Horoskop dzienny na piątek 20 listopada 2020 roku - Lew zawalczy o swoje interesy...

Horoskop dzienny na piątek 20 listopada 2020 roku - trzymajcie się ciepło. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś dzisiaj zamyślone. Macie przed sobą senny dzień, w dodatku humor nieco gorszy niż zwykle. Spotkajcie się z kimś miłym i otwartym, może uda się jeszcze uratować ten dzień. Ale nie dyskutujcie za dużo o polityce. Sprzyjające znaki to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą bardzo zajęte, bo dostaną nowe obowiązki, które będą wymagały wykrzesania z siebie wiele energii. Możecie liczyć na pomoc ze strony pewnej przyjaznej wam osoby. Mimo starań jednak nie uda się wam uniknąć błędu, a ktoś wytknie wam niedbalstwo. Zupełnie niesprawiedliwie. Trzymajcie się blisko Bliźniąt i Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zajęte są dzisiaj sprawami pieniędzy. Możecie mieć spore wydatki. Trzymajcie się jednak planu i nie przesadzajcie z zakupami. Uważajcie też na swoje zachowanie. Nie warto okazywać zazdrości. To tylko popsuje wam dzień. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki postawią dzisiaj na swoim. Uda się też dzisiaj zdobyć informacje, które zdecydowanie pomogą wam w karierze. Może pomyślicie także o dokształceniu się i zdobyciu nowych umiejętności? Ponadto ktoś bliski czeka na waszą pomoc. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Barana lub Wodnika.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj nastawione na walką o swoje sprawy. Nie pozwolą nikomu obarczyć się dodatkowymi obowiązkami. Może przez to dojść do scysji w pracy. Możliwe są także niespodzianki w życiu osobistym. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny marzą o spokoju. Ale dzień będzie nieco nerwowy, dlatego zachowajcie zimną krew i poszukajcie sposobów na odstresowanie się. Trzeba będzie trzymać nerwy na wodzy, aby nie wybuchnąć. To wymaga trochę samozaparcia. Ale na szczęście macie sprzymierzeńców. To Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są podejrzliwie nastawione dzisiaj do otoczenia. Możliwe też że coś zgubicie lub będziecie musieli zapłacić mandat. Tak czy owak, czeka was niewielka strata finansowa. Nie przejmiecie się jednak tym tak bardzo. Trzymajcie się blisko Raka lub Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony muszą dzisiaj szybko podejmować decyzje. Nie będą też narzekać na brak wrażeń. Czeka je interesujące spotkanie, które zdecyduje o najbliższej przyszłości. W sumie jednak czeka was miły dzień, a wasze inwestycje okażą się udane. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą spokojny dzień. Będą chodziły zamyślone i skupione na swoich sprawach. Po południu zajmijcie się czymś ważnym i nie cierpiącym zwłoki. To będzie prestiżowa sprawa. Ale nie słuchajcie plotek. A za przyjaznymi osobami rozglądajcie się wśród Koziorożców oraz Wag.

Zobacz wideo Kluski leniwe na dwa sposoby. Który przepis wybierzesz?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka udany i energetyczny dzień. Będziecie aktywni i chętni do udzielania innym wsparcia. Nowe znajomości przypadną wam do gustu. Czeka was także sporo ciekawych zadań. A pomocne znaki na teraz to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą zainteresowane teraz swoimi finansami. Zrobią plan wydatków i nie dadzą się omamić tzw. ofertom specjalnym. Znajdziecie też sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Zatem do dzieła. Trzymajcie się blisko takich znaków jak Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą mieć sympatyczny dzień. Dzisiaj ważne są dla nich ich artystyczne pasje. Skupią się na swoim hobby. Popołudnie jednak okaże się ważne dla ich serca. Może czeka je jakiś romans? Warto się rozejrzeć wokół siebie. A sprzyjające znaki to teraz Rak i Waga.

Horoskopy