Horoskop dzienny na sobotę 7 listopada 2020 roku - Byki w świetnym humorze, Wodniki też dobrze się bawią...

Horoskop dzienny na sobotę 7 listopada 2020 roku - nie zapominajcie o tym, że jesień też może być piękna. Wyjdźcie na spacer.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś dzisiaj niespokojne i niechętne do spotkań. Niespecjalnie dobrze będą się czuły w większym towarzystwie. Nawet neutralne uwagi uznają za złośliwe. Ale tak naprawdę nie macie powodów do obrazy. Posłuchajcie czyjejś dobrej rady. A sprzyjają wam teraz Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki maja teraz całkiem dobry dzień. Humor też wam dopisze. Podejmiecie się działań, do których trzeba będzie podejść z głową. Wszystko jednak wam sprzyja i bez trudu rozwiążecie problem. Trzymajcie się towarzystwa przychylnych wam Ryb oraz Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj przewidujące, zatem nie dadzą się nikomu "wpuścić w maliny". Ale okażą się też pomocne i wyrozumiałe. W sprawach osobistych pojawi się jedna komplikacja. Trzeba będzie się jednak z nią uporać. Trzymajcie się blisko ludzi spod znaku Skorpiona lub Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj energiczne, pomysłowe, pełne życia. Poszukacie okazji do spotkań i zabawy. Ktoś z otoczenia rozśmieszy was i zrelaksuje. Wy sami jednak nie przesadźcie z żartami z pewnej osoby, aby jej nie urazić. Trzymajcie się osób spod znaku Bliźniąt i Strzelca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy jakieś takie dzisiaj niezdecydowane. Poczekajcie zatem z decyzjami do następnego tygodnia, a tymczasem cieszcie się weekendem. Nie krytykujcie dzisiaj kogoś z rodziny, aby ten nie przypomniał wam o waszych grzeszkach. Trzymajcie się blisko ludzi spod znaku Byka i Koziorożca.

Zobacz wideo Crumble jabłkowy z orzechami [PRZEPIS]

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny najpierw szybko zrobią wszystko, aby uporać się z domowymi obowiązkami, a potem zajmą się swoimi sprawami. To będzie pracowity dzień, nie zapomnijcie zatem także o sobie i o relaksie. To w końcu sobota i należą się wam chwile odpoczynku. Przychylne znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą całkiem udany dzień. Ale możecie nadmiernie ulegać humorom domowników. Wyjdźcie na spacer i odprężcie się nieco. Czas spędzony poza domem okaże się całkiem udany. A sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Rak oraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chciałyby dzisiaj dobrze się bawić. Sympatyczni znajomi czekają na waszą inicjatywę. Ruszcie się z domu i pochodźcie po świeżym powietrzu. Miło spędzicie czas z kimś spod znaku Byka lub Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są pełne sił i optymizmu. Mają ochotę jeszcze dziś rozpocząć nowe życie. Nie rezygnujcie ze swoich marzeń. A po południu zajmijcie się swoimi osobistymi sprawami, bo czas na ulubione hobby. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają ochoty dzisiaj wychodzić z ciepłego łóżka czy kapci. Chętnie spędzą ten dzień w piżamie. Posłuchają też przeczuć, będą analizować sny i zachowywać się nieracjonalnie. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki wesoło spędzą ten dzień, będą błyszczeć w towarzystwie i zapomną o wszelkich kłopotach. Nie wydawajcie jednak  fortuny na ubrania. Wystarczą najpotrzebniejsze rzeczy, nie ulegajcie nachalnej reklamie. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szukają dzisiaj nowego hobby, maja ochotę na jakąś zmianę. Niespecjalnie wciągniecie się za to w domowe obowiązki. Ktoś was za to skrytykuje. Wy jednak pójdziecie swoją drogą. Trzymajcie się razem z towarzyskim Koziorożcem albo Wagą, a nie zginiecie w tłumie.