Horoskop dzienny na niedzielę 18 października 2020 roku - Strzelce i Lwy czeka udany dzień...

Horoskop dzienny na niedzielę 18 października 2020 roku - już mniej chmur nad nami. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzień będzie udany i bez specjalnych trosk. Najważniejsze będą dla was dzisiaj uczucia i relacje z najbliższymi. Ktoś z rodziny będzie potrzebował waszej uwagi i rady. Okażecie się bardzo pomocni i uważni. Możecie też spędzić miło czas na imprezie, która szykuje się u przyjaciół, pod warunkiem, że ruszycie się z domu. Przyjazny znak to teraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj trochę niespokojne. Czeka je kilka spraw, które okażą się nie tylko trudne, ale i zaważą na ich przyszłości. Spytajcie o zdanie kogoś z najbliższego otoczenia, może będzie umiał wam pomóc. Wieczorem ogarnie was nie najlepsze przeczucie. Nie dajcie się jednak chandrze. Poproście też o wsparcie kogoś spod znaku Ryby.

Horoskop -  Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj dzień z niespodziankami, ale większość z nich będzie miła. Okaże się, że macie mnóstwo przyjaciół, chętnych do pomocy. Sami też jej nie odmawiajcie, a ktoś będzie wam bardzo wdzięczny. Po południu wyciszcie się i przygotujcie do wyzwań następnego dnia. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dzień upłynie na analizowaniu swojej sytuacji finansowej. Będą poszukiwać dodatkowych źródeł dochodu i szukać oszczędności. Poza tym, pomyślą o przyszłości kogoś z najbliższych osób. Raki są dzisiaj jednak dość spokojne i rozważne, a wrodzony optymizm pozwoli im zaplanować wiele spraw, które mają szansę na realizację. Pomocny znak to teraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Macie przed sobą wyjątkowo ważny dzień. To czas rozwiązywania rodzinnych spraw i wywiązywania się z obietnic. Przypomnijcie sobie dokładnie, do czego kiedyś się zobowiązaliście. Warto być w zgodzie ze sobą i nie narażać się na wyrzuty sumienia. Przed wami kilka niespodzianek. Nie zapominajcie też o swoim zdrowiu. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj senne i zamyślone. Potrzebują odpoczynku, a wyciszenie ma im pomóc w przygotowaniu się do wyzwań następnego tygodnia. Zatem Panna nie będzie się dzisiaj angażować w żadne większe i hałaśliwe wydarzenia, mimo że ktoś je będzie zapraszał i zachęcał do aktywności. Poprawi wam humor dopiero dobry film, albo dobra książka i wieczorem będziecie już spokojni i wyluzowani. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie mają co dzisiaj narzekać. Będzie ciekawie i w miarę spokojnie, zatem to najlepszy sposób na spędzenie ostatniego dnia wakacji. Pozwoli to wam przygotować się do kolejnych wyzwań. Zakończcie tylko swoje sprawy, które związane są z niedawno nawiązanymi znajomościami. Zdecydujcie, co będzie dalej. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Zobacz wideo Czy druga fala kryzysu uderzy w rynek pracy?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą w zmiennym nastroju, więc nie okażą się łatwymi towarzyszami. Przez wasze humory ucieknie możliwość poznania kogoś interesującego lub zobaczenia fascynującego miejsca. Postarajcie się powstrzymywać od złośliwych komentarzy, bo to psuje nastrój. Nie każdy chce słuchać krytyki na temat swoich decyzji. Posłuchajcie więc, co ma do powiedzenia Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka udany dzień. To czas na nowe wyzwania i propozycje. Ktoś zwróci się do was z ciekawym pomysłem. Posłuchajcie, co ma do powiedzenia. Kilka spraw potoczy się jednak nie tak, jak chcecie. Trzeba będzie szybko interweniować. Od was zależy, czy wszystko się uda, a zatem - do dzieła! Nie ma co zwlekać z decyzjami. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzień upłynie w spokojnym nastroju i bez szczególnych wyzwań. To dobrze, bo potrzebujecie wypoczynku i ładowania baterii na następny tydzień. Macie chwilę na zastanowienie się, a najlepiej zbliżcie się do kogoś spod znaku Lwa. Zapewni wam opiekę i w razie czego wyciągnie pomocną dłoń. Wieczorem spodziewajcie się ciekawych wieści.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj dość skupione i skoncentrowane na planowaniu tygodnia. To dobrze, bo lepiej być przygotowanym na to, co niesie przyszłość. Przynajmniej ta najbliższa. Nieporozumienia z rodziną koniecznie wyjaśnijcie teraz. Po co mają wam psuć nadchodzący dzień. Zawsze możecie też poprosić o pomoc kogoś spod znaku Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby muszą uważać na to, co dzisiaj robią. Niektóre sprawy będą wymagały ich zdecydowanej interwencji. Skoncentrujcie się na najbliższych wydarzeniach i nie zajmujcie się na razie odległą przyszłością. Macie kilka istotnych rzeczy do załatwienia. Ale potem postarajcie się wyluzować i odpocząć. To pomoże wam na nowo załadować akumulatory. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskopy