Horoskop dzienny na piątek 25 września 2020 roku - Bliźnięta zajęte finansami, Strzelce także liczą pieniądze...

Horoskop dzienny na piątek 25 września 2020 roku - no nareszcie koniec tygodnia! Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany zajmą się dzisiaj negocjacjami i rozstrzyganiem sporów. Mają dzisiaj szansę pokazać się ze swojej najmocniejszej strony. Zrobią niezłe wrażenie na otoczeniu. Szczęście wam dzisiaj wyjątkowo sprzyja. Pomocy udzieli wam sprzyjający Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zajmować się sprawami, które krążą wokół uczuć. Uznają, że warto rozejrzeć się za prawdziwą miłością. Ważne będą dla nich także relacje z przyjaciółmi. Spotkajcie się też z bliskimi, już za wami tęsknią. Sprzyjający znak to dzisiaj Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj sporo spraw związanych z finansami. Pomyślicie o premii i napomkniecie o niej na służbowym spotkaniu. Nie będą przy tym zbyt wyrozumiałe dla cudzych żarcików, więc komuś odpłacą pięknym za nadobne. Pomocny jest teraz Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki raczej będą dzisiaj unikać kontaktu z szefem, bo chcą się wcześniej urwać z pracy i wyciągnąć gdzieś znajomych. Albo też zdecydują się na rodzinne zakupy. W każdym razie to nie praca, a rodzina będzie dzisiaj u nich na pierwszym miejscu. Sprzyjają im dzisiaj Wodnik oraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj w dobrym humorze od samego rana. Będą wesołe i cały dzień będą dowcipkować. Są chętne do słuchania plotek o ploteczek i same staną się źródłem kilku anegdot. Będziecie chcieli zdobyć zainteresowanie pewnej uroczej osoby. Może liczyć na pomoc ze strony Byka i Koziorożca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą zdecydowane zdobyć dzisiaj wszystko, co im się zamarzy. No... prawie wszystko.  Nie pozwolicie, aby ktoś wchodził wam w drogę. Jesteście bardzo zdecydowani i przedsiębiorczy, a to dobrze wróży waszym zamiarom. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Waga.

Zobacz wideo Kapusta ma tyle samo witaminy C, co cytrusy! Samo zdrowie

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga będzie chciała dzisiaj powrócić do przerwanych rozmów czy projektów. Z radością zabierze się za organizację sobotniego wypoczynku da całej bandy znajomych i będzie mieć z tego dużo satysfakcji. Nie zrażajcie się krytyką. Pomocny znak to dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj wiele spraw do omówienia z przyjaciółmi. Planują spędzić wspólnie weekend i namówiły już znajomych na niedaleki wypad. Macie dzisiaj także okazję do zrobienia czegoś dobrego. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zajmą się dzisiaj planowaniem wydatków i podliczaniem kosztów utrzymania. Zastanawiają się nad ofertami pracy i jakimś zdecydowanym działaniem. Czas na zmiany. Wieczór jednak zaplanujecie spokojny. Sprzyjające znaki zodiaku teraz to Rak oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce marzą o dalekich podróżach. Chciałyby niezwykłych przygód, a tutaj rzeczywistość skrzeczy. Dopiero po południu wpadniecie na pomysł niedalekiej wyprawy. Wieczorem czeka was wspólny wypad do knajpki. Po drodze jest wam dzisiaj z Baranem i Wodnikiem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom będzie się dzisiaj szczęściło w sprawach zawodowych. Będą błyszczeć w każdej sytuacji. Popołudnie spędzą na planowaniu posunięć biznesowych, nie zmarnują ani chwili. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Przed Rybami szczęśliwy dzień. Pomyślicie dzisiaj o przyjaciołach i zapragniecie się z nimi spotkać. W połowie czas spędzicie na rozrywkach kulturalnych, a w połowie na fascynujących rozmowach i dalekosiężnych planach. Wszystkim bardzo się spodoba wasz ostatni pomysł. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak oraz Waga.

Horoskopy