Horoskop dzienny na czwartek 15 października 2020 roku - Barany czeka ważna decyzja, Raki zajęte rodziną...

Horoskop dzienny na czwartek 15 października 2020 roku - niedługo wróci piękna jesień. Wierzymy w to!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czeka dzisiaj konieczność podjęcia ważnej decyzji. Macie jednak w sobie wiele energii i optymizmu, dzięki czemu szybciej i skuteczniej uporacie się z problemem. Nie denerwujcie się i myślcie o przyszłości bez lęku. A po południu wystrzegajcie się sprzeczek. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj radosne i otwarte na nowe pomysły. Wasze żarty mogą jednak kogoś zdenerwować. Nie spóźniajcie się także na zebrania w pracy, bo to nie robi dobrego wrażenia. Unikajcie też ryzykownych decyzji finansowych. Sprzyjają wam Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta spotkają dzisiaj osoby, z którymi będą chciały się zaprzyjaźnić. Jest to też dobry czas na zajęcie się przyszłością, bo gwiazdy wam sprzyjają. Nadmiar energii przeznaczcie na poprawę kondycji. Nie marnujcie natomiast czasu na bezprzedmiotowe dyskusje. Przyjazne znaki zodiaku to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak zajmie się dzisiaj sprawami rodzinnymi. Jednak może też dojść do burzliwej dyskusji, gdy wyjawicie swoje zamiary. Nie będziecie też szczęśliwi z powodu zakulisowych działań pewnego członka rodziny. Uważajcie zwłaszcza na krytyczną Pannę. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj bardzo obowiązkowe.Będą też w środku pewnych dyskusji i skoncentrują się na łagodzeniu sporów. Ale na szczęście, będzie wam towarzyszyć dobry humor. Możecie też liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. Szczególnie jeśli chodzi o finanse. Tym bardziej, że nadejdzie pomoc ze strony Raka i Wodnika.

Zobacz wideo Przygotuj domowe spa - przepisy na pachnące kosmetyki do kąpieli

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajęte będą dzisiaj sprawami rodzinnymi. Dzień sprzyja mądrym decyzjom, chociaż trudno je będzie podjąć tak od razu. Czeka was też sporo biegania. Macie możliwość skorzystania z pomocy zaufanych przyjaciół. A wśród nich znajduje się Koziorożec oraz Wodnik. Wieczorem uważajcie na zdrowie.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj mieć nieco rozproszoną uwagę. Z tego powodu możliwe są spiętrzenia prac i nerwowe sytuacje. Będziecie chcieli unikać męczących obowiązków. Zróbcie sobie jednak plan działania, aby nie narobić sobie kłopotów. Przychylne znaki zodiaku to Bliźnięta i Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom są dzisiaj dobrze nastawione do świata. Z optymizmem myślą o przyszłości. Mają dobre pomysły i czas na ich realizację, a wiele spraw okaże się łatwych i przyjemnych. Na popołudnie zostawcie sprawy rodzinne. Przychylne znaki zodiaku to teraz Panna i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są rozmarzone i rozleniwione, chociaż w dobrym humorze. Nie będą podchodzić zbyt poważnie do wielu spraw, raczej skupią się na rozrywce. Nowe znajomości okażą się trwałe i zyskacie nowych przyjaciół. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce niech będą dzisiaj ostrożniejsze. Nie wierzcie we wszystko, co usłyszycie. Cudze sekrety nie są po to, aby je rozgłaszać. Wieczorem zresztą wszystko się wyjaśni. Weźcie się także za porządkowanie spraw sercowych. A pomocne znaki to Rak i Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj niespokojny dzień. W dodatku pewien wścibski sąsiad bardzo was zdenerwuje. Najwięcej uwagi poświęcicie dzisiaj na sprawy rodzinne. Działajcie jedna spokojnie, bez niepotrzebnych nerwów. Przychylne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj mogły liczyć na pomoc i wsparcie ze strony otoczenia. Zróbcie porządek z niektórymi sprawami. Macie szansę pokazać dzisiaj swój talent, wykorzystajcie to. To także czas odkrywania nowych pasji. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Lew.

Horoskopy