Horoskop dzienny na sobotę 3 października 2020 roku - Byki są dzisiaj wyjątkowo beztroskie, Lwy wyruszą w podróż...

Horoskop dzienny na sobotę 3 października 2020 roku - miły dzień, sporo wydarzeń, ale i czas na odpoczynek.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj pomagać innym i dzielić się swoją wiedzą. Potrzebna też będzie wasza pomoc i rada przy ważnych rodzinnych wydarzeniach, chociaż pewien Skorpion nie będzie wam dowierzał. Poza tym to dzień myślenia o przyszłości. Musicie się poważnie zastanowić nad pewną decyzją. Pomocne znaki to Panna oraz Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą całkiem przyjemny dzień. Szybko uciekną od wszelkich zobowiązań i ogarnie je poczucie beztroski. Spędzicie czas na niezobowiązujących spotkaniach albo na spacerach, czy niedalekich wyjazdach. Sprzyjają wam dzisiaj gwiazdy. Przychylnie spogląda na was Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają chwile refleksji, będą melancholijne i zatopione we wspomnieniach. Możliwe też, że ktoś z rodziny poprosi was o pomoc. Nie odmawiajcie, bo sami też możecie kiedyś potrzebować wsparcia. Ale też nie dajcie się całkiem pochłonąć obowiązkom rodzinnym, odpocznijcie nieco. Pomocne znaki zodiaku na dziś to Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki lubią dzisiaj domowe pielesze. Ale i tak w końcu okażą się uczynne i chętne do pomocy w pewnej sprawie. Można liczyć na waszą mądrą radę. Macie dzisiaj dzień pełen wydarzeń. Może też jakieś niespodziewane spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Przychylne są wam takie znaki jak Koziorożec i Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dość niespokojny dzień. Chętnie spędziłyby czas w domowych pieleszach, a tutaj trzeba będzie działać. Po południu uznacie, że czas na solidny odpoczynek. Pójdziecie na daleki spacer, aby nieco się odstresować. Sprzyjają wam dzisiaj Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają sympatyczny dzień przed sobą. Ale jednak sprawy finansowe nieco zepsują im humor. Rozejrzyjcie się za sprzymierzeńcami. Ktoś może wam podsunąć ciekawy pomysł na firmę. Pomocne znaki to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj chęć na zmiany, przynajmniej w swoje garderobie. Namówią więc znajomych na wspólną wyprawę na zakupy. Potem skoncentrujecie się na domu i rodzinnych sprawach, ale i tak dzień okaże się ciekawy. Po drodze będzie wam z Bliźniakiem lub z Panną.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpion nie będzie chciał brać na siebie dodatkowych domowych obowiązków i straci dzisiaj cierpliwość do pewnych spraw. Nie denerwujcie się jednak na tych, którzy nie nadążają za wami. Pokażecie się dzisiaj jako dobry organizator, gdy trzeba będzie coś przedsięwziąć. Pomocne znaki zodiaku to Strzelec oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj wiele optymizmu i łatwo znajdą niekonwencjonalne rozwiązania dla swoich problemów. Nie włączajcie się tylko w sąsiedzkie spory i przepychanki, bo tylko popsują wam humor. Ponadto macie dzisiaj okazję na nowe interesujące znajomości. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są bardzo dzisiaj pracowite. Będą chciały zaplanować najbliższy tydzień i nadrobić zaległości. Szukają też sposobu na zaoszczędzenie jakichś pieniędzy. Single maja natomiast szanse na udana randkę. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Wodnik.

Zobacz wideo Przygotuj domowe spa - przepisy na pachnące kosmetyki do kąpieli

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj brały się za kilka spraw naraz, ale żadnej nie uda im się tak naprawdę zakończyć. Czeka was poważna rozmowa, przygotujcie się duchowo na pewne rozstrzygnięcia. Dobrze jest wcześniej porozmawiać z Baranem lub Bliźniakiem.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zajmują się dzisiaj, sprawami rodzinnymi, chociaż bez większego przekonania. Przygotowują się też do zadań na następny tydzień. Wasze spostrzeżenia okażą się trafne. Intuicja was nie zawiedzie. Dzięki temu ominiecie pewną nieżyczliwą osobę, która od dawna próbuje na was wpłynąć. Przychylne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Waga.

Horoskopy