Horoskop dzienny na poniedziałek 19 października 2020 roku - Barany elokwentne, Raki jak zwykle towarzyskie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 19 października 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj rozmowne i wygadane. Dobrego humoru im nie zabraknie. A będą cały dzień na pełnych obrotach. Są dzisiaj nastawione też na spotkania i poznawanie nowych interesujących osób. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zajęte swoim zdrowiem, mimo że dobrze się czują. Ale profilaktyka jest ważna. Nie ma co wpadać w popłoch. Lepiej konsekwentnie zmieniać przyzwyczajenia na bardziej prozdrowotne. Na początek zmiana diety. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj wyrozumiałe i serdeczne. Miejcie otwarte serca, a wiele osób to doceni. Będziecie pomocni i z pewnością nie przejdziecie obok kogoś, kto potrzebuje wsparcia. Pamiętajcie też o pewnej ważnej sprawie służbowej. Sprzyjające znaki to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Dzień zaczniecie od zastanawiania się na swoją garderobą, ponieważ czeka was dzisiaj spotkanie w większym gronie. Tymczasem trzeba jednak skupić się na pracy. Przygotujcie się na dodatkowe zadania. Trzeba będzie ratować kogoś od niewielkiej katastrofy. Nie dajcie się wciągnąć w żadne awantury. Trzymajcie się blisko Strzelca i Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj szukały potwierdzenia, że są lubiane. Dzisiaj dobrze wam pójdzie w pracy, gdzie bez namysłu rzucicie się w wir zadań i będziecie pracować na wzmożonych obrotach. Ważne, aby nie przesadzić z nadmiarem zadań na jeden dzień, aby pod koniec nie opaść z sił. W dodatku ktoś poprosi was o pomoc. Sprzyjające znaki zodiaku to Strzelec oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (23 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj organizować duże i ważne wydarzenie. Będą musiały wywiązać się z obietnic, które kiedyś złożyły. Będziecie pełni dobrych chęci i zabierzecie się za działanie. Ktoś podtrzyma was w waszych postanowieniach pracowania z całych sił. Może to być osoba spod znaku Bliźniąt lub Wagi.

Zobacz wideo 3 przepisy na szybkie i proste ciasta

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zatęsknią za dobrą zabawą. Codzienność nieco je już nudzi. Macie dzisiaj też szczęście w sprawach zawodowych, zatem wykorzystajcie sprzyjający czas. Pokażcie też, że zależy wam na kimś bliskim. Pomocne znaki zodiaku to teraz Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mało wypoczęły w weekend i czują się zmęczone. Mają wiele spraw na głowie, ale są zbyt zdenerwowane, aby się za nie zabrać. Najpierw muszą uspokoić nerwy. Nie przyjmujcie się tak niepowodzeniami i zdajcie na intuicje. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj miłe i bardzo uprzejme. W pracy będą służyć wsparciem koleżankom i kolegom, pomogą im rozwiązać pewien trudny problem. Po południu rozejrzyjcie się też za kimś do towarzystwa. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Tydzień zacznie się dla was pracowicie. Zadanie będzie gonić zadanie. Weźcie się w garść i pamiętajcie aby jednak zwrócić się do kogoś po pomoc. Najlepiej do osób spod znaku Lwa i Panny. Dzisiaj jest też dobry dzień, aby zadbać o formę. Czas na długi spacer.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pewne siebie i zdecydowane. Nie za dobrze zniosą dzisiaj gadaninę znajomych. Przeszkadza im nadmierny hałas i banalne opowieści. Trzymajcie się blisko Strzelca i Ryb. To może być dla was odskocznią od irytującej sytuacji. Nie bierzcie też wszystkiego tak na serio.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby bardzo dzisiaj zapracowane. Zwali im się na głowę naprawdę sporo obowiązków. Tak czy owak, nie bierzcie się dzisiaj za zbyt skomplikowane sprawy, to nie ten czas. Nie przejmujcie się jednak nieporozumieniami. Szybko się wyjaśnią. I to na waszą korzyść. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Skorpion.

Horoskopy