Horoskop dzienny na poniedziałek 23 listopada 2020 roku - Koziorożce myślą o przyszłości, Skorpiony bardzo aktywne...

Horoskop dzienny na poniedziałek 23 listopada 2020 roku - życzymy miłego poniedziałku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czeka dzisiaj finansowy sukces. Zapracowały na to, zatem słusznie mogą być z siebie dumne. Pomyślcie, jak to uczcić w gronie przyjaciół. Ale uważajcie dzisiaj na swoje zdrowie. Nie jedzcie byle czego i zadbajcie o swój żołądek. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą musiały dzisiaj wywiązać się z pewnej umowy. Nie odkładajcie niczego na później. Nie warto też sprzeczać się gniewać na współpracowników. Czas pokaże, że niekoniecznie mieliście rację. Pomocne okażą się osoby spod znaku Barana i Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj w bardzo dobrym humorze. Będą zadowolone ze swoich wyborów. Nie zasklepią się w starych ramach, tylko odważnie ruszą do przodu. Warto dzisiaj podejmować odważnie decyzje. Docenią to sprzyjające wam osoby spod znaku Byka i Strzelca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie powinny dzisiaj podejmować ważnych życiowych decyzji. Przenieście je na inny dzień, a przedtem porządnie przemyślcie. Nie działajcie ani nie oceniajcie ludzi pochopnie. Łatwo w takiej sytuacji o pomyłki. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą chciały chociaż na chwilę odmienić swoje życie. Z pasją i energią wezmą się też do pracy. Wasz upór i drobiazgowość spowoduje jednak pewne perturbacje. Postarajcie się tak nie naciskać tak bardzo na inne osoby. Potrzebna jest dzisiaj odrobina humoru. Sprzyjające wam znaki zodiaku to teraz Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny marzą o karierze. Ktoś w pracy przekona was do odważnego pomysłu. Możecie jednak zareagować zbyt nerwowo. Unikajcie dzisiaj kłótni. Uważajcie na siebie i wspierajcie się na pomocnym ramieniu Bliźniąt oraz Raka. Ważne są poczucie humoru i dystans do siebie.

Zobacz wideo Aplikacje do badania jakości powietrza

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą teraz zadowolone z obrotu spraw. Możecie dzisiaj poznać bardzo interesujące osoby, jeżeli tylko otworzycie się na innych ludzi. Zdobędziecie też dzisiaj informację bardzo przydatne w pracy. Ktoś z dużym doświadczeniem podzieli się z wami swoją wiedzą. Szukajcie osób spod znaku Skorpiona lub Koziorożca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj bardzo aktywne. Będą skoncentrowany na pracy, bo chciałyby wreszcie pozbyć się zaległości. Zyskacie poparcie ważnej osoby w firmie, zatem możecie poprawić nieco swoje notowania. Może powinniście też korzystać z rady kogoś spod znaku Lwa lub Koziorożca. Te osoby są wam bardzo przychylne.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie można powiedzieć, abyście dzisiaj próżnowali. Wykorzystacie każdą okazję do zajęcia się karierą. I to z sukcesami. Zrobicie korzystne wrażenie na klientach, którzy postanowią zaangażować się bardziej we współpracę. Dzień sprzyja też ważnym przemyśleniom, zatem nie marnujcie czasu na błahostki. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce uznają, że czas na poważne zmiany w życiu zawodowym. Zrobią pewien bilans i zdecydują się działać. I to bardzo aktywnie. Dzień sprzyja negocjacjom z szefem, który okaże się nawet wyrozumiały. Może uda wam się wreszcie załatwić to, o co od dawna zabiegacie. Pomocny znak to teraz Rak i Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą chciały przemeblować dom lub coś radykalnie zmienić w swoim otoczeniu. Będą rzucać pomysłami, chociaż rodzina będzie podchodzić do nich sceptycznie. Nadmiar energii trzeba będzie jednak jakoś zagospodarować. Możecie dziś liczyć na przyjazne Ryby oraz Pannę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom przyjdą do głowy ciekawe pomysły na zarobek, które będą chciały od razu wdrożyć w życie. Pewne sprawy trzeba jednak przedyskutować w większym gronie. Możecie jednak liczyć na pomoc i wsparcie. Poszukajcie Bliźniąt i Wagi. Te znaki są dzisiaj waszymi sprzymierzeńcami.