Horoskop dzienny na niedzielę 27 września 2020 roku - Ryby w dobrym humorze, Wagi powinny zadbać o siebie...

Horoskop dzienny na niedzielę 27 września 2020 roku - miłego dnia! I nie zapomnijcie zadzwonić do kogoś bliskiego.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają w sumie dobry dzień. Ale nie będą zdecydowane, co tak naprawdę chciałyby robić. Z jednej strony będą chciały uprawiać sport albo pojechać na wycieczkę, a z drugiej prowadzić filozoficzne dysputy. Może wpadną na ciekawe hobby? Sprzyja im dzisiaj ktoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj sympatyczny dzień. Mają też szansę na poznanie kogoś, kto odegra w ich życiu znaczącą rolę. Będziecie potrzebni i pomocni, a wiele osób na was liczy. Wieczorem czas na odpoczynek i zadbanie o siebie i swoje samopoczucie. Sprzyja im teraz Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie będą dzisiaj narzekać. Czeka je fascynujący czas. Poczują w sobie nowe siły, okażą się odważne i bezkompromisowe. Będziecie dzisiaj wzbudzać sympatię i możecie liczyć na pomoc wielu osób, od których zależy powodzenie waszych planów. Sprzyjają wam Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą trudne i inspirujące zadanie. Szukają bowiem pomysłu na rozwój biznesu. Dzisiaj także spotkanie się w większym gronie i wysłuchacie ciekawych wiadomości. Niektóre mogą okazać się pomocne. Natomiast w sprawach miłosnym czas na jakąś inicjatywę. Sprzyjający znak to Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nastawione są dzisiaj na sukces i zdobywanie powodzenia. Są pełne optymizmu, co pozwoli im uporać się z każdym problemem. Ponadto zadbają dzisiaj o swoją urodę. Rodzina i znajomi będą pod wrażeniem. Sprzyja wam teraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są spokojne i zamyślone, a najważniejsze będą dla nich uczucia. Wolą też domowe pielesze, zamiast łażenia po sklepach, czy ćwiczenia na siłowni. W razie gdyby poszły na zakupy, powinny uważać i pilnować kluczy i portfela. Łatwo będzie dzisiaj coś zgubić. Sprzyja im Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października

Wagi są dzisiaj nieco zamyślone i niepewne siebie. Potrzebują sporo czułości i uwagi ze strony rodziny.  Trzeba też będzie dzisiaj wyjaśnić trochę nieporozumień, ale nie martwcie się, wszystko dobrze się skończy. Czas też na dogadzanie sobie w kuchni. Nie martwcie się dzisiaj o kalorie. Sprzyja wam teraz Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj uparte i nieco kłótliwe. Nie będą zachwycone propozycjami znajomych, którzy będą chcieli wyciągnąć je imprezę. Dzisiaj Skorpionom bardziej odpowiada zajęcie się własnymi sprawami Może jednak wszystko ułoży się po ich myśli. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce dzisiaj popędzą do przodu, tak że nikt nie będzie mógł za nimi nadążyć. Nie będą specjalnie przejmować się trudnościami. Energia będzie je wręcz rozpierać. Muszą pamiętać, aby w tym wszystkim nie pominąć ważnych spraw. A ponadto pewna znajomość może przerodzić się w przyjaźń. Pomocne znaki to dzisiaj Bliźnięta i Wagi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec jest dzisiaj spokojny, wyciszony, w melancholijnym nastroju, skupiony na przemyśleniach i własnych doznaniach. Podejmie dzisiaj znaczące decyzje co do swojej przyszłości. Może popołudniowe wyjście ze znajomymi poprawi im humor. Przyjazny znak to teraz Wodnik.

Zobacz wideo Witamina D: prawie jak hormon. Czy trzeba ją suplementować jesienią i zimą?

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zadziwią dzisiaj świat. Trudno będzie za nimi nadążyć, ta będą pełne pomysłów, energii i humoru. Popołudnie poświęćcie na własne przyjemności. Może pyszna kolacja to jest pomysł? Najlepiej dzisiaj zaprosić do stołu Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby maja dzisiaj znakomity humor. Odmówią wykonywania kolejnych domowych prac i wybiorą się na miasto na spotkania i zabawę. Potrzebują takiego wytchnienia. Niektóre Ryby zdecydują się na większe sportowe ćwiczenia. Tak trzymać. Sprzyjają im Baran oraz Wodnik.

Horoskopy