Horoskop dzienny na poniedziałek 28 września 2020 roku - mimo poniedziałku Barany w dobrym humorze...

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 września 2020 roku - nie martwcie sie pogodą. Wróci słońce!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom dopisze dzisiaj humor. Będzie pogodni i chętni do zgody. W żadnym wypadku nie będziecie się upierać przy swoim zdaniu. To istotne dla bliskim wam osób, bo wreszcie będziecie się liczyć z ich zdaniem. Najlepiej, jeżeli wysłuchacie dzisiaj pomysłów Skorpiona lub Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Nowe zadania przed Bykiem. Będzie się zastanawiał nad swoją przyszłością i dojdzie do wniosku, że czas na zmiany. Ale najpierw powinien przyjrzeć się temu, co osiągnął i na jakim etapie się znajduje. W dodatku ktoś ze znajomych będzie dzisiaj liczył na rewanż. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj spokojny i miły dzień. W nawet szansę na dodatkowy zarobek. Rozglądajcie się więc uważnie i słuchajcie propozycji. Może okazać się, że potrzebna będzie szybka decyzja. Nie przesadzajcie z tym, ale też nie marnujcie czasu. Z rodziny dotrą do was wspaniałe wiadomości. Sprzyjający znak zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj rozmarzone i trudno im będzie znaleźć w sobie chęć do pracy od rana. W dzisiaj dużo się będzie działo, więc czeka was pracowity dzień. Czasem jednak, przy takich okazjach, warto sprawdzić, czy rzeczywiście te wszystkie prace i działania są wam potrzebne i przynoszą profity. Ponadto uważajcie dzisiaj za kierownicą. Sprzyjający znak zodiaku to Byk i Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj radosne i bardzo uprzejme dla ludzi. W dodatku ogarnie je dzisiaj chęć podróżowania, wyjścia z domu i przeżycia czegoś ciekawego. Wieczorem oczekujcie niespodzianki. Warto się odezwać do dawnych przyjaciół. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny okażą się dzisiaj radosne i pełne dobrych chęci. Spędzą miłe chwile z rodziną i postarajcie się zrobić coś dla najbliższych Chociażby pyszny obiad. Wygląda też na to, że dzisiaj może coś się zmienić w waszym uczuciowym życiu. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą udany dzień. Ludzie i okoliczności będą wam sprzyjać. Nowe propozycje, związane z karierą, mogą was zaskoczyć. Ale warto się zastanowić. Wiele spraw się wyjaśni dzięki przychylności innych osób. Spróbujcie załatwić dzisiaj trudne urzędowe sprawy. Pójdą lepiej. Pomocne znaki to Lew oraz Panna.

Zobacz wideo Pomelo to skarbnica witaminy C. Dlaczego warto je jeść?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czela całkiem udany dzień. Nie będą narzekać na brak wrażeń. Dotrą do was przeróżne wieści, plotki i ploteczki. Musicie się w tym rozeznać. Nie wszystkie są warte waszej uwagi. Może też dostaniecie ciekawą propozycję wyjazdową. Będzie ciekawie. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą pochłonięte myślami u to przede wszystkim o sprawach materialnych. Będą poszukiwać dodatkowych źródeł zarobków i poważnie myśleć o przyszłości. Uważajcie na plotkarzy i wszelkiej maści siewców sensacji. Po co sobie zawracać głowę nieistotnymi rzeczami. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będzie dzisiaj bardzo emocjonalny. Do tego stopnia, że okażecie nawet zazdrość, co jest do was zupełnie niepodobne. Nie wszystko, co usłyszycie, musi być od razu prawdą. Bądźcie uważniejsi i słuchajcie tylko tych, których warto. Nie zawracajcie sobie głowy plotkami. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj bardzo efektywne. Okażą się przedsiębiorcze i odważnie, warto zatem korzystać z przychylności gwiazd. Nie mogą jednak poświęcać każdej minuty na pracę. A gdzie czas na życie osobiste. Na szczęście uda się wam pogodzić dwa światy. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są teraz ostrożne i przezorne. Dzięki temu uda wam się uniknąć większych kłopotów. Ktoś podsunie im dzisiaj ciekawe rozwiązania. Jest też okazja na zrobienie czegoś dobrego dla innych. Macie wiele do zaoferowania. Pomocne znaki to teraz Rak oraz Panna.

Horoskopy