Horoskop dzienny na wtorek 20 października 2020 roku - Wodnik dość spokojny, Ryby czeka ważne spotkanie...

Horoskop dzienny na wtorek 20 października 2020 roku - zdaje się, że pogoda wraca. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj szczęście do ludzi i towarzyskich układów. Znajdą się w całkiem ciekawym towarzystwie. Nie dajcie się jednak wciągnąć w nic ryzykownego. Posłuchajcie, co mówi wam wasza intuicja. Macie dzisiaj pewne kłopoty z koncentracją, zatem uważajcie na siebie. A za pomocne znaki macie dzisiaj Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają przed sobą ciekawy dzień. Będą mieć jednak sporo obowiązków. Nie będziecie się nudzić. Weźmiecie udział w dość burzliwej dyskusji. Po południu warto wybrać się z rodziną na dłuższy spacer. Czeka was miłe spotkanie z kimś spod znaku Byka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj pochłonięte sprawami finansowymi. Poza tym w pracy czeka was sporo zadań. W sprawach prywatnych nastąpi pewien progres. Trzymajcie się tego, co ustaliliście w czasie rozmowy z bliskimi. Nie dajcie się nikomu zmanipulować. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj rozwiązywać pewne trudne sprawy zawodowe. Ale wasza przedsiębiorczość i odwaga przyniosą efekty. Nie odkładajcie na później randki lub romantycznego spotkania z partnerem. W sumie dzień jak najbardziej udany. Pomocnym znakiem okaże się Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą chciały dzisiaj odpocząć i będą skłonne przenieść wszystkie obowiązki na inny dzień. Dlatego też humor nie opuści ich przez cały dzień. W dodatku otoczenie będzie wam sprzyjać. Spotkań też wam nie zabraknie. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą zadowolone z dzisiejszych wydarzeń. Mają dzisiaj okazję wykazać się umiejętnościami w pracy. Trzeba będzie rozstrzygnąć jakiś spór albo pogodzić zwaśnione strony. Zdaje się także, że odnajdziecie pewną zgubę. Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Byka

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj rozwiązywać swoje prywatne problemy. Działajcie spokojnie i powoli, aby nie przeoczyć istotnych spraw. W pracy za to powinny uważać, aby na służbowym zebraniu nie podpaść komuś ważnemu. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skopiony są dzisiaj senne, a może tylko rozleniwione. Czeka je spokojny dzień, więc mogą się rozluźnić. Nie będziecie też specjalnie się przepracowywać ani angażować w nieprzemyślane akcje. Odmówicie grzecznie i zabierzecie się za swoje sprawy. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka dzień ze wszech dość udany. Mają dzisiaj sporo do zrobienia, ale także dużo szczęścia. Spodziewajcie się telefonu albo mejla, który rozstrzygnie wasze kłopoty. Możecie także  popytać o radę Wagę. Strzelce mają też dzisiaj powodzenie u płci przeciwnej. I nie bądźcie kłótliwi.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz pracowite i skoncentrowane na swojej karierze. Ktoś poprosi was dzisiaj o pomoc. Bądźcie też teraz ostrożni, szczególnie jeśli chodzi o dokumenty, aby czegoś nie zgubić. Nie traćcie dobrego humoru. A wsparciem służy wam teraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj spokojne i rozważne. Najważniejsze staną się marzenia i wspomnienia.  Dzień sprzyja także planowaniu przyszłości. Wpadniecie na ciekawy pomysł, a intuicja wyciągnie was z kłopotu. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga, a także Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj trochę rozkojarzone i zajęte własnymi sprawami. Nie angażujcie się w żadne spory, szczególnie ze starszymi osobami. Nie ma co za wszelką cenę forsować własnego zdania. Wykażcie więcej dyplomacji. Ponadto czeka was dzisiaj ważne spotkanie. Przygotujcie się do niego. A za pomocny znak macie dzisiaj Wodnika.

Horoskopy