Horoskop dzienny na niedzielę 4 października 2020 roku - Bliźnięta będą otwarte na świat, Lwy w świetnym humorze...

Horoskop dzienny na niedzielę 4 października 2020 roku - odpocznijcie i przypomnijcie sobie, jak to dobrze przez chwilę pobujac w obłokach.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czują się dzisiaj romantycznie, ale też całkiem pewnie. Siły im powróciły i gotowe są wciąć życie na rogi. Tak trzymać! Weźcie się za najważniejsze rodzinne sprawy już od rana. Potem może wam zabraknąć czasu, bo przyjaciele zadzwonią z zaproszeniami. Przyjemne chwile spędzicie z Lwem i Wodnikiem.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki odkryją w sobie nowy talent i nawet czyjaś krytyka ich nie powstrzyma. Ponadto zajmą się najbliższymi i ich potrzebami. Na zainteresowanie i wsparcie czeka ktoś z kręgu najbliższych przyjaciół. Nie przejmujcie się tylko opiniami innych, bo plotki zawsze będą, a życie i tak zostanie takie, jakie jest. Skupcie się na przyjaznych wam Lwie i Wodniku.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj miłe i wyrozumiałe, a w dodatku zaskoczą innych swoją odważną decyzją. Czeka was dzień pełen towarzyskich wydarzeń. Być może pojedziecie gdzieś niedaleko i tam zabawicie, albo wykorzystacie piękny dzień na spotkanie w ogrodzie lub nad wodą. Przychylne są wam dzisiaj osoby spod znaku Panny i Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zaczną liczyć dzisiaj swoje pieniądze i zaniepokoją się o stan konta. A mają przecież w planie jeszcze spore wydatki. Poprawa humoru przyjdzie dopiero po południu, gdy dotrą do was nowe informacje. Wybierzcie się na dłuższą przechadzkę, aby ochłonąć. Pomocny znak zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj w dobrym humorze i pełne optymizmu. Tym bardziej, że uda im się zakończyć pewną trudną sprawę, związaną z rodzinnymi zobowiązaniami. Wasze marzenia okażą się rzeczywistością! Macie teraz po swojej stronie Bliźnięta oraz Pannę.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny jakoś nie w humorze, są dzisiaj podejrzliwe i niespokojne. Coś je dzisiaj od rana wytrąci z równowagi. Dopiero po południu czeka was zmiana nastroju. Tym bardziej, że wieczór zapowiada się bardziej optymistycznie i macie w planie większe wydarzenie towarzyskie. Spróbujcie nawiązać kontakt z kimś spod znaku Bliźniąt lub Strzelca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj czas, aby pomyśleć o swojej przyszłości. Będą chciały zastanowić się nad najważniejszymi celami i kolejnymi krokami. Pomocną dłoń wyciągną przyjaciele. Macie po swojej stronie Skorpiona oraz Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion wezmą udział w rodzinnej naradzie i będą zmuszone podjąć trudne decyzje. Mogą okazać się przy tym dość obcesowe. Biada tym, którzy wejdą wam dzisiaj w drogę. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj sporo dobrych pomysłów. Przepełniać dzisiaj będzie życzliwość dla ludzi i wyrozumiałość dla ich słabości. Nowi znajomi wniosą wiele radości i odmianę, na która tak czekaliście. Miejcie też na uwadze potrzeby najbliższej rodziny. Ktoś pilnie chce się z wami spotkać. Przychylne są wam Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj spokojne, chociaż martwią się o pieniądze i długi. Planują coś w tej sprawie zrobić, ale na razie nie wpadły jeszcze na właściwy pomysł. Poradźcie się starych znajomych. Nie zamykajcie się na ich rady. Warto czasem skorzystać z doświadczeń innych osób. Po południu czeka was miła niespodzianka. Porozmawiajcie z Panną lub Rakiem.

Zobacz wideo Jajko to samo zdrowie! Co zatem z cholesterolem i salmonellą?

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj wyjątkowo przedsiębiorcze i nastawione na potrzeby innych osób. Macie też przed sobą ważne wydarzenia i decyzje, które trzeba będzie podjąć. Zabierzcie się także za swoje potrzeby. W razie czego możecie liczyć na wsparcie ze strony Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 litego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj pełne optymizmu. Po posprzątaniu domu weźcie się za siebie i zadbajcie o odpowiedni odpoczynek. Nie zaszkodzi kilka godzin poleżeć na leżaku. Dzień sprzyja też zajmowaniu się kondycją i urodą. Więc nie żałujcie sobie przyjemności. Po wsparcie możecie zwrócić się do Barana lub Koziorożca. Unikajcie za to Panny.

Horoskopy