Horoskop dzienny na wtorek 6 października 2020 roku - Koziorożce ogromnie zajęte, Skorpion jakiś taki tajemniczy...

Horoskop dzienny na wtorek 6 października 2020 roku - wtorek pełen wydarzeń. Ale spokojnie, większość bardzo dla was korzystna.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w wirze wydarzeń. Ale ważne będą także zdrowie i kondycja. Będą musiały zadbać, aby znaleźć na to czas. Humor polepszy wam się znacznie po południu. Porozmawiajcie z kimś przyjacielskim, może uda się jeszcze uratować ten dzień. Sprzyjające znaki to Rak i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą bardzo zajęte porządkami, czy to w domu, czy w pracy. Musicie być nieco bardziej asertywni. Możecie liczyć na pomoc ze strony pewnej przyjaznej osoby. Mimo starań jednak nie uda się wam uniknąć błędu, a ktoś wytknie wam lenistwo. Trzymajcie się blisko Bliźniąt oraz Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają udany dzień. Ogarnie je jednak dość sentymentalny nastrój. Będą miały ochotę trochę powspominać. To także dobry dzień na rozwijanie znajomości z pewną interesującą osobą. Po południu dostaniecie zaproszenie na duża imprezę. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom uda się dzisiaj zdobyć pewne informacje, które zdecydowanie pomogą im w karierze. Ale dzień nie będzie do końca przyjemny. Ktoś przeszkodzi wam w realizacji planów. Nie słuchajcie jednak plotek. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Strzelca oraz Ryb.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka całkiem sympatyczny dzień. Będą przy tym marzycielskie i roztargnione. Zajmą się rzeczami niepraktycznymi i nieco ekscentrycznymi. Ich dobry humor udzieli się innym. Będą sypać żarcikami i anegdotami, aż rozbawią całe otoczenie. Możliwe są także niespodzianki w życiu osobistym. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Rak oraz Ryby,

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny pragną, aby je ktoś dzisiaj docenił. Dzień może okazać się nieco nerwowy, dlatego zachowajcie spokój i poszukajcie sposobów na odstresowanie się. To wymagać będzie od was trochę samozaparcia. Ale na szczęście macie sprzymierzeńców. To Bliźnięta oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Całkiem udany dzień. Nie martwcie się, dotrą do was same dobre wiadomości. Dzień sprzyja także udanym rozmowom zawodowym. Nie przejmujcie się tylko groźnymi minami szefa. Trzymajcie się blisko Barana oraz Lwa.

Zobacz wideo Jajko to samo zdrowie! Co zatem z cholesterolem i salmonellą?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać na brak wrażeń. Ich zachowanie będzie jednak jakieś takie tajemnicze. Nie zdradzą nikomu, co akurat myślą, będą się tylko uśmiechać pod nosem. Czeka je interesujące spotkanie, które zdecyduje w pewnym stopniu o przyszłości. Sprzyjają wam teraz Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzień upłynie łatwo i przyjemnie. Uważajcie tylko na to, co mówicie, aby nie wpaść w tarapaty. Ktoś będzie chciał wykorzystać wasze zwierzenia dla swoich celów. Po południu zajmijcie się czymś ważnym i nie cierpiącym zwłoki. Ale jeśli idziecie na zakupy, uważajcie na wydatki. Za przyjaznymi osobami rozglądajcie się wśród Baranów oraz Panien.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka udany dzień. Będziecie aktywni i chętni do udzielania wsparcia, a i będziecie się przy tym dobrze bawić. Macie dzisiaj setki spraw do omówienia. Czeka was sporo ciekawych zajęć. Po południu nowe znajomości przypadną wam do gustu. Pomocne znaki na teraz to Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj dość zadowolone z obrotu spraw. Będą zainteresowane także stanem swojego zdrowia. Nie mają co się zamartwiać, ale jakieś zajęcia rekreacyjne lub sportowe z pewnością przyniosą korzyści. Nie dajcie się omamić jakiejś kolejnej diecie. Lepiej iść na bardziej intensywny spacer. Trzymajcie się blisko takich znaków jak Barana oraz Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą mieć sympatyczny dzień, ale muszą porządnie wypocząć. Właściwie wszystkie zaplanowane na dziś sprawy pójdą wam jak z płatka. W sprawach osobistych coś się wyjaśni. I to na waszą korzyść. Postanowicie w związku z tym zafundować sobie nieco luksusu. Wybierzecie się zapewne na większe zakupy. A sprzyjające znaki to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskopy