Horoskop dzienny na piątek 13 listopada 2020 roku - Skorpiony czeka pewien przełom, Ryby mają udany dzień...

Horoskop dzienny na piątek 13 listopada 2020 roku - trzynastego i do tego piątek. To musi być szczęśliwy dzień!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baran przez większość dnia będzie zajmował się ważnymi negocjacjami. Okaże się, że mu to całkiem dobrze idzie. Nawet cwani sprzedawcy dzisiaj was nie przegadają. Po takim pracowitym dniu wieczór na kanapie jest jak najbardziej potrzebny. Pomocne znaki na dzisiaj to Rak oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wesołe, wręcz figlarne. Cały dzień trzymać się ich będą różne dowcipy. W pracy wasi współpracownicy będą zachwyceni waszym dobrym humorem. W życiu osobistym czas na zmiany. Randki i miłość czekają. Pomocne znaki to Baran i Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta coś dzisiaj rozkojarzone, ale i tak czeka je udany dzień. Musicie tylko nieco się skupić. Macie ponadto szansę na zwrócenie na siebie uwagi osoby, na której od dawna wam zależało. Zróbcie jednak pierwszy krok. Trzymajcie się blisko Lwa i Panny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj udany dzień, szczególnie na niwie zawodowej. Będą też nawiązywać nowe kontakty i znajomości, z myślą o pracy. Szefowie są wam dzisiaj przychylni. Macie ponadto sprzyjającą atmosferę w domu, wykorzystajcie dobrze dzisiejszy dzień. Pomocne znaki to Baran i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy czeka dzisiaj udany dzień, chociaż zacznie się niespokojnie. Będziecie też dzisiaj nieco despotyczni i zaczniecie narzucać innym swoje zdanie. Więcej osiągnięcie dyplomacją. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Waga. Słuchajcie ich rad, a dobrze na tym wyjdziecie.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czekają dzisiaj ważne wydarzenia, ale w sumie to będzie dość spokojny dzień. Może nawet dostaniecie szansę niezłego zarobku. Spytajcie się o radę przyjaznego wam Raka lub Byka. Gdy już znajdziecie się w domu, uznacie że jest już weekend i spoczniecie leniwie na kanapie.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dobry dzień przed sobą. W pracy same sukcesy, a ktoś ważny poda wam pomocną dłoń. W domu uśmiechnijcie się do najbliższych i spytajcie, czy im czegoś nie potrzeba. Czasem trzeba cierpliwości, aby usłyszeć innych. Macie też szczęście w miłości. Pomocne znaki to Lew i Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czeka ważny dzień. To dzisiaj rozwiążą się wasze problemy. Przynajmniej te najważniejsze. Chętnie zrobicie coś niecodziennego, co pchnie wasze życie mocno do przodu. Ponadto jest ro dzień sporych sukcesów towarzyskich. A sprzyjające wam Raki chętnie się do was przyłączą.

Zobacz wideo Kawa nie tylko w filiżance! Wykorzystasz ją też w doskonałych przepisach

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj musiały podjąć pewną poważną decyzję, związaną ze swoim związkiem. Potrzebują rady i porozmawiania z kimś, kto zainspiruje ich i podpowie najlepsze rozwiązanie. Ale nie stawiajcie wszystkiego na jedną kartę. Pomocny znak zodiaku to Waga i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj skoncentrowane na domu, ale nie odpuszcza też tak całkowicie pracy. Słuchajcie swojej intuicji. Zwykle was nie zawodzi, a teraz trzeba będzie w dodatku coś ważnego przedsięwziąć. Wasze pomysły zyskają wsparcie ze strony rodziny. Nie zaszkodzi też porozmawiać z kimś spod znaku Panny lub Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj chciały wykorzystać wszystkie swoje przywileje. Nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Okaże się, że podjęta właśnie decyzja zyska im uznanie znajomych. Będzie się czym pochwalić. Macie też dzisiaj szczęście w miłości. Pomocne znaki zodiaku to Baran i Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wykorzystają dzisiaj każda sytuacje, aby zdobyć coś dla siebie. Dzień sprzyja sukcesom i zarabianiu pieniędzy. Dzięki swojej pomysłowości uda się Rybom pokonać wszelkie przeszkody. Wreszcie odetchną pełną piersią, bo coś im spadnie z serca. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskopy