Horoskop dzienny na wtorek 29 września 2020 roku - Lew zadba o urodę, Strzelec myśli o pieniądzach...

Horoskop dzienny na wtorek 29 września 2020 roku - niektórzy z was nie za bardzo przejmą się obowiązkami zawodowymi. Uznają, że nie samą pracą człowiek żyje.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały dzisiaj wyjątkowo niestabilny humor. Ciągle będzie im się zmieniał nastrój. Ale musicie jednak skupić się na pracy, bo szef uważnie wam się przygląda. Potem zainteresujcie się sprawami rodziny. Czas rozwiązać pewne sprawy. Pomocny znak na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka całkiem udany dzień. Nie za bardzo przejmą się dzisiaj pracą i skoncentrują się raczej na przyjemnościach. Dzisiaj cieszą was wieści ze świata.W dodatku dostaniecie fajną propozycję spotkania. Macie zapewniony miły wieczór z osobą spod znaku Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj nadzwyczaj wyjątkowo spokojne. Zaczną dzień od przemyśleń i robienia planów na przyszłość. Nieco się przy tym zdenerwują sprawami finansowymi. Wieczorem powinniście zająć się czymś przyjemniejszym. Dłuższy spacer tez dobrze wam zrobi. Pomocny znak dla was to dzisiaj Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka udany dzień, będziecie zajęci też wyjaśnianiem starych spraw. Otoczenie będzie wymagać od was zaangażowania i pomysłów. Trzeba zatem zabrać się za działanie. Wykorzystajcie rady, które usłyszycie od Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj na głowie trochę rodzinnych spraw, które muszą być załatwione od rana. W związku z tym praca zejdzie na boczny tor. Chwilowo będziecie musieli zajmować się kilkoma rzeczami naraz. Ponadto postanowicie, że coś trzeba zrobić tylko dla siebie. Na przykład zająć sprawami urody. Czas na zmianę. Choćby koloru włosów. Trzymajcie się blisko Wodnika.

Zobacz wideo Trzy myki na usuwanie etykiet ze słoików

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj pełne pomysłów i to takich, które mogą zrewolucjonizować ich otoczenie. Mają szerokie plany na przyszłość i chcą jak najszybciej wprowadzić je w życie. Do niektórych spraw potrzebować jednak będą nieco pomocy. A wieczorem wybierzcie się na spacer z kimś spod znaku Barana lub Lwa.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj trochę niespokojne. Będą chciały zmienić nieco swoje otoczenie i szukają okazji do wyjścia z domu. Może też postanowią zmienić coś w najbliższym otoczeniu. Tak czy owak, będzie się działo. Pomoże wam Panna. Posłuchajcie, co ma do powiedzenia.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj dużo energii i optymizmu. Czekają was dobre wiadomości. Dzień sprzyja także romansom. Będziecie dzisiaj także uważni i uczynni. Zrobicie coś miłego dla kogoś, kto będzie wam bardzo wdzięczny. Pomocny znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj nastawione na karierę i chcą zarabiać więcej pieniędzy. Zastanowią się nad dodatkowymi źródłami zarobków. Nie zabraknie im przy tym pomysłów na przyszłość. Dobrze jest zaplanować niektóre działania z wyprzedzeniem. To ułatwi wam osiągnięcie założonych celów. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zajęte dość trudnymi osobistymi sprawami. Będą musiały wyjaśnić pewne nieporozumienie i naprawić state błędy. Nie zapomną też o swoich towarzyskich zobowiązaniach. Może wybiorą się do miłej knajpki z przyjaciółmi. Będziecie się wieczorem dobrze bawić. Skorzystajcie z zaproszenia. Pomocne znaki to Rak oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom grożą dzisiaj dzisiaj pewne nieporozumienia. Będziecie musieli nieźle się starać, aby coś odkręcić. Ktoś spod znaku Wagi jest chętny wam pomóc, ale musicie postarać się, aby go odpowiednio zmotywować. Trzeba pamiętać, że prosicie o wsparcie w dość delikatnej sprawie. Po południu skucie się na odpoczynku.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie mają dzisiaj żadnych specjalnych trosk. Spokojnie rozejrzą się za przyjemnościami, a najważniejsze okażą się sprawy uczuć. Może przy tej okazji trzeba będzie komuś pomóc. Jesteśmy miłymi towarzyszami na każdy dzień. Ktoś to doceni. A sprzyjający znak na dzisiaj to Strzelec.

Horoskopy