Horoskop dzienny na poniedziałek 2 listopada 2020 roku - Barany czeka finansowy sukces, Wodnik w kłopotach...

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 listopada 2020 roku - czeka was wiele miłych chwil.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj masę obowiązków, ale i szansę na większe zarobki. Trzeba też będzie podzielić się zadaniami, inaczej nie wywiążecie się na czas z obowiązków. To będzie duże wspólne przedsięwzięcie. Szukajcie towarzystwa Panny i Byka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj troszczyć się głownie o swoja wygodę. Na szczęście wyjaśnią się także różne nieporozumienia, a dobre wiadomości od rodziny postawią was na nogi. Nie szukajcie "inspiracji" w plotkach i niedomówieniach. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Rak oraz Ryba.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj niespecjalnie skoncentrowane na pracy. Spróbujcie nie myśleć o banialukach, ale wykorzystajcie wolny czas na rozwinięcie swoich pasji. Szczęście wam teraz sprzyja. Niektórzy z was spędzą jednak zbyt dużo czasu na zakupach. Trzymajcie się w pobliżu Barana oraz Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj spokojne, skoncentrowane na pracy lub na załatwianiu co trudniejszych spraw. Będzie się można z nimi dość łatwo dogadać, jeśli tylko sprawy nie będą dotyczyć pieniędzy. Jeżeli zaufacie intuicji a nie plotkom, spokojnie zdystansujecie konkurencję. Pomocne znaki to Bliźnięta oraz Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają ochotę wyruszyć na koniec świata, tak bardzo mają już dość jesiennej rzeczywistości.  Dotrą też do was wiadomości, które zmienią wasze wyobrażenia o wielu sprawach. Uważnie sprawdzajcie nowiny, aby nie ulec złudzeniom i plotkom.Trzymajcie się w pobliżu przyjaznego Bliźniąt oraz Wagi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie będą mogły się powstrzymać i zaczną porównywać swoje dochody ze współpracownikami. Będą narzekać na brak gotówki i niesprawiedliwość tego świata. Bądźcie teraz cierpliwi, a wiele spraw zakończy się szczęśliwie. Ktoś dzisiaj poprosi was o wsparcie. Trzymajcie się blisko Skorpionów oraz Raka.

Zobacz wideo Ciastka na Halloween - pyszne i przerażając

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka dobry dzień, chociaż nieco chaotyczny. Wiele spraw ruszy do przodu i będzie można powiedzieć, że są już za wami. Trzymajcie się blisko osób, które są spod znaku Lwa albo Wodnika. Razem uda wam się zrealizować najciekawsze plany na dziś. Wystrzegajcie się jednak plotek.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzisiaj będą siać zniszczenie. Wszystko zrobią po swojemu i nie będą się z nikim liczyć. Wiele waszych pomysłów okaże się znakomita i zaczniecie je realizować. Trzymajcie się jednak realiów. Pomocne znaki zodiaku to będą teraz Bliźnięta oraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka dość udany dzień, chociaż na niektóre wydarzenia będą dzisiaj reagować bardzo emocjonalnie. Ogarnie je nawet zazdrość, co nie przysporzy im sympatii. Zastanówcie się, czy warto aż tak się denerwować. Warto się spytać o radę Byka lub Koziorożca.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zachowawcze i wycofane. Najważniejsze dla nich będą rodzina i tradycyjne wartości. Niektóre wydarzenia skłonią was do zadumy. Czekają na was także ważne decyzje do podjęcia. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki muszą dzisiaj się przełamać i poprosić kogoś o pomoc. Dowiedzą się przy okazji rzeczy, o których nie miały pojęcia i to zmieni nieco ich perspektywę. Ale na szczęście ktoś mądry u uczynny wesprze was swoja radą i wyciągnie pomocną dłoń. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Lew.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka nieco nerwowy dzień. Znajdą się osoby, które pomogą wam załatwić pewną sprawę, która nie dawała wam spokoju od jakiegoś czasu. Macie dzisiaj jednak kłopoty z koncentracją i w efekcie coś zepsujecie, a nakrzyczycie na Bogu ducha winną osobę. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna oraz Skorpion.

Horoskopy