Horoskop dzienny na sobotę 26 września 2020 roku - Koziorożce mają dzisiaj szczęście, Strzelec bliski zakochania...

Horoskop dzienny na sobotę 26 września 2020 roku - czas na przygotowania do jesieni. Może jakieś zakupy?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zajmą się dzisiaj swoim zdrowiem i zaczną od narzekań, aby potem przejść do działania. Zapomnijcie o kłopotach i finansach i zajmijcie się czymś przyjemnym. Może niedaleki wypad w plener poprawi wam humor. Koniecznie spotkajcie się z kimś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom nie zabraknie dzisiaj optymizmu. Wszystko będą robić z radością. Spotkają też kogoś, kto je zafrapuje. Dzień spędzą na świeżym powietrzu. Wieczorem mają w planie wizytę u przyjaciół. Dzień sprzyja także randkowaniu. Sprzyjają wam dzisiaj Lwy.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą teraz zajęte nowymi zadaniami. Nie będą przy tym narzekać na brak wrażeń. Wiele będzie się działo wokół nich, a niektóre wydarzenia będą wyraźnie ich dotyczyć. Zatem nie uciekną przed wyzwaniami. Dzień sprzyja też nawiązywaniu nowych przyjaźni. Sprzyja wam dzisiaj Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przed Rakami pomyślny dzień, słoneczny nastrój, wszystko im się będzie udawać, więc nie będą mieć żadnych powodów do narzekań. Muszą jednak być skoncentrowane, aby nie zmarnować szans. Pomocny znak to Wodnik.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka nawet miły dzień. Spotkają też osoby, które okażą się nie tylko sympatyczne ale i pomocne. Ale gwiazdy radzą trzymać się z dala od plotek i ludzi, którzy wyznają spiskową teorię dziejów. Nie wdawajcie się w żadne takie dyskusje, bo one do niczego nie prowadzą. Przyjazny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chętnie by dzisiaj poznały kogoś nowego i poszerzyły krąg znajomych. Dlatego, jeśli się tylko da, wyruszą z domu w odwiedziny do przyjaciół. Może spotkają tam kogoś sympatycznego? Ponadto rozprawicie się z pewną nieprzyjemną dla was sprawą. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Sobota minie Wagom dość ciekawie. Macie dzisiaj szansę zrealizować różne plany i wywiązać się z zobowiązań. Potem zajęcie się swoim hobby lub poczytanie książki pomoże wam odsapnąć. Albo też decydujecie się na wyjście z domu i odwiedzenie przyjaciół. Pomocny znak to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Dzisiaj Skorpiony są senne i niechętne do wychodzenia z domu. Sobota przyniesie Skorpionom kilka niespodzianek w drugiej połowie dnia. Póki co, postanowią porządnie się wyspać i wypocząć. Pod wieczór wpadniecie na pewien kulinarny pomysł. Czas na pyszna kolację. Pomocny znak to teraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj przepełnione optymizmem. Ale mają już ość domowych obowiązków i wiecznego narzekania członków rodziny. Chętnie zmieniłyby na chwilę otoczenie. Dlatego zabiorą się za realizację swoich planów. Nieco szalonych, ale za to dających im radość. Może nawet się zakochają. Sprzyjają im Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj poważnie dyskutować z przyjaciółmi. Sobota przyniesie też Koziorożcom niespodzianki. Trochę ich zaskoczy pewna ważna dla nich osoba. Możecie też liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności.  Wieczorem macie spotkanie towarzyskie i dyskusje do rana. Przyjazny znak to Byk.

Zobacz wideo Domowe sposoby na przeziębienie

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj znakomity dzień. Wszystkie sprawy będą układać się po ich myśli. Poza tym dzisiaj rodzina w ogóle będzie u nich na pierwszym miejscu. Coś przy tej okazji uda im się załatwić, o co od dawna zabiegały. Pomocny znak to Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Sobota dla Ryb okaże się pełna wydarzeń i zadań logistycznych, z których część może być dość skomplikowana. Na szczęście Ryby świetnie sobie radzą w takich sytuacjach. Po południu zadzwoni do was ktoś dawno nie słyszany. Ale zwolnijcie też nieco tempo, bonie wszyscy za wami nadążają. Sprzyja wam dzisiaj Panna.

Horoskopy