Horoskop dzienny na czwartek 1 października 2020 roku - Barany są dzisiaj pewne siebie, Raki powinny uważać...

Horoskop dzienny na czwartek 1 października 2020 roku - u niektórych będzie nieco nerwowo. Sprawdźcie, co niesie dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj energiczne i pewne siebie. Trudno was będzie zatrzymać, a dzięki waszej pracy wiele spraw ruszy do przodu. Trzymajcie się jednak z daleka od osób wykazujących nerwowość. Będą was wyjątkowo irytować. Sprzyjają wam teraz Lew i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj wyjątkowo obowiązkowe i zajęte obowiązkami zawodowymi. Będą także wyjaśniać pewne zaległe sprawy i szukać rozwiązań. Ponadto macie teraz okazję więcej zarobić. Wykorzystajcie sprzyjające okoliczności. A pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały niespokojny dzień. W dodatku wasz nastrój trudno będzie ukryć przed innymi, staniecie się centrum wydarzeń i plotek. Postarajcie się wyjaśnić nieporozumienia, szczególnie te związane z finansami. Działajcie nieco spokojniej, a wszystko będzie dobrze. Pomocne znaki zodiaku to Panna i Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki powinny dzisiaj uważać, aby podczas zakupów nie wydać zbyt wiele. Ponadto, czekają je ciekawe wyjazdowe propozycje. Zastanówcie się nad tymi ofertami. Ponadto dzisiaj pociągają was sprawy tajemnicze i cudze sekrety. Obyście nikogo nie zranili. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk oraz Panna, uważajcie na Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą miały dzisiaj większych trosk. Otoczenie okaże wam przyjaźń i wyrozumiałość. To dobry dzień dla osób, które mają twórczą pracę. Będziecie mieć wenę. Może tylko powinniście uważać na zakupach, aby nie przesadzić z wydatkami. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta i Strzelce.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny postanowią nadrobić dzisiaj zaległości. Mają więc przed sobą trudny dzień. Będzie im, co prawda, dopisywał humor i energia, ale zadania do wykonania okażą się trudne i wyczerpujące. Dlatego na popołudnie zaplanujcie nieco odpoczynku. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są optymistycznie nastawione do świata. Udany dzień zaowocuje nowymi znajomościami. To także dzień, w którym dotrą do was dobre wiadomości. Czeka na was ktoś z rodziny, komu ostatnio pomagaliście. Będzie chciał się odwdzięczyć. A sprzyjające znaki zodiaku to Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj marzyć na jawie. Niczego nie wezmą na poważnie. Staną się wręcz uduchowione. A w pracy, gdzie ktoś doceni wasze zaangażowanie. Nie bierzcie sobie tylko do serca pewnej plotki. Najlepiej nie słuchać żadnych "rewelacji", bo zepsują wam humor. Sprzyjające znaki zodiaku to Wodnik i Ryby, uważajcie na to, co mówi Panna.

Zobacz wideo Co robić, gdy jesteś świadkiem przemocy wobec dzieci?

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj w centrum zainteresowania i prawdopodobnie znajdą nowych przyjaciół. Wiele osób zwróci na was uwagę i zainteresuje się waszymi dokonaniami. To dobry czas, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Po południu udajcie się na zakupy, dzisiaj upolujcie coś ciekawego. Sprzyjające teraz znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj zorganizowane i metodyczne. Dzięki temu uporają się z obowiązkami w pracy wyjątkowo szybko. Znajdą się jednak na celowniku kogoś z rodziny, kto bardzo się będzie chciał wtrącać w ich życie. Znajdziecie jednak wyjście z tej sytuacji bez wywoływania awantury. Bądźcie dobrej myśli. A wieczorem koniecznie odpocznijcie. Przyjazne znaki zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dobry dzień. To dzisiaj musicie podjąć pewną ważną decyzję. Popatrzycie też na świat innymi oczami. Trzymajcie nerwy na wodzy - radzą gwiazdy. Po południu koniecznie odpocznijcie, najlepiej w towarzystwie kogoś spod znaku Byka lub Koziorożca. Będziecie z nimi dobrze się bawić. Nie zapomnijcie tylko gdzieś zadzwonić.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą chciały dzisiaj odpoczywać i uniknąć męczących obowiązków. Nie będzie to łatwe, bo czeka was moc zadań. Będziecie jednak miały kłopot z koncentracją. Dopiero po południu trochę wam przejdzie. Bądźcie dobrej myśli i pamiętajcie, że niektóre sprawy możecie spokojnie pominąć. I tak nie nie zmienicie radykalnie sytuacji. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga i Wodnik. Zdenerwuje was nieco Strzelec.

Horoskopy