Horoskop dzienny na piątek 16 października 2020 roku - Skorpiony naprawiają świat, Byk dziś tajemniczy...

Horoskop dzienny na piątek 16 października 2020 roku - dzisiaj jest dobry czas na pomyslenie o przyszłości.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały udany dzień. Są dzisiaj pełne energii, dobrego humoru i chęci do działania. Większość zadań, które macie w pracy, zakończycie z sukcesem. To także czas snucia planów na weekend. Poruszajcie się trochę na świeżym powietrzu. Pomocne znaki to Lew i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wyjątkowo tajemnicze i skryte. A czeka dzień pełen uczuć. Będą wspominać stare czasy i myśleć o poznanych w przeszłości ludziach. Dzisiaj nie dadzą się wciągnąć w żadne zabawy i wyjścia. Chcą po prostu odpocząć. Trzymajcie się blisko Koziorożca oraz Barana. A wieczorem odezwijcie się do najbliższych.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka całkiem udany dzień. Czeka was sporo poważnych zadań, ale szybko się z nimi uporacie.Zaplanujcie na dzisiaj dłuższy spacer albo rower. Warto się ruszyć z domu, dopóki pogoda sprzyja. Pomocne znaki to teraz Waga i Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj pełne spokoju. Opanowanie pozwoli im uporać się z przeszkodami i to nie tylko w pracy, ale i w rodzinie. Wiele się będzie działo wokół was. Nie kierujcie się tylko niesprawdzonymi wiadomościami. Możecie jednak liczyć na przychylność wielu osób. Trzymajcie się blisko Koziorożca i Ryb.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj szczęśliwe. Czeka je fantastyczny dzień. Sprawy, które niegdyś rozpoczęły, teraz potoczą się po ich myśli. Zorganizują także udane spotkanie lub wyjazd, z czego będą bardzo zadowolone. Popołudnie jednak poświęćcie na chwilę odpoczynku. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą uprzejme i wspaniałomyślne. Łatwą wybaczą krzywdy i pogodzą się z kimś, kto ich ostatnio zdenerwował. Dzisiaj nie odmówią też przysług. Czeka was ponadto udana randka lub romantyczne spotkanie przy świecach. A pomocną dłoń wyciągnie do was ktoś spod znaku Ryby i Raka.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w naprawdę pysznym humorze. W dodatku czeka je szczęście w miłości, a przed nimi weekendowe rozrywki. To dobry dzień, aby otworzyć się na ludzi. Macie też szanse poznania kogoś interesującego. Wsparcia udzielą wam dzisiaj Rak i Panna.

Zobacz wideo Czy druga fala kryzysu uderzy w rynek pracy?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Macie przed sobą niezwykle udany dzień. Będziecie zajmować się naprawianiem krzywd, które zauważycie wokół was. Jawna niesprawiedliwość będzie was mobilizować do działania. Osoby pokrzywdzone będą miały w was opiekuna. A sprzyjać wam będą dzisiaj Byk i Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj odważnie wypowiadać swoje opinie. Pokażą, na co je teraz stać. Możecie także liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności. To dobre dla was wieści. Nie zapomnijcie jednak o tych, którzy cicho siedzą w kąciku. Może mogą was zainspirować, jeżeli zapytacie ich o zdanie. A sprzyjający znak na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce dążą dzisiaj do tego, aby mieć więcej wolnego czasu. Marzą o odpoczynku. Unikajcie  ponuraków i osób, które bez celu snują się po biurze. Niepotrzebnie zajmą wam czas. Pomyślcie też o wyjściu na coś pysznego. Czasem trzeba sobie dogadzać. A korzystnie dla was rady da dzisiaj ktoś spod znaku Byka lub Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą miały miły dzień. Macie w planach spotkanie towarzyskie. Okażecie się na nim niemal gwiazdą. Nie zapominajcie, aby odpowiednio się przygotować do tego spotkania. Lepiej wcześniej opracować sobie mocne argumenty. Pomocne znaki na teraz to Skorpion i Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj wyjątkowo serdeczne i oddane, a przyjaciele mogą na nie liczyć. Nie odmówią pomocy żadnej potrzebującej osobie, nawet jeśli będzie to oznaczać, że odsunie na bok swoje potrzeby. Rozglądajcie się dzisiaj za życzliwymi osobami. Trzymajcie się blisko przyjaznego Strzelca lub Wagi.

Horoskopy