Horoskop dzienny na sobotę 21 listopada 2020 roku - Barany chętnie się spotkają z dawno nie widzianymi znajomymi...

Horoskop dzienny na sobotę 21 listopada 2020 roku - nie dajcie się jesiennej chandrze!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj bardzo towarzyskie. Będą duszą towarzystwa i pokażą się z jak najlepszej strony. Mimo soboty jednak parę godzin poświęcą na pracę. Ale dzięki temu może uda im się zdobyć dodatkowe fundusze. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wyjątkowo bardzo rozleniwione. Trudno im będzie wstać i wypiją parę kaw, zanim obudzą się na dobre. Popołudnie przyniesie zmianę nastroju i poczujecie przypływ energii. To dobrze, bo popołudnie i wieczór są dzisiaj dla was szczęśliwe. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta poczują nadmiar pokus. Nie za bardzo będą umiały się zdecydować, co tak naprawdę chcą robić. Czy iść na imprezę czy też spędzić czas z rodziną. Wyjście z domu może jednak oznaczać spotkanie kogoś, kto zaważy na waszym życiu. Trzymajcie się blisko Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki od rana będą planować zdania na najbliższy tydzień. Czekają was niedługo nie lada wyzwania, lepiej więc się do nich przygotować. Chętnie też spotkacie się z dawno nie widzianymi znajomymi. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą się dzisiaj bawić, albo podróżować. W każdym razie chodzi im o przełamanie rutyny codziennego dnia. Połowa dnia przebiegnie im na przygotowaniach do wyjazdu. Trzymajcie się towarzystwa przyjacielskiego Koziorożca. Wspólnie wymyślicie ciekawą zabawę.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zdecydowały, że ten dzień poświęcą na swoje sprawy. Może mają umówioną wizytę u kosmetyczki albo u fryzjera. Tak czy owak, spędzą ten dzień dbając o zdrowie i urodę. Dawno już nie myślały o swoich potrzebach. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Zobacz wideo Pyszne ciasta z dynią - wypróbuj nasze przepisy

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zajmą się sprawami uczuć i skoncentrują na uporządkowaniu relacji z kimś bliskim. Potrzebujecie dzisiaj szczerej rozmowy, która otworzy wam oczy na kilka spraw. Trzymajcie się intuicji i tego, co podpowiada wam serce. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom będzie dzisiaj towarzyszyć dobry humor. Będą wesołe i towarzyskie, chętnie spotkają się z przyjaciółmi. Macie także kilka ciekawych pomysłów, związanych z przyszłością. Podzielcie się nimi z przyjaciółmi, a docenią waszą inicjatywę. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz chętne do zabawy. Czeka was jednak pewne zadanie, które trzeba będzie zrealizować w pierwszej kolejności. Trzymajcie się swoich planów i nie zmieniajcie ich w ostatniej chwili. Najlepiej poszukajcie towarzystwa przyjaznego Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce marzą o podróżach, dalekich i bliskich. Będą się zastanawiać, co zrobić, aby znaleźć na to więcej czasu. Dzisiaj zdecydują się na niedaleki wyjazd, aby zwiedzić okolicę. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają sporo planów towarzyskich na dzisiaj. Całkowicie się wyluzują i nareszcie zapomną o pracy i obowiązkach. Poplotkują też z sąsiadami, ale bez złośliwości. To będzie przyjemna sobota. Trzymajcie się blisko pewnego Bliźniaka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie chcą się dzisiaj nadmiernie się męczyć. Będą unikać osób, które chciałyby coś im zlecić. Wolą raczej podzwonić po znajomych i wymienić najnowsze plotki. Po południu czeka was pewna niespodzianka, z której właściwie będziecie zadowoleni. Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskopy