Horoskop dzienny na poniedziałek 9 listopada 2020 roku - Koziorożec wpadnie w dobry humor, Wodniki czeka udany dzień...

Horoskop dzienny na poniedziałek 9 listopada 2020 roku - dzień dość mglisty, ale nastroje dobre. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany pokażą dzisiaj się z jak najlepszej strony. Będą pomocne i wrażliwe na cudzą krzywdę. Odważnie staną w obronie innych. Ktoś z otoczenia będzie was za to bardzo chwalił. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki maja dzisiaj głowę pełną marzeń. Trzymajcie się jednak planu dnia, aby nie narobić sobie zaległości w pracy.  Lepiej konsekwentnie, krok po kroku, wykonywać zadania. Wieczorem humor znacznie się wam poprawi. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają przed sobą sympatyczny dzień, będą pełne energii i dobrego humoru. Wreszcie otworzą się na innych i poszukają nowych znajomości. To dobry dzień na nawiązywanie przyjaźni. Trzymajcie się blisko Barana oraz Wodnika.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Macie przed sobą całkiem sympatyczny dzień. Zaczniecie od zastanawiania się na swoją garderobą i postanowicie wyruszyć na zakupy online. Tymczasem musicie skupić się na pracy, w które czekają was niespodzianki. Przygotujcie się na dodatkowe zadania. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Koziorożca.

Zobacz wideo Wariacja na temat znanego dania. Seleryba po grecku

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj ambitne, energiczne, wesołe i towarzyskie. W pracy rzucą się w wir zadań bez namysłu i wprowadzą parę innowacji. Ponadto wezmą się "za siebie", jak sobie już od dawna obiecywały. I to nie tylko jeśli chodzi o zdrowie i kondycje, ale i o nowe umiejętności. Może zapiszą się na jakiś kurs? Sprzyjające znaki zodiaku to Panna oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (23 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj zawalone obowiązkami. Okażą się jednak pracowite i dobrze zorganizowane. Trzymajcie się swojego planu, a potem cieszcie się efektami. Miły niezobowiązujący wieczór poprawi wam humor i pomoże się zrelaksować. Sprzyjające wam teraz osoby są spod znaku Byka i Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj skłonności do spiskowej teorii dziejów. Wszędzie będą węszyć spiski. Ale nie przesadzajcie z podejrzeniami i sprawdźcie dokładnie informacje. Ktoś z najbliższych przypomni wam wydarzenia z przeszłości. To podtrzyma was na duchu. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj bardzo emocjonalne. Będą przez to nieco nieznośne i łatwo będą wpadać w rozdrażnienie. Wstrzymajcie się z okazywaniem zazdrości. Przyjaciele będą tym zaskoczeni. Wytłumaczcie im, o co wam chodzi. Pomocne znaki zodiaku to Waga i Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce nie będą się dzisiaj zbyt zbytnio poświęcać pracy. Jeżeli tylko znajdą okazję to spędzą czas czytając wciągającą książkę. Ale wieści od rodziny oderwą je od wciągającej akcji i zmobilizują do zajęcia się rzeczywistością. Nie zburzy to jednak ich dobrego humoru. Pomocne znaki zodiaku to Panna i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożec nie ma co narzekać, bo dzisiaj wiele jego problemów pomyślnie się rozwiąże. I to dzięki ich urokowi osobistemu. Zaraz potem wpadniecie w doskonały humor. Ktoś z waszego otoczenia będzie wam wdzięczny za dobrą atmosferę. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak i Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj sporo szczęścia. Rano co prawda nie wszystko będzie wyglądać tak  różowo, ale potem wiele się zmieni. Nawet w pracy dopisze wam fortuna. Trzymajcie się blisko Byka i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby powinny dzisiaj porozmawiać z jedną starsza osobą w rodzinie. Ktoś lub coś wymaga waszej interwencji. Może uda wam się rozwiązać problem, jeżeli chwilę się zastanowicie. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Bliźnięta.

Horoskopy