Horoskop dzienny na piątek 9 października 2020 roku - Raki okażą się pomocne, Lwy nie zdradzą swoich uczuć...

Horoskop dzienny na piątek 9 października 2020 roku - sprawdzie, jaki czeka was dzień.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj załatwiać finansowe sprawy. Niektóre wydarzenia jednak popsują im nastrój. Postarajcie się godzić różne przeciwne sprawy, a wszystko dobrze się skończy. W poprawie nastroju pomogą wam Byk i Bliźnięta. Szukajcie też nowych możliwości zarobku.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byli najpierw skoncentrują się na zawodowych sprawach. Potem czeka je dość szalony dzień, obyście jednak nie wykorzystali tego rozpędu, gdy będziecie prowadzić samochód. Przestrzegamy, bo możecie spotkać się z konsekwencjami. Macie dzisiaj dzień, który sprzyja szczególnie odjazdowym pomysłom. Pomocne znaki to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta chciałyby, aby ich zdanie było brane pod uwagę w każdej sytuacji. Ale nie wszystko układać się będzie po ich myśli. Niektóre sytuacje mogą nawet prowadzić do kłótni. Możecie wtedy poradzić się Baran i Wagi. warto czasem posłuchać rad przyjaciół.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj nieść pomoc. Okażą się silne i zdecydowane. W dodatku znajdą sposób na rozwiązanie rodzinnych kłopotów i to za aprobatą wszystkich zainteresowanych. To dobry dzień na planowanie i szukanie niesztampowych rozwiązań. Pomocny znak to teraz Byk i Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew jest dzisiaj zamknięty w sobie i cichy. Będzie dzisiaj unikał zatłoczonych miejsc i dużych imprez, i pozostanie raczej domowym zaciszu. Ma zbyt dużo na głowie. Może tylko uda się je namówić na romantyczny spacer. Sprzyjają mu Panna i Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny szukają dzisiaj dobrej zabawy. Ciekawe, co zrobią z tą energią, które rozpiera je od rana? Oby nie zmarnowały okazji do zrobienia czegoś, co może wpłynąć korzystnie na ich przyszłość. Nie zatrzymujcie się na błahostkach. Sprzyjają wam Baran oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w dobrym nastroju i przyjaźnie nastawione do otoczenia. Nawet rodzina będzie miała z nich pożytek. Chętnie bowiem zajmą się rodzinnymi obowiązkami. Po południu zajmijcie się swoimi sprawami, a potem przejdźcie się gdzieś na spacer i spokojnie podsumujcie dzień. Sprzyjają wam Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony maja dzisiaj wiele pomysłów na spędzenie czasu lub też na usprawnienie sobie pracy. Ale przede wszystkim są w nastroju do zabawy. Dzięki temu zwrócą na siebie uwagę kogoś interesującego. Mają szansę dzisiaj nawiązać relacje ze świeżo poznanymi znajomymi, które przetrwają dłuższy czas. Sprzyjają im Rak oraz Wodnik.

Zobacz wideo Cała Polska w żółtej strefie. Rząd ogłasza powrót niektórych obostrzeń

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce opanuje dzisiaj jakiś niepokój. Głownie z powodu dziwnych snów, które zapamiętają. Nie przesadzajcie tylko z opowiadaniem ich wszystkim naokoło. Zanudzicie ich na śmierć. Może lepiej zając się czymś pożytecznym, Pomocne znaki zodiaku to Lew i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj bardzo wyrozumiałe. Zapomną o nieporozumieniach i usiądą do wspólnego stołu nawet z tymi, z którymi niedawno się pokłócili. Dzień sprzyja także układaniu planów na przyszłość. Pomocne znaki to Baran i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są w dobrym nastroju, pełne ciekawości świata. Przy okazji odkryją coś bardzo dla nich korzystnego. Będziecie potem działać na najwyższych obrotach. Macie też dzisiaj dzień, w ktorym warto pomyśleć o randce. Sprzyjające znaki to Baran i Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają mnóstwo energii i pomysłów. Co prawda, są przy ich wrażaniu nieco apodyktyczne. ale na razie im to nie przeszkadza. Może jednak zrazić parę osób, w tym kogoś spod znaku Lwa. Po południu warto wybrać się gdzieś dalej. To dobry dzień na zwiedzanie okolicy. Zrozumienia szukajcie u Baranów i Strzelców.

Horoskopy