Horoskop dzienny na wtorek 22 września 2020 roku - Koziorożce rozdyskutowane, Lew poszuka spokoju...

Horoskop dzienny na wtorek 22 września 2020 roku - nie martwie się nadmiernie. Cieszcie się dniem.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś niespokojne. Dzisiaj dotrą do was wieści, które spowodują, że będziecie musieli zmienić swoje plany. Dobrą informacją jest to, że dzięki temu rozprawicie się z jedną, dość długo ciągnącą się sprawą. Najlepiej od razu przygotujcie się na niespodzianki. Dzisiaj pomocne okażą się Byki i Koziorożce.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom potrzeba dzisiaj spokoju. Są jakieś takie rozkojarzone i łatwo o czymś zapominają. Ale w pracy wymagać będą od nich skupienia i zaangażowania. Zabierzcie się za najbliższe zadania, bo w przeciwnym wypadku popsujecie sobie opinię u przełożonych. A teraz akurat ważne są drobiazgi. Pomocne znaki dzisiaj to Rak i Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj skoncentrowane na finansach. Nie denerwujcie się jednak za bardzo, gdy usłyszycie kilka słów prawdy. Pomyślicie, że czas aby pracodawca pomyślał o waszej podwyżce. Zdecydujecie się porozmawiać z nim na ten temat. Pomocne znaki, do których możecie się zwrócić z różnymi sprawami dzisiaj, to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj ambitne. Przybędzie wam tyle zadań, że ani przez chwilę nie będziecie się nudzić. Wpadniecie też na dobry pomysł, który zaraz przedstawicie szefowi. Tak czy owak, nie zabraknie wam dzisiaj emocji. Ale nie zapomnijcie także o poważniejszych sprawach niż wesołe spędzanie czasu. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj coś zmęczone, jak dawno już nie były. Potrzebują chwili spokoju. Niespecjalnie je cieszy czyjaś inicjatywa związana z dodatkowa pracą. To może być powód do niezłej kłótni. Musicie nieco się jednak zaangażować w zadania. A sprzyjające znaki to teraz Baran oraz Bliźnięta. Trzymajcie się razem.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie mają co narzekać, bo dzień okaże się udany. Chociaż tak naprawdę marzą dzisiaj o dalekich podróżach. Póki co, jest to jednak mało realne. Czas sprzyja korzystnym zakupom. Przychylne znaki zodiaku to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zajmą się liczeniem swoich pieniędzy. Może zajmą się egzekwowaniem długów? Nie zawsze jednak wszystko pójdzie po waszej myśli. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, albo skończy się to nieporozumieniem, a może nawet awanturą. Trzymajcie się rad przychylnych wam Byków i Strzelców.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj bardzo ruchliwe i chętne do podróży. Nie boją się nawet zabrać za nieco ryzykowne pomysły. Do odważnych świat należy, a wy macie sporo do wygrania. Dzisiaj jednak zajmiecie się sprawami urzędowymi. Czas mieć je z głowy. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Waga.

Zobacz wideo Gigantyczne bańki mydlane, a może twister domowej roboty? Odciągnij dziecko od komputera

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj jakiś taki senny dzień. Zajmą się przede wszystkim swoimi finansami. Trochę jednak ponarzekają przy tym. Macie także nieco spraw rodzinnych na głowie. Ale nie martwcie się na zapas, zawsze możecie liczyć na wsparcie przyjaciół. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj dobry humor. Jesteście chętni do spotkań i dyskusji na każdy temat. Nie chwalcie się tylko zbytnio swoimi sukcesami. Trochę skromności nie zawadzi. Ktoś was dzisiaj niespodziewanie odwiedzi. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj pełne pomysłów i chciałyby decydować o wielu sprawach samodzielnie. Nie brakuje wam ambicji. Rozejrzycie się wokół siebie i zauważycie mnóstwo możliwości. Skorzystajcie ze sposobności, aby zrobić coś nowego i interesującego. A pomocne znak zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj w dobrym humorze. Tryskają energią i pomysłami, są chętne do poznawania świata. Nie macie dzisiaj ochoty słuchać niczyich rad. W razie dyskusji może dojść na tym polu do scysji. A udane popołudnie spędzicie ze znajomymi. Bierzcie się zatem za umawianie spotkań. Sprzyjają wam teraz Wodnik i Waga.

Horoskopy