Horoskop dzienny na sobotę 14 listopada 2020 roku - Wodniki i Ryby nie usiedzą dzisiaj na miejscu...

Horoskop dzienny na sobotę 14 listopada 2020 roku - melancholia i cisza. To zalety jesieni. Wykorzystajmy dobrze ten czas.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj chętne do spotkań i życia towarzyskiego, choćby nawet online. Nie lubią się nudzić, więc zaczną wymyślać nowe sposoby na spędzenie czasu. Pomocy może wam udzielić osoba spod znaku Byka albo też Ryb. Rozejrzyjcie się za sprzymierzeńcami.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są optymistycznie nastawione do świata. Jednak dzień okaże się trudny dla tych Byków, które są nieco roztrzepane. Z pewnością coś dzisiaj zgubią lub o czymś zapomną. Uważajcie więc na siebie. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Wagi oraz Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj nastawione na bliskie kontakty z ludźmi. Powodzenie towarzyskie będzie dla was najważniejsze. Razem z przyjaciółmi wpadniecie na ciekawe pomysły spędzenia czasu. Nie zapomnijcie też o rodzinie. Macie ponadto teraz szczęście w miłości. Trzymajcie się blisko Barana i Wodnika, to wasze przyjazne znaki na dziś.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki wszystko chcą zrobić po swojemu i nie słuchają żadnych rad. Lepiej dzisiaj nie wchodźcie w żadne dyskusje, ponieważ mogą skończyć się awanturą. Wybuchowe Raki niech więc omijają trudne sprawy i przeniosą je na jakiś bardziej dogodny dzień. Nadmiar energii możecie zużyć na przykład w czasie ćwiczeń sportowych. A pomocne znaki na dzisiaj to Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą udany dzień. Spędzicie miłe chwile w towarzystwie przyjaciół. Dzień sprzyja rozrywkom, grom, spacerom i zabawie. Dobrze jest dla lepszej kondycji i humoru wybrać się na dłuższy spacer. Sprzyjające znaki to Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj  spokojne i rodzinne. Skoncentrują się na gotowaniu i pieczeniu, chcą aby obiad smakował wszystkim. Bardzo się postarają. Po południu czas na wyjście z domu i zrzucenie paru dekagramów. Trzymajcie się blisko takich znaków zodiaku jak Baran oraz Strzelec.

Zobacz wideo Cynamonem jesień się zaczyna - tosty cynamonowe

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj dobrze się bawić. Sukcesy towarzyskie macie zapewnione. Dzień sprzyja odkrywaniu nowych pasji. Odkryjecie dzisiaj coś interesującego dla siebie. A może też komuś zaimponujecie. A pomocne znaki teraz to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą mieć dzisiaj duże serce i chętnie włączą się w jakieś działania niosące pomoc. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wielu obowiązków, aby móc wywiązać się z obietnic. Nie przesadzajcie z przechwalaniem się, skromność robi większe wrażenie. Sprzyjają wam teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj rządzić światem. Znajdą się bowiem w centrum zainteresowania otoczenia. Wszyscy naraz sobie o was przypomną. Ale wasze talenty organizacyjne bardzo się teraz przydadzą. Trzymajcie się porad ze strony Lwa lub Wodnika. Mają dla was sporo sympatii.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj potrzebę spokoju i wypoczynku. Marzą o pozostaniu na chwilę w samotności. Zatem odłóżcie wizyty i skoncentrujcie się na sobie. Dzisiaj sprzyja wam także szczęście w miłości. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj energiczne i pełne sił. Nic nie jest im teraz straszne. Podejmą się zadań, których nikt inny nie będzie chciał. Dzień sprzyja także randkom. Wykorzystajcie dobrze nadchodzący czas. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom będzie ciężko usiedzieć dzisiaj na miejscu. Chętnie wybiorą się na miasto pod pretekstem załatwiania różnych spraw. Wciągnie je kolorowa jesień i towarzyskie zobowiązania. Ale nie będzie w tym wszystkim chodziło o hałaśliwe spotkania, tylko o kontemplowanie przyrody. Sprzyjają wam teraz Lew oraz Strzelec.

Horoskopy