Horoskop dzienny na środę 14 października 2020 roku - Bliźnięta ambitne, Barany zajęte finansami...

Horoskop dzienny na środę 14 października 2020 roku - czas na jesienne spacery. Nie siedźcie w domu.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj nie podejmujcie ryzykownych decyzji finansowych. Czas nie sprzyja brawurze i wydawaniu niepotrzebnie gotówki. Przypomnijcie sobie także, kto jest wam winien pieniądze. Może trzeba się delikatnie upomnieć o nie. Zwracajcie też uwagę na uczucia bliskich osób i postarajcie się ich zrozumieć. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poczują, że powinny coś zrobić ambitnego, co je popchnie na nowe tory. Zwykłe, codzienne obowiązki nieco was już nużą. Niektóre propozycje trzeba jednak jeszcze raz przemyśleć. Wieczorem powinniście pomyśleć o swoim zdrowiu i o nowej diecie. Sprzyjają wam dzisiaj Panna oraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj ambitne i postarają się nadrobić  zaległości w pracy. Niektóre pomysły zwrócą na was uwagę szefów. Będą bardzo zadowoleni z waszej inicjatywy. Uznacie, że warto się było starać. Wasze pomocne znaki zodiaku to teraz Byk i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj nastawione na dobrą zabawę i otwarte na pomysły. Chcą też mieć trochę więcej czasu na swoje hobby i zrobią wszystko, aby go znaleźć. Wieczorem czeka was powodzenie w miłości, o ile oczywiście się postaracie. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj nastawione na sprawy rodzinne. Nawet randka będzie musiała poczekać. Nie przejmujcie się jednak zanadto kłopotami, tylko skupcie się na jak najlepszym wykonaniu zadania. W sumie wasze pomysły okażą się udane. Sprzyjają wam dzisiaj Byk oraz Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chciałyby dzisiaj oderwać się od codzienności. Są podatne na różne sugestie i chętnie wezmą udział w eskapadzie. Otoczycie się dzisiaj ludźmi młodymi i energicznymi. Z nimi możecie zdobywać świat. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zabiorą się dzisiaj za sprawy finansowe. To najwyższy czas. Trzeba podliczyć wydatki i zaplanować kilka spraw. Póki co nie podejmujcie jednak żadnych ryzykownych decyzji. Poczekajcie aż wszystko się unormuje. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak i Strzelec.

Zobacz wideo Dwa proste dania z użyciem curry [PRZEPISY]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać, dzień przyniesie im kilka korzystnych zmian. Nie zabraknie wokół was przyjaznych ludzi, a wszystko układać się będzie po waszej myśli. Najlepsza pora dnia to popołudnie lub wieczór. Spotkanie ze znajomymi będzie bardzo udane. A sprzyjające znaki zodiaku dzisiaj to Lew i Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce jakoś dzisiaj mają mało energii. Nie chce im się zbytnio angażować w pracę. Unikajcie też burzliwych dyskusji, aby nie zepsuć sobie dnia. Trzymajcie się bezpiecznych tematów do rozmowy. Ani słowa o polityce. A sprzyjające wam znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj podejrzliwe. Okaże się, że "ktoś pod nimi dołki kopie". Będziecie musieli reagować. Uważajcie jednak, aby nie oskarżyć kogoś bezpodstawnie. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień uda się spędzić całkiem ciekawie. Ktoś sympatyczny pospieszy wam z pomocą, a ilość obowiązków, które macie na głowie, znacznie się dzisiaj zmniejszy. To dobrze, bo potrzebujecie chwili oddechu. Trzymajcie się blisko towarzystwa opiekuńczego Barana lub Lwa.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka dzisiaj raczej udany dzień, ale za najważniejsze sprawy zabierzcie się jeszcze przed południem. Spotkania z przyjaciółmi lub rozmowy przez telefon zajmą wam sporo czasu. Aż nieco zdenerwujecie tym szefa. I uważajcie na drodze, nie naciskajcie za bardzo gazu. Sprzyjają wam osoby spod znaku Raka i Wodnika.

Horoskopy