Horoskop na niedzielę 11 października 2020 roku - Wodnik towarzyski, Ryby okażą się przebojowe...

Horoskop na niedzielę 11 października 2020 roku - odpocznijcie przed nadchodzących tygodniem.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom wrócą dobry humor i siły do działania. Dzień sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, sportom lub niedalekim wycieczkom. Wykorzystajcie dobrze dzisiejsza pogodę i zabierzcie się za swoją kondycję. Zainspirują was przyjaciele, którzy mają sporo pomysłów. Trzymajcie się blisko Panny oraz Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chcą dzień spędzić spokojnie, najlepiej w domowych pieleszach. Potrzebują też troski ze strony rodziny lub przyjaciół. Ogarnie was nastrój jesienny nastrój. Trzymajcie się jednak swoich planów i nie pozwólcie, aby zmienne nastroje wzięły górę. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Baran oraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dzień upłynie na spotkaniach, rozmowach i towarzyskich spotkaniach w większym gronie. Beda rzucać dowcipami i anegdotami, dbając aby wszyscy wokół dobrze się bawili. Jednym słowem, czeka was udany dzień. Trzymajcie się razem z osobami spod znaku Barana i Lwa.

Zobacz wideo Pierogi z dynią i białym serem. Obiadowa propozycja na jesień

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zajęte planowanie wydatków na najbliższe tygodnie. Będą myśleć nad zarobkami i szukać możliwości rozwoju. Po południu nadejdzie też czas na zainteresowanie się kondycją. Warto wybrać się na naprawdę długi spacer. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec oraz Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj masę energii i optymizmu, są wesołe i towarzyskie. Mogą też liczyć na dowody sympatii ze strony znajomych z którymi będą spędzać czas. Przed wami miłe spotkanie. Niektóre Lwy poświęcą dzisiejszy dzień na załatwianie rodzinnych spraw. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj jakby słabsze i bardziej wrażliwe. Wyczulone są na wspomnienia i uczucia. Nie róbcie dzisiaj niczego na siłę. Lepiej skupić się na sobie i najbliższym otoczeniu. Słuchajcie intuicji. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi w dobrym humorze. Będą opowiadać dowcipy i rozśmieszać towarzystwo. Może także zajmą się organizowaniem pomocy dla pewnej potrzebującej osoby. Nie rozsiewajcie jednak plotek, bo to może kogoś urazić. A sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony muszą dzisiaj zająć się sprawami zawodowymi, mimo wolnego dnia. Jednak lepiej, aby zabrały się za prace, bo im więcej dzisiaj zdziałają, tym dla nich będzie lepiej. W przyszłym tygodniu ktoś rozliczy je z tego, co zrobiły. Wieczorem skupcie się na odpoczynku. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj nastawione na własne przyjemności, ale sytuacja tyle razy się zmieni, że wciąż będą musiały się dostosowywać. Może przy tym dojść do awantury, zatem uważajcie na to, co mówicie i robicie. Trochę dyplomacji a wszystko rozejdzie się po kościach. Macie teraz po swojej stronie Skorpiona i Koziorożca.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą chciały zając się dzisiaj głównie swoimi potrzebami. Chcą wreszcie spędzić dzień zajmując się tym co najbardziej lubią, choćby swoim hobby  Zaufajcie intuicji i nie pozwólcie zwieść się na manowce. Wieczorne spotkanie okaże się bardzo udane. Trzymajcie się blisko Wagi oraz Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj chętne do spotkań. Wręcz trudno będzie dzisiaj za wami nadążyć. Będziecie snuć towarzyskie plany i zapragniecie szybko je zrealizować. Dzień okaże się ze wszech miar udany. Wywrzecie dobre wrażenie na kimś nowo poznanym. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Koziorożec oraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą bardzo przebojowe i pewne siebie. Będziecie się dzisiaj dobrze bawić, zorganizujecie także świetną zabawę innym osobom. Ale nie przesadźcie z jedzeniem i używkami. Sprzyjają wam dzisiaj osoby spod znaku Byka i Raka.

Horoskopy