Horoskop dzienny na poniedziałek 16 listopada 2020 roku - Byk bardzo zapracowany, Lew odnosi sukcesy...

Horoskop dzienny na poniedziałek 16 listopada 2020 roku - Miłego poniedziałku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą szukać dzisiaj jakiegoś ciekawego zajęcia. Codzienne sprawy już je całkiem znużyły. Uświadomicie sobie jednak, że nie możecie mieć wszystkiego naraz. Musicie zdecydować, co jest teraz waszym priorytetem i skupić się na jednym zadaniu. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wyjątkowo zapracowane. Będą musiały zastąpić w pracy kogoś nieobecnego.  Dzień sprzyja także rodzinnym porządkom i rozliczeniom. Spróbujcie pod wieczór nieco się rozluźnić. Trzymajcie się w pobliżu przyjaznego Barana i Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zapomną o tym, że w gruncie rzeczy są nieśmiałe i będą brylowały w towarzystwie. Wasze poczucie humoru spodoba się wszystkim. Będziecie dzisiaj przebojowe: pierwsze w gabinecie szefa albo przy telefonie, gdy zadzwoni klient. Możecie liczyć dzisiaj na przychylność Byka i  Wodnika.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki powinny dzisiaj zachować ostrożność. Szczególnie jeśli chodzi o pieniądze i wydatki. Ktoś będzie dzisiaj patrzył na was z zazdrością. Pilnujcie się i słuchajcie intuicji. A sprzyjające znaki to teraz Baran oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są aktywne, chętnie do zaczynania nowych spraw i przyjmowania wyzwań. Intuicja was nie zawiedzie i okaże się, że wiele spraw uda się, a świat wam sprzyja. Ktoś z szefów bardzo was pochwali. Ponadto dzień sprzyja popołudniowym spotkaniom z przyjaciółmi. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk i Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zobaczą teraz świat w całkiem innych barwach. Są zmęczone i niezbyt chętne do przebywania w hałaśliwym towarzystwie. Wolą spokój i chwile na zastanowienie się nad życiem. Dzień sprzyja także podejmowaniu decyzji finansowych. Pomocne znaki zodiaku to Byk i Ryby.

Zobacz wideo Przygotuj domowe spa - przepisy na pachnące kosmetyki do kąpieli

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w dobrym humorze. Wesołe i dowcipne, będą cały dzień rzucać żarcikami. Będą otwarte na nowe propozycje i doznania. Ktoś z rodziny lub przyjaciół czeka też dzisiaj na waszą pomoc. A sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nawet gdy nie pracują, potrafią znaleźć sobie zajęcie. Zajmą się zatem porządkowaniem domowych spraw. Sukces zależy od tego, na ile zaangażują się w działanie. Unikajcie dzisiaj dyskusji o polityce lub o podatkach. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są pomysłowe i przewidujące. Będą miały pracowity, ale owocny dzień. Przyjdzie wam do głowy pewne rewolucyjne rozwiązanie. Zatem macie całkiem udany dzień, tym bardziej, że sprzyjają wam teraz wpływowy Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz w bardzo dobrej formie. Ale to nie znaczy, że chce im się ciężko pracować. Zatem nie rzucajcie się szefowi w oczy.  Miejcie też na uwadze, że nawet w finansach czas wam sprzyja. Po południu skupcie się na swoich sprawach i znajdźcie jakąś rozrywkę. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga i Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom od rana dopisywać będzie humor. Poczują się w pełni sił. Trzymajcie się słonecznej strony świata. Optymistyczne spojrzenie bardzo pomaga w codzienności. Będziecie musieli porządkować różne papiery, zatem przyda się też cierpliwość. A za pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Lew i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom praca będzie się dzisiaj paliła w rękach. Będziecie też dzisiaj zaangażowani w niesienie pomocy. Wiele zależy od waszej postawy i zaangażowania. Potem warto zająć się  sobą. Poszukajcie spokojnego miejsca. Macie teraz po waszej stronie przyjaznego wam Barana oraz Koziorożca.

Horoskopy