Horoskop dzienny na poniedziałek 5 października 2020 roku - Byki myślą o karierze, Bliźnięta planują wydatki...

Horoskop dzienny na poniedziałek 5 października 2020 roku - czeka nas pracowity początek tygodnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj zmuszone działać niby głowa rodziny. Trzeba będzie podjąć trudne decyzje w imieniu kogoś bliskiego. Pojawią się niespodziewane trudności, ale możecie je ominąć. Unikajcie sprzeczek, bo dzisiaj macie trochę niewyparzony język. Możecie potem żałować tego, co powiedzieliście. Przyjazne znaki to dzisiaj Bliźnięta oraz Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają udany dzień. Wpadną na nowe i dość ekscentryczne pomysły. Wasze analizy i wnioski, które zaprezentujecie w pracy, zyskają duże uznanie. Macie teraz dobry czas na zajęcie się karierą zawodową. Przychylny jest wam ktoś spod znaku Raka oraz Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zajmą się dzisiaj swoimi finansami i planami na najbliższy miesiąc. Trochą się zaniepokoją, że zabraknie im gotówki na co bardziej wyrafinowane i kosztowne pomysły. W pracy czeka was niespodzianka i to dość sympatyczna. Dzień sprzyja też sprawom biznesowym. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj wyjątkowo przedsiębiorcze. Będą bardzo zdecydowane w działaniu. To pomoże im uporać się z trudnościami i ruszyć z kopyta. Wiele osób będzie chciało skorzystać z waszej rady i znajomości rzeczy. Wieczorem nie zapomnijcie skontaktować się z Panną lub Rybą.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj dość podejrzliwe. Okażą się zazdrosne, co wzbudzi zdziwienie u ich partnerów. Niestety, okażecie się nieprzejednani. Lepiej jednak dzisiaj uważać na emocje. Macie ponadto dzisiaj dobry czas na załatwianie spraw związanych ze zdrowiem. Przychylne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zastanawiać się nad swoimi marzeniami i szukać sposobu na ich realizację. Przypomną sobie o niezrealizowanych planach i niewypełnionych obietnicach, co zepsuje im nieco humor. Pomyślcie zatem o zmianach. Nie wszystko się wam dzisiaj powiedzie, ale bądźcie dobrej myśli. Jutro też jest dzień. Przychylne znaki zodiaku to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj nastawione na realizację własnego potencjału. Odkryją w sobie nowe talenty i możliwości. Niespecjalnie przejmą się nie najlepszą atmosferą w pracy i puszczą mimo uszu złośliwości szefa. Najważniejsze, aby same dobrze się bawiły. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Wodnik.

Zobacz wideo Raport ONZ: Jakość produktów rolnych spadnie, ale ceny wzrosną

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony bardzo zapracowane, ale i tak znajdą czas, aby pochwalić innych za ich zaangażowanie w pracę. Ponadto to dobry dzień na spotkanie lub randkę. Macie dzisiaj szczęście w miłości. Sprzyjające znaki to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom będzie dzisiaj sprzyjać wszystko, przede wszystkim w sprawach finansowych. Pomogą im przede wszystkim niekonwencjonalne pomysły na zarobek. Wasze inicjatywy zyskają aplauz i będzie można przystąpić do ich realizacji. Wieczorem zadziwicie najbliższą rodzinę. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj ciekawe opinii innych osób. Ale nie ulegajcie zanadto wpływowi kogoś bardzo gadatliwego. Nie wszystko złoto, co się świeci. Zastanówcie się, co sami chcecie osiągnąć. Dzisiaj też czeka was szczęście w miłości. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki polubią dzisiaj domowe obowiązki. Chętnie spędzą więcej czasu z dziećmi i zorganizują wspólne rodzinne zabawy. Będziecie zadowoleni z takiego przebiegu dnia. Ponadto wykażecie się talentem kulinarnym. Pomocne znaki zodiaku to Ryby oraz Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą romantyczny dzień. Będą miały czas na zastanowienie się nad przyszłością i sprawami sercowymi. Będziecie pełni uroku, cierpliwości i czułości. Ktoś otoczenia od razu to doceni. Przychylne znaki to teraz Koziorożec oraz Byk. Uważajcie na Skorpiona.

Horoskopy