Horoskop dzienny na czwartek 8 października 2020 roku - Barany zapracowane, Lwy jakieś rozmarzone i romantyczne...

Horoskop dzienny na czwartek 8 października 2020 roku - miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Pełen energii Baran rzuci się w wir pracy. Czuje, że to dobry czas na nowe wyzwania. Dosłownie zaleją go mejle i telefony, a szef zacznie zlecać nowe zadania. W domu musicie potem nieco poskromić swoje zapędy i nie zmieniać na siłę wszystkiego dookoła. Pomocne znaki na dzisiaj to Wodnik oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Dzisiaj Byki będą pewne siebie i zaczną przeć do przodu. Wezmą na siebie nowe obowiązki i świetnie sprawdzą się w swej roli. Wieczór powinny poświęcić przyjaciołom, bo trochę ich ostatnio zaniedbywały.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta ogarnie dzisiaj chęć podróżowania, ale nie jest to proste w realizacji. Ktoś was dzisiaj odwiedzi i zajmie wam sporo czasu. Po południu trzymajcie język za zębami albo awantura gotowa. Nie słuchajcie też plotek. Sprzyjają wam Waga oraz Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki poczują się zmęczone i zwolnią tempo. Mogą też być zdekoncentrowane, co może im przeszkadzać w sprawnym załatwianiu spraw. Lepiej nie podejmujcie dzisiaj żadnych poważnych decyzji lub słuchajcie tylko intuicji, a nie doradców. Dopiero wieczorem wrócą wam rumieńce. Pomocne są dzisiaj Byk i Koziorożec, uważajcie na Pannę.

Zobacz wideo Kiszonki: bogactwo smaku i zdrowia nie tylko zimą

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj rozmarzone i romantyczne. Będę tęsknić za starymi znajomymi i wspólnymi wyjazdami. Chciałyby, aby wróciły stare czasy. Ktoś na szczęście rozbawi was dzisiaj i wyciągnie z zadumy. Pomocne znaki to Baran i Skorpion. Pokłócicie się z kimś spod znaku Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny cały dzień spędzą na pogawędkach i wysłuchiwaniu biurowych plotek. W domu także zbierze im się na pogaduszki. Nie obejdzie się przy tym bez ujawniania tajemnic. Na szczęście Panny mają dzisiaj sporo szczęścia i wpadka rozejdzie się po kościach. Pomocne znaki to Koziorożec oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj dobre pomysły w pracy, nawet szef to zauważy i pochwali. Będziecie pełni energii i chęci do działania. Jest szansa, że za dzisiejszą pracę zarobicie więcej niż zwykle. Dzień przyniesie wam sporo radości. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie pozwolą dzisiaj, aby ktoś wtrącał się w ich sprawy. Jeżeli będziecie rozważnie działać, wszystko potoczy się dobrze. Osiągniecie wtedy swoje cele. Dzięki wrodzonemu fartowi, wyjdziecie z każdej utarczki obronną ręką. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt i Panny.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce bardzo by chciały znaleźć się dzisiaj w kilku miejscach na raz. W pracy wciągną was nowe projekty. Ponadto dzień sprzyja romantycznym spotkaniom i wyrażaniu uczuć. Czas na spędzenie wieczoru z ukochaną osobą. Sympatyczne chwile spędzicie z Bykiem i Panną.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce pełne są dzisiaj niebanalnych pomysłów. Wasze poczucie humoru spodoba się szczególnie pewnej osobie i zyskacie poplecznika. Potem trzeba będzie zająć się rodzinnymi sprawami albo oddać ulubionemu hobby. Dzisiaj sprzyja wam Baran oraz Bliźniak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj sporo nowych pomysłów. Pracowitość, konsekwencja, systematyczność, to tymi cechami błyśniecie dzisiaj w pracy. Potem będziecie chcieli wypocząć, najlepiej w pięknej okolicy, gdzie odwiedzicie dobre knajpki. Przyjazne znaki na dzisiaj to Byk oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj rządzić innymi. Energia i optymizm aż  z nich kipi. Dlatego złożą zbyt dużo obietnic i będą miały potem kłopoty z dotrzymaniem słowa. Z najbliższymi postępujcie ostrożnie, aby nie doszło do sprzeczek. Wieczór możecie poświęcić sprawom rodzinnym. Sprzyjające znaki to Rak oraz Panna.

Horoskopy