Horoskop dzienny na czwartek 19 listopada 2020 roku - Strzelce pozytywnie nastawione do świata, Lew nadrabia zaległości...

Horoskop dzienny na czwartek 19 listopada 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą całkiem udany dzień. Wpadną na pomysł, jak by tutaj zarobić pieniądze, albo też jak rozwijać dalej swoją karierę. Nie będzie to zatem dzień stracony, nawet jeżeli nie wszystko uda się od razu zrealizować. Nie rozpraszajcie się zanadto po południu, bo wtedy grożą wam pewne perturbacje. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień upłynie na spotkaniach. Macie bowiem do załatwienia pewną sprawę, która nie może długo czekać. Dzisiaj powinniście się więcej uśmiechać, a wszystko dobrze się skończy. Ponadto wykażecie się zdolnościami, o które nikt was nie podejrzewał. A miło bawić się będziecie w towarzystwie Lwa i Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny się dzisiaj skupić na pracy. Na marzenia o dalekich krajach jest jeszcze za wcześnie. Na razie musi wam wystarczyć najbliższe otoczenie. Ale nie zapominajcie o marzeniach. Sprzyjające wam znaki zodiaku to teraz Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj ostrożne i uparte. To dzień podsumowań waszych finansów, więc dobry humor się przyda. W końcu jednak dzień okaże się całkiem udany, szczególnie dzięki pewnej wizycie. Sprzyjające wam znaki zodiaku to dzisiaj Byk i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj pracowite. Od rana postanowią, że to czas nadrabiania zaległości. Dzień sprzyja trudnym sprawom,nie obawiajcie się zatem wyzwań. Nawet w sprawach finansowych będzie się wam dzisiaj wiodło. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 23 września)

Panny są dzisiaj nastawione na własne przyjemności. Zrobią wiele, aby poprawić sobie humor. Szczególnie ważne będzie dzisiaj popołudnie. Wtedy rozegrają się istotne dla was sprawy. Skorzystajcie zatem ze wsparcia osób spod znaku Barana i Ryby.

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Wagi będą niezadowolone z przebiegu wydarzeń. Ktoś lub coś będzie je bez przerwy rozpraszać. Ale jeśli nie będziecie się zanadto zagłębiać w szczegóły, poradzicie sobie z tym problemem wcześniej czy później. Możliwe, że niespodziewanie ktoś was dzisiaj odwiedzi. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Bliźnięta.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony szukają dzisiaj spokoju, ale ten nie będzie im dany. Ktoś lub coś je zirytuje i zepsuje im część dnia. Postarajcie się jednak nie marnować reszty czasu i zróbcie coś, co was ucieszy i poprawi nastrój. Może obejrzenie ciekawego filmu uratuje wam humor. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj bardzo serdeczne i otwarte. Nawet będą się nieco podlizywać ludziom, aby tylko mieć dobre samopoczucie. Dzień sprzyja zabawie i spotkaniom, zatem nastawcie się pozytywnie do świata. Ponadto niektórzy z was ruszą na poważniejsze zakupy. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj bardzo uparte. Nie zniosą też wtrącania się innych w ich sprawy i ostro zareagują. Jak zwykle jednak będą musiały się przemóc, ponieważ szef wymyśli dla nich nowe zadania. Musicie zatem bardziej się skupić. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Waga oraz Wodnik.

Zobacz wideo Dania tradycyjne vs nowoczesne: bliny i sałatka Waldorf

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie szczęśliwie i uda im się wykonać zaplanowane na dziś zadania. Macie przy tym gwarantowaną dobrą zabawę i satysfakcję. Zadbajcie też o swój wygląd. Może już najwyższy czas na wizytę u fryzjera. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nieco się dzisiaj poróżnią ze znajomymi, gdy będą chciały przekonać ich do swoich racji. Warto jednak przemyśleć swoje postępowanie. Ponadto dzień sprzyja sprawom uczuć. Pojawi się tajemniczy wielbiciel. Pomocne znaki zodiaku teraz to dla was Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskopy