 roku - Barany znużone są już taką monotonią, Raki zabiorą się za robotę...

Horoskop dzienny na poniedziałek 21 września 2020 roku - poniedziałek nie musi być straszny. Sprawdź w swoim horoskopie co cię dziś czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są coś przemęczone i znużone codziennością. Dzisiaj raczej nie stworzą niczego oryginalnego. Pesymizm może im jednak przeszkodzić w zauważeniu sprzyjających okoliczności w pracy. Nie opowiadajcie też wszem i wobec o swoich problemach. Ktoś może to wykorzystać przeciwko wam. Pomocne są dzisiaj dwa znaki: Rak i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poszukują dzisiaj ciszy i spokoju, ale obowiązki zawodowe nie pozwolą im się tak naprawdę zrelaksować. Mimo wszystko nie będą szczególnie chętne do wysiłku. Trochę ich już zresztą nudzi powtarzanie w kółko tego samego. Współpracownicy będą oczekiwać współpracy i na tym tle może dojść do nieporozumienia. Trzymajcie się blisko przyjaznego Skorpiona.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj czujne, co pozwoli im uniknąć pewnej wpadki lub podjęcia niewłaściwej decyzji. Nie są zainteresowane słuchaniem wskazówek innych osób. Czeka je trochę dyskusji z szefami i współpracownikami. Najważniejsza batalia rozegra się po południu. Pomocne znaki zodiaku, na które możecie liczyć w trudnej sytuacji, to Koziorożec i Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki energicznie nadrobią dzisiaj zaległości w pracy. Będą także udzielać porad, związanych z różnymi zadaniami w pracy, czym zaskarbią sobie wdzięczność współpracowników. Nie obejdzie się jednak bez wtrącania się szefa. Raki przypomną sobie także o osobach, które są im winne pieniądze i zdecydują się na rozmowę z dłużnikami.  A sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj władcze. Mają w sobie wiele energii i pewności siebie. Działajcie teraz tak, jak wam podpowiada instynkt. I na luzie zabierzcie się za swoje sprawy. Może zakupy pomogą wam poprawić sobie potem nastrój? A sprzyjający teraz znak to Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj w sobie wiele optymizmu. W pracy czeka was pewna zmiana. Wywoła to dyskusję, która będzie miała swoje reperkusje. Nie dajcie sobie w kasze dmuchać. Nic nie osiągniecie siedząc cichutko w kąciku. Pomoże wam ktoś, po kim nigdy byście się nie spodziewali. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą pracowity dzień. Ich wysiłek zostanie jednak nagrodzony. Nie zapomnijcie przy tym o swoich potrzebach. Spróbujcie zrównoważyć czas i wysiłek włożony w sprawy zawodowe i rodzinne. Zaufajcie dzisiaj intuicji. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chcą dzisiaj zająć się swoimi finansami. Są pełne werwy i ciekawych pomysłów. Niektóre z nich są naprawdę dobre. Ale nie przesadzajcie rozpowiadaniem o swoich planach, ktoś to może wykorzystać. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj mało przebojowe i niełatwo jest je namówić na ryzykowne sprawy. No i dobrze, trzymajcie się swojego zdania. To w końcu chodzi o wasze pieniądze. Niektórzy z was odkryją dzisiaj w sobie artystyczną duszę. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj wyjątkowo bezpośrednie. Czym niestety mogą sobie zaszkodzić w pracy. Nie będą zbyt rygorystycznie przestrzegać poleceń szefa. Dzień sprzyja też realizacji zamierzeń, które kiedyś odłożyliście na później. Czas do nich powrócić. Po południu czeka was niespodziewana wizyta. A pomocnym wam dzisiaj znakiem jest Strzelec.

Zobacz wideo Rozgrzewająca zupa z batata i marchewki

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą dość nerwowy dzień. Są teraz roztargnione, zapominalskie i w dodatku nie dadzą sobie nic powiedzieć. Nie złoćcie się tak, bo zepsujecie humor nie tylko sobie, ale i wszystkim wokół. Trudno wam będzie także utrzymać pewien sekret. Poszukajcie towarzystwa Skorpiona.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby ulegną dzisiaj prośbom kogoś z najbliższego otoczenia. To nieco zburzy ich spokój. Nie przekażecie jednak nikomu zasłyszanych plotek. Dzień sprzyja ponadto finansom i szukaniu nowych źródeł dochodu. Macie całkiem dobre pomysły na dodatkowy zarobek. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskopy