Horoskop dzienny na poniedziałek 12 października 2020 roku - Koziorożce mają dzisiaj kłopot z finansami, Wodniki bardzo pracowite...

Horoskop dzienny na poniedziałek 12 października 2020 roku - dzień pełen wrażeń. Nawet jak na jesień, macie sporo kolorów wokół.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany marzą o podróżach, a tutaj rzeczywistość skrzeczy. Uważajcie dzisiaj na siebie, nie podejmujcie też pospiesznych decyzji. Należy najpierw się zastanowić, zanim rzucicie się na oślep w jakieś przedsięwzięcie. Dzisiaj nie powinniście podejmować żadnych ważnych decyzji. A sprzyjają wam Skorpion i Wodnik. Omijajcie gadatliwe Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj niespokojne i buntownicze. Nawet szefowie nie będą mieć na nie zbyt dużego wpływu. Popołudnie  spędzicie na zakupach lub domowych porządkach. Nic specjalnie ciekawego, ale chociaż nie będziecie się denerwować. Po drodze jest wam dzisiaj z Rybami i Skorpionem.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj przekonane, że mają w stu procentach rację. Jednak okaże się, że pomylą się w swoich rachunkach. I to znacznie. Nie przesadźcie tylko ze złością! Każdemu się może zdarzyć. Warto chociaż wysłuchać argumentów innych osób. Po południu zajmijcie się swoim zdrowiem. Czas najwyższy przyjrzeć się sobie. A przychylne są wam Panna i Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chciałyby, aby w ich życiu zawodowym wreszcie się coś zmieniło. Zdecydują się porozmawiać o tym z szefami.Nie będzie to łatwe zadanie, ale nie rezygnujcie. Po południu nowe znajomości bardzo was ucieszą. Trochę świeżego powiewu w życiu towarzyskim nie zaszkodzi. Przychylne są wam Baran i Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj ambitne i pełne niebanalnych pomysłów. Zadziwią szefa niekonwencjonalnym podejściem do sprawy. Nie zapominajcie jednak o sobie i potrzebach swojego organizmu. Rozmowa z kimś, kto ma coś ciekawego do powiedzenia, otworzy wam oczy. Przychylne są wam Rak i Ryby.

Horoskop - Panna (23 sierpnia do 22 września)

Panny energicznie zabiorą się dzisiaj za robienie porządków, czy to w domu, czy to w pracy. Ktoś doceni dzisiaj wasze zdanie i podporządkuje się waszym zaleceniom. Popołudnie czeka was udane i pełne miłych wydarzeń. Przyjazne znaki na dzisiaj to Waga i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj wybuchowe i skłonne do kłótni. Lada pretekst może być zaczątkiem wybuchu. Lepie dzisiaj nie podejmować dyskusji z Wagami. Tylko Lew będzie umiał was uspokoić. Pomocne znaki to teraz Lew i Panna.

Zobacz wideo Przepis na rozgrzewającą dyniową zupę curry

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zdecydowane odzyskać pieniądze od osób, którym pożyczyły gotówkę. Dzień służy także spokojnej pracy. Za to wieczorem będziecie chcieli zaszarżować, szczególnie za kierownicą. Sprzyjać wam będzie teraz Skorpion albo Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce maja w sobie dzisiaj wiele niepokoju. Trudno im będzie usiedzieć w miejscu. Potrzeby bliskich im osób będą teraz priorytetem. To bardzo szlachetna postawa. Będziecie mieć z tego powodu wiele satysfakcji. Nawet jeśli są niewymierne, sprawią wam radość. Pomocne dzisiaj znaki to Byk i Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą zadowolone z dzisiejszego dnia. Okażą się ciekawskie i chętnie wysłuchają różnych tajemnic. Zdobyte informacje okażą się użyteczne i pozwolą wam rozwiązać pewien problem. W życiu osobistym czeka was miła niespodzianka. Przyjazne znaki zodiaku to na dzisiaj Skorpion oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj naprawdę zaangażowane w pracę. Wezmą na siebie sporo dodatkowych obowiązków. Po pracy maja zaplanowane spotkania z przyjaciółmi, chociaż nie wiadomo, czy jeszcze będą miały na to czas. Przyjazne znaki na dzisiaj to Baran oraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby pragną dzisiaj spokoju ponad wszystko. Ale niestety trzeba będzie zabrać się za zaległe sprawy. Mają nadzieję, że to już ostatnie takie spiętrzenie obowiązków tej jesieni. Trzymajcie się planów i nie zmieniajcie ich pochopnie. Krok po kroku wybrniecie z sytuacji, a potem będziecie celebrować sukces. Przychylne znaki zodiaku na dzisiaj to Lew i Strzelec.

Horoskopy