Horoskop dzienny na środę 30 września 2020 roku - Strzelce czeka dzień pełen przygód...

Horoskop dzienny na środę 30 września 2020 roku - połowa tygodnia, a u was nie najlepsze humory. Niedługo piątek, piątunio piąteczek. A więc "łapki" w górę.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są aktywne i energiczne od samego rana. Ale narzekania innych ludzi mogą je wprowadzić w zły humor, szczególnie po południu, gdy ktoś już całkowicie przesadzi z pretensjami. Czeka was też trudne i czasochłonne zadanie. Nie dajcie się i trzymajcie blisko wesołej Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj bardzo pracowite i aktywne. Chętnie wezmą udział w większym spotkaniu. Nie obce im będą także sprawy innych ludzi potrzebujących pomocy. Byki dzielnie stawią czoła zadaniom. Czekają was też nowe wieści. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka udany dzień. Dla niektórych wręcz fantastyczny. Nie będą narzekać na obowiązki w pracy, ani na szefa. Nie lekceważcie jednak poleceń i starajcie się unikać plotek. Trzymajcie się blisko przyjacielskiego Lwa albo roztropnej Panny.

Zobacz wideo Smog stwarza zagrożenie nie tylko zimą

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj miłe, troskliwe i uważne. Gdy tylko zauważą, że ktoś w pobliżu potrzebuje ich pomocy, natychmiast zaczną działać. Ktoś przekaże wam dzisiaj informacje, które zmienią wasz pogląd na wiele spraw. Uważajcie też na siebie, aby zbytnio nie szarżować, na przykład za kierownicą. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień rozpoczniecie w dobrym nastroju. Macie przed sobą znakomity dzień. Będziecie zajęci nowymi pomysłami i znajomościami. Nie odmawiajcie sobie także przyjemności. I nie dajcie się wciągnąć w ryzykowne przedsięwzięcia. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak i Ryba.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zajęta sprawami domowymi. Przy okazji okażą się artystyczną duszą. Zupełnie zapomną o zawodowych obowiązkach i postanowią przełożyć je na inny dzień. Szczególnie niechętnie spojrzą na wszelkie ryzykowne sprawy. A sprzyjające im znaki dzisiaj to Baran oraz Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj ważny dzień. Od rana będą mieć sporo zadań. Niestety, dojdzie też do nieprzyjemnej wymiany zdań, ale nie bierzcie dzisiaj wszystkiego do siebie. Ta osoba nie miała przecież złych intencji. Najważniejsze zadania wykonajcie jednak sami. To dobry dzień na trudne sprawy. Pomocne znaki to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny dzisiaj zająć się swoimi problemami. Nie obawiajcie się domagać głośno swoich praw. Pomyślcie też o swoim zdrowiu. Dzień sprzyja ponadto odpoczynkowi i ciekawym spotkaniom. A za pomocne znaki macie dzisiaj Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce spotka dzisiaj wiele przygód. Macie teraz dobry czas realizację niebanalnych pomysłów. Wasza kreatywność spodoba się wielu osobom i będą chciały was wesprzeć. Postarajcie się nie nadużywać jednak ich przychylności i większość spraw zrobić własnymi rękami. A sprzyjające znaki na teraz to Panna oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny dzisiaj być ostrożne. Możliwe że będą miały pewne problemy z koncentracją, co postawi je w trudnym położeniu. Na niektóre zobowiązania braknie im już czasu. Dzisiaj to także dzień korzystny do nawiązywania ciekawych znajomości. Szukajcie zrozumienia u Wodnika lub Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany dzień. Okażą się przedsiębiorcze i bez większego trudu osiągną dzisiaj to, co zamierzały. Uporacie się z szybko zadaniami, aby móc po południu nieco odetchnąć na zakupach lub na spotkaniu z przyjaciółmi. Może także niektórym przydarzyć się dzisiaj randka. Pomocny znak to Koziorożec, a także Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj odważne i aktywne. Chętnie też nauczą się czegoś nowego. Są bardzo żądne wiedzy i zrobią wiele, aby ją zdobyć. Wasz wysiłek przyniesie efekty, może też wyruszycie w podróż lub weźmiecie udział w szkoleniu. Tak czy owak dzień okaże się pełen korzyści. A za pomocne znaki macie dzisiaj przede wszystkim Lwa.

Horoskopy