Horoskop dzienny na środę 7 października 2020 roku - Lwy wykażą się empatią, Bliźnięta opanuje lenistwo...

Horoskop dzienny na środę 7 października 2020 roku - przed wami piękny jesienny dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj bardzo towarzyskie. Dobry humor sprawi, że będą od rana szukać okazji do zabawy. Ktoś z otoczenia doceni waszą inicjatywę i pomysły. Zyskacie nowych znajomych i to na dłużej. A pomocą będą wam dzisiaj służyć Baran oraz Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj niekonwencjonalne pomysły na spędzenie dnia. Ale będą działać w zbyt wielkim pośpiechu. Na skutek tego kilka spraw zostanie załatwionych niema; "po łebkach", a nie tak, jak Byki lubią najbardziej. Trzeba będzie to potem naprawiać. Przyjazne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta coś dzisiaj wyjątkowo leniwe. W pracy zrobią wiele, aby zrzucić swoje obowiązki na innych. Popołudnie za to sprzyjać będzie udanym zakupom, chociaż dość kosztownym. Spotkanie ze znajomymi, które zorganizujecie, przypadnie wszystkim do gustu. Pomocne znaki na dzisiaj to Lew oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki okazywać będą dzisiaj czułość i troskę, postanowią też odwiedzić starych znajomych. Po południu zaczniecie się przygotowywać do wieczornych wydarzeń. To będzie albo randka, albo wyjście do kina czy teatru z bliskimi. W każdym razie Raki szykują eleganckie ciuchy. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna oraz Ryby.

Zobacz wideo Sośnierz: Trzeba powołać pełnomocnika rządu do walki z epidemią

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka całkiem udany dzień. Będziecie dzisiaj chętnie spełniać własne zachcianki, ale pomyślicie także o innych. Wczujecie się w sytuację innych osób i słuchacie, co mają do powiedzenia. Ktoś zwróci się do was o pomoc. Najwięcej dobrego czeka was dzisiaj ze strony Barana i Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny pół dnia będą się migać od pracy. Uda im się uniknąć wzroku szefa i spędzić bez większego wysiłku cały dzień. Po południu staną przed poważnym wyborem, będą musiały podjąć pewną decyzję. Radą służy wam Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi coś dzisiaj senne, a tutaj sytuacja wymaga podejmowania szybkich decyzji. Na zastanowienie się nie będzie zbyt dużo czasu. Postarajcie się przy tym nie narażać przełożonym, bo od nich teraz dużo zależy. Po południu poczujecie, że żyjecie. Przybędzie was sił i zmierzycie się ze sportowymi wyzwaniami. Przychylny znak zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zajmować się swoimi uczuciami. Nie bądźcie jednak zbyt podejrzliwi i zazdrośni o partnera. Poza tym, będzie was ciągnęło w świat. Ruszajcie zatem, jeżeli macie taką możliwość. Nie musi to być odległa wyprawa, bo całkiem niedaleko od domu czeka na was niespodzianka. Przychylne znaki zodiaku dzisiaj to Rak oraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj wiele propozycji. Ale wydaje się, że wybiorą przede wszystkim obowiązki. Dzień sprzyja bowiem finansom i dalekosiężnym planom. To, co teraz wymyślicie, określi  waszą przyszłość, zatem musicie się postarać. Wieczorem czeka was interesująca rozmowa. Po drodze jest wam teraz z Panną i Koziorożcem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

To będzie dzień, w którym wreszcie uda wam się nadrobić zaległości i pozałatwiać sprawy. Pod warunkiem jednak, że się skoncentrujecie i zrobicie szczegółowy plan dnia. Decyzje dzisiaj podjęcie przez was okażą się mądre i przewidujące. Szczególnie te dotyczące dalszej edukacji. W razie kłopotów zwróćcie się do Bliźniąt lub Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chciałyby, aby je dzisiaj chwalono. Postarają się zatem pokazać z jak najlepszej strony. Powinny dzisiaj unikać awantur i wszelkich konfliktów. Mało się dzisiaj będziecie udzielać w pracy, z czego nie wszyscy będą zadowoleni. Uważajcie też po drodze z pracy. Sprzyjają wam Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby okażą się dzisiaj bardzo towarzyskie. Będą szukać okazji do pogaduszek i plotkowania. W pracy pomogą przy wspólnym projekcie. Będą miały pełne ręce roboty. Co do spraw rodzinnych, to dobry moment na podjęcie finansowych decyzji. W tym dniu sprzyja wam szczególnie Byk oraz Strzelec.

Horoskopy