Horoskop dzienny na piątek 30 października 2020 roku - Barany towarzyskie, Byk ciekawie spędzi dzień...

Horoskop dzienny na piątek 30 października 2020 roku - przed nami weekend. Odpocznijcie i nabierzcie sił.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany rzeczywiście muszą zrobić sobie niewielką przerwę w obowiązkach, bo ich organizm domaga się odpoczynku. Dlatego też zdecydują się na spotkanie z przyjaciółmi i chętnie wymienią się informacjami. Dzień sprzyja wypoczynkowi, zatem korzystajcie z wolnej chwili. Pomocne znaki teraz to Byk i Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zostaną zaskoczone pewnymi sprawami. Ale to nie będzie związane z codzienną rutyną, Wreszcie zadzieje się coś nowego. Dzisiaj zapragniecie też zmienić swoje życie. A przynajmniej niektóre nawyki. Możecie liczyć teraz na Pannę oraz Wagę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą bardzo miły dzień. Niespecjalnie poświęcą się pracy, bo czekają je niecodzienne zdarzenia i ciekawe spotkania. Po południu zadbajcie o swoje sprawy, czas na zajęcie się swoją urodą lub zdrowiem. Sprzyjające znaki to Lew i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zajęte ponad miarę. Mają naprawdę sporo zadań i trudno im będzie nadążyć ze wszystkim. Najważniejsze jednak okażą się dzisiaj sprawy rodzinne. Nie umkną wam także sprawy finansowe. Sprzyjające znaki zodiaku to Koziorożec i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj w planie spotkanie towarzyskie i pół dnia zajmą im przygotowania. Dzisiaj będzie też okazja do wyjaśnienie pewnej afery i  skończenia z plotkami. Czas także na aktywność fizyczną. Możecie dzisiaj także spotkać kogoś niezwykłego. Rozejrzyjcie się uważnie. Macie teraz do pomocy kogoś spod znaku Koziorożca oraz Wagi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj w romantycznym nastroju. Będą się zatem poruszać w świecie fantazji i sztuki. Nie przesadźcie tylko z tymi nastrojami w pracy, aby nie odebrano ich jako lenistwa. Dzisiaj dotrą też do was pomyślne wiadomości. Macie za sobą pomocnego Byka oraz Koziorożca.

Zobacz wideo Pyszne ciasta z dynią - wypróbuj nasze przepisy

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj mieć dzień pełen niespodzianek. Nie będą narzekać na nudę. Na szczęście wszystko będzie się układać po waszej myśli. Zwróćcie się do osoby, która pomoże wam w załatwieniu pewnej trudnej sprawy. Nikt nie pozostawi was bez pomocy. Może to być ktoś spod znaku Barana lub Panny.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny dzisiaj być uważne i nie rzucać słów na wiatr. Zanim coś komuś obiecacie, zastanówcie się chwilę. Dzisiaj możliwe są także poważne pomyłki, które zepsują wam humor. Ale też uda wam się wybrnąć z kłopotów dzięki intuicji. Sprzyjają wam dzisiaj Waga i Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zmienią się ułożone wcześniej plany, ale w sumie czeka je spokojny dzień. Ktoś co prawda będzie próbował zrzucić na was swoje obowiązki, ale będziecie oporni. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Byka i Panny. Dzisiejsze zakupy poprawia wam humor.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dość ciekawy dzień. Chciałyby zmieniać świat na lepsze, będą łagodzić konflikty i wspierać słabszych. Będziecie wzbudzać dzisiaj szacunek i podziw. Okażecie się osobami bardzo odważnymi. Macie też po swojej stronie Barana i Wodnika.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj zadowolone z przebiegu dnia. Mają sporo szczęścia i właściwie nawet nie będą musiały się specjalnie starać, aby osiągnąć swoje cele. Po południu czas na hobby lub inne ulubione zajęcia. Możecie dzisiaj liczyć na wsparcie Raka oraz Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom zamarzą się dzisiaj rozrywki i przyjemności. Szukają zatem okazji do miłego spędzenia dnia. Może zdecydują się na małe party. Czas na wykazanie się zdolnościami kulinarnymi. A za towarzystwo weźcie kogoś spod znaku przyjaznego wam Raka lub Lwa.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.